Jump to content


Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

καταρχας ντροπη σε οσους με εσυραν για 2 στροφες στο ring sprint μου χαλασατε τον οιστρο

δευτερον προτεινω(για να μην γινουμε ενα ματσο χαλια)να φτιαξουμε μια online database με πιστες της kunos και μερικες mod το ιδιο και τα αμαξια αλλα καθε φορα που θα τρεχουμε μια πιστα και αμαξι θα βγαινει απο την λιστα για 4 rounds για να εχουμε ενα rotation γιατι καλα τα gt3 αλλα υπαρχουν και αλλα πολλα θα γραφει ο καθενας την γνωμη του για την πιστα και το αμαξι και αναλογα την πλεοψηφια αναλογα θα πραττουμε (στο τελος φανταζομαι θα εχουμε ενα μεγαλο και καλο pool να διαλεγουμε για να μην βαρεθουμε ευκολα)

δευτερον καποιος με photoshop skill μηπως πρεπει να αρχισει να φτιαχνει skins τυπου gvr για τα αμαξια?(για τα Official τουλαχιστον)

τριτον setups ξερω οτι πολλοι δεν θα το κανουν αλλα μηπως πρεπει να τα κανουμε share?

τεταρτον youtube channel καλα αυτο οκ μερικοι μπορει να ντραπουν να δουν το ονομα τους τελευταιο κτλ κτλ οποτε δεν ξερω :p

/discuss

combos (μεχρι να βγουν οι ωρες)

mercedes sls @ monza

booking:

quali:

race:

gt3 @ mugello

booking:

quali:

race:

εχω 1 ενσταση ΠΑΛΙ ΕΓΩ :tomato:

στην κατηγορια της sls ειναι και η mp4c αλλα και η 458 non stage

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Δεν τρέχω για θέσεις αλλα για την πλάκα μου. Οπότε όταν τερματίζω 3ος , 25δευτ απο τον 2ο κ αλλα τόσα απο τον 4ο , ε δεν έχει κ τόσο πλάκα . Θα προτιμούσα να βγω τελευταίος αρκεί να είχα μαχες ( να ανέβουν οι σφυγμοι ρε παιδί μου )

Οσα για combos είπαμε ΟΤΙ διαλέξει ο επόμενος κ τέλος οπότε δεν έχουμε κ γκρίνιες ή αν έχουμε στα @ρχι... μας χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρέχω για θέσεις αλλα για την πλάκα μου. Οπότε όταν τερματίζω 3ος , 25δευτ απο τον 2ο κ αλλα τόσα απο τον 4ο , ε δεν έχει κ τόσο πλάκα . Θα προτιμούσα να βγω τελευταίος αρκεί να είχα μαχες ( να ανέβουν οι σφυγμοι ρε παιδί μου )

Οσα για combos είπαμε ΟΤΙ διαλέξει ο επόμενος κ τέλος οπότε δεν έχουμε κ γκρίνιες ή αν έχουμε στα @ρχι... μας χαχαχα

ρε τρελε το λεω γιατι στην κατηγορια αυτη ακυρονουμε 2 αυτοκινητα....δηλαδη στα gt3 να τρεξει μονο bmw ας πουμε?

μια χαρα ειναι τα event που εβαλε

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

@kyr.. η μερσεντέ είναι πάνω από 3 δευτερόλεπτα αργότερη από τα άλλα supercars στη monza.. Θα είναι τελείως εκτός ρυθμού. Εμένα μου άρεσε η επιλογή!

αν ο airfathaa θέλει μπορεί να βάλει σαν αντίπαλο την m3 dtm (κάνουν ίδιους χρόνους).

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
Link to comment
Share on other sites

@kyr.. η μερσεντέ είναι πάνω από 3 δευτερόλεπτα αργότερη από τα άλλα supercars στη monza.. Θα είναι τελείως εκτός ρυθμού. Εμένα μου άρεσε η επιλογή!

αν ο airfathaa θέλει μπορεί να βάλει σαν αντίπαλο την m3 dtm (κάνουν ίδιους χρόνους).

ok παμε ετσι και ο θεος να βαλει το χερι του να κοντρολαρω το mercedes :hehe:

Με τις πόρτες καλά πάει :p

Link to comment
Share on other sites

να στο θεσω αλλιως εφοσον απο οτι βλεπω θα εχουμε παντα ενα εβεντ με gt3 μεσα οπου και θα ανταγωνιστουμε στο επακρο οσο μπορουμε

γιατι να μην εχουμε ενα fun to drive? προσωπικα το επελεξα ετσι κυριως γιατι θα η sls πεταει κωλο παντου και δεν θα σκαμε για χρονους ξυδια μυδια

δευτερον περιμενα πιο πολλα σχολια για τα αλλα που προτεινα τωρα που ειναι νωρις :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=33113]airfathaaaaa[/MENTION] δεν προτείνεις , επιλέγεις κοινώς αποφασίζεις κ διαταζεις. Επίσης δεν υπάρχουν πρέπει πχ gt3 (όταν έρθει η σειρά μου δεν θα έχω κανένα τέτοιο combo)

Link to comment
Share on other sites

Μεσααααα

Χαχαχα οκ να αποφύγουμε μόνο πίστες που ειναι βαριές πχ αυτη κ αυτοκίνητα που έχουν θεματακια . (Ξέρω πως αστειεύεσαι , λογικά άτομα είμαστε στο τέλος το ξέρω θα βγουν ωραία combos).

Το ωραίο ειναι ότι ετσι θα έχουμε ποικιλία κ χαβαλέ

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Οι mod πίστες που μπορούν να μπούνε και τρέχουν σε όλους αξιοπρεπώς είναι οι

Blackwood, Brno, Donington, Aosta, Gentrack1.

Φυσικά και δεν είναι απαραίτητα τα gt3, ό,τι θες βάζεις!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, ντροπή ντροπή!! :p

Δεύτερον δεν είναι υποχρεωτικά τα GT3 αν και ίσως να είναι καλύτερα να διαλέγουμε ένα event με roadcars και ένα με racecars, ώστε να υπάρχει ποικιλία.

δεύτερον δεύτερον (:p) δεν υπάρχει λόγος για official skins εφόσον τρέχουμε μεταξύ μας, αλλιώς θα καταλήξουμε να έχουμε όλοι το ίδιο.

τρίτον setups. Το να μοιραστούμε ένα γρήγορο setup είναι το πιο εύκολο, αλλά και το λιγότερο αποικοδομητικό. Είναι ακριβώς το ίδιο με το να κατεβάσεις ένα από το RD. Τα setup δεν πάνε μόνα τους, πρέπει να μπορείς να τα πας.

Είναι πολύ καλύτερο να παρέχουμε κάποια tips και να φτιάξει ο καθένας το δικό του.

Εδώ είμαστε, ρωτάτε ότι θέλετε.

τέταρτον, αν κάποιος έχει χρόνο, όρεξη και μεράκι μπορεί να αναλάβει τα του Youtube. Τα ονόματα κρύβονται αν κάποιος είναι ντροπαλός, ή απλά χρησιμοποιεί ψευδώνυμο.

Link to comment
Share on other sites

προσεχε τι ζητας γιατι στο επομενο θα πω για αυτα

:rofl:

(για τα σκινς αυτο ειναι το θεμα να εχουμε ολοι τα ιδια σε περιπτωσεις που κανουμε ντου σε αλλους σερβερς κτλ κτλ αλλωστε δεν βλεπω το κακο να ορισουμε μια "ομαδα" και να τα εχουμε)

προσωπικα θα ηθελα να δοκιμασουμε την http://www.racedepartment.com/downloads/circuit-de-la-sarthe.2482/ ειναι βασικα απιστευτο που δεν την εχουμε προτεινει (αν φυσικα αντεχει ο σερβερ την πιστα)

Έγινε επεξεργασία από airfathaaaaa
Link to comment
Share on other sites

@uodvrhw σε πετυχαινω σε κατι server και μου ριχνεις κατι στουκες απο πισω συνεχεια ρε συ.Με εχεις πεθανει λεμε...........Δε ειμαι εγω το φρενο σου.To divebomb(κωστα καλα το λεω?) παει συννεφο στους αλλους players βλεπω.Πρεπει να κοντρολαρεις το οχημα καλυτερα

sorry, πρωτη φορα οδηγουσα βαρκα, ε τι λεω, την SLS. Μετα πηρα Mclaren και ηρθα στα ισια μου.

Link to comment
Share on other sites

(για τα σκινς αυτο ειναι το θεμα να εχουμε ολοι τα ιδια σε περιπτωσεις που κανουμε ντου σε αλλους σερβερς κτλ κτλ αλλωστε δεν βλεπω το κακο να ορισουμε μια "ομαδα" και να τα εχουμε)

Μιας και το μόνο κοινό που έχουμε είναι το ότι είμαστε Έλληνες, να υποθέσω εννοείς κάτι τέτοιο?

YHKwWUll.png

Link to comment
Share on other sites

Έκανα λίγη εξάσκηση. Πολύ δύσκολος συνδυασμός Monza με SLS. Χαμός θα γίνει! :jump:

Εγώ ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για... οτι πάθετε! Θα προσπαθήσω να διαλέξω ένα χρώμα να ξεχωρίζω....:suicide:

ΥΓ. Ποιό κουμπί είναι το cruise mode;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.