Jump to content



AudioTrak Prodigy HD2+Logitech Desktop Sets+Videocamera JVC


astrolabos

Recommended Posts

AudioTrak Prodigy HD2

Πωλείται η εν λόγω κάρτα ήχου PCI στα 40 €. Λειτουργική την τελευταία φορά που την έλεγξα, με αλλαγμένους opamps (LM4562NA/NOPB - TEXAS INSTRUMENTS - OP AMP AUDIO DUAL HF 8-DIP, POWERWISE | Farnell UK) στα 40 € - Έφυγε

Logitech Desktop Sets

Logitech Desktop® MX™ 5500 Revolution - 35 € - Έφυγε

Logitech® Wireless Wave Combo MK550 - 25 € Έφυγε

Και τα δύο τα πληκτρολόγια έχουν χρήση 2-3 ετών πάνω τους οπότε όπως καταλαβαίνετε δεν είναι σε τέλεια κατάσταση. Από το mx5500 πιο συγκεκριμένα έχουν σπάσει και τα δύο ποδαράκια στήριξης, τα οποία πλέον δε μπορείτε να τα βρείτε από το logitech, αλλά έχω δει να τα πουλάνε στο e-bay από 3d printer στα $5 έκαστο.

Videocamera JVC

Video Camera JVC GZ-MG730E με ενσωματωμένο σκληρό δίσκο 30 gb - 150 € 100 €

Όποιος τα πάρει όλα, 220 € και τα μεταφορικά δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σου στέλνω μια φωτογραφία να το δείς και να κρίνεις αν το θές ή όχι.

attachment.php?attachmentid=64347&stc=1&d=1412110127

[attach]64347[/attach]

Μια χαρά είναι , για την δουλεια που το θέλω είναι ότι πρέπει.

Σου στέλνω pm για τα περαιτέρω...

Link to comment
Share on other sites

Έλα να φύγει και η κάμερα :D

AudioTrak Prodigy HD2

Πωλείται η εν λόγω κάρτα ήχου PCI στα 40 €. Λειτουργική την τελευταία φορά που την έλεγξα, με αλλαγμένους opamps (LM4562NA/NOPB - TEXAS INSTRUMENTS - OP AMP AUDIO DUAL HF 8-DIP, POWERWISE | Farnell UK) στα 40 € - Έφυγε

Logitech Desktop Sets

Logitech Desktop® MX™ 5500 Revolution - 35 € - Έφυγε

Logitech® Wireless Wave Combo MK550 - 25 € Έφυγε

Και τα δύο τα πληκτρολόγια έχουν χρήση 2-3 ετών πάνω τους οπότε όπως καταλαβαίνετε δεν είναι σε τέλεια κατάσταση. Από το mx5500 πιο συγκεκριμένα έχουν σπάσει και τα δύο ποδαράκια στήριξης, τα οποία πλέον δε μπορείτε να τα βρείτε από το logitech, αλλά έχω δει να τα πουλάνε στο e-bay από 3d printer στα $5 έκαστο.

Videocamera JVC

Video Camera JVC GZ-MG730E με ενσωματωμένο σκληρό δίσκο 30 gb - 150 € 100 €

Όποιος τα πάρει όλα, 220 € και τα μεταφορικά δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.