Jump to content



Recommended Posts

πριν 8 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Αν ξεκινάτε με τέτοια διάθεση την πρώτη εργάσιμη της εβδομάδας, πως θα βγουν πέρα οι υπόλοιπες μέρες;

Άντε να ζωντανέψουμε στη δουλειά, έχουμε και ένα εθνικό χρέος να αποπληρώσουμε.:p

Εγώ ας πούμε στη δουλειά το πρωί τραγουδούσα Έφη Θώδη για να πάει καλά η μέρα :p 

 

πριν 3 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

μικρή

Spoiler

ΜΙΚΡΗ

:hehe: 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 8 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ ας πούμε στη δουλειά το πρωί τραγουδούσα Έφη Θώδη για να πάει καλά η μέρα :p 

 

  Reveal hidden contents

ΜΙΚΡΗ

 

Γιατί σνομπάρεις τη Γωγώ Τσαμπά;

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν κάτσω και εξηγήσω ότι έγινε μία αλληλουχία γεγονότων (ούτε μια στο εκατομμύριο) που έμεινα με το μηχανάκι, και αναγκάστηκα να πάρω ταξί για εντελώς ηλίθιο λόγο, θα πεταχτεί ο Αστρολάβος και θα μου πει καλημέρα Δευτέρα.:p

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Lakisss έγραψε:

Τώρα αν κάτσω και εξηγήσω ότι έγινε μία αλληλουχία γεγονότων (ούτε μια στο εκατομμύριο) που έμεινα με το μηχανάκι, και αναγκάστηκα να πάρω ταξί για εντελώς ηλίθιο λόγο, θα πεταχτεί ο Αστρολάβος και θα μου πει καλημέρα Δευτέρα.:p

Καλημέρα Δευτέρα 

Spoiler

tumblr_nndyq15O3c1uqhytqo2_500.gif

:p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Τώρα αν κάτσω και εξηγήσω ότι έγινε μία αλληλουχία γεγονότων (ούτε μια στο εκατομμύριο) που έμεινα με το μηχανάκι, και αναγκάστηκα να πάρω ταξί για εντελώς ηλίθιο λόγο, θα πεταχτεί ο Αστρολάβος και θα μου πει καλημέρα Δευτέρα.:p

Ελα πες .... Εγω ειχα χειροτερη μερα αλλα καλυτερεψε στη πορεία :p

 

Link to comment
Share on other sites

Το παπί (Suzuki) έχει ένα σύστημα στη κλειδαριά που προστατεύει (και καλά) την κλειδαριά από παραβιάσεις.

Τοποθετείς το κλειδί ανάποδα, το στρίβεις και ένα μέταλλο καλύπτει την τρύπα του κλειδιού. Εδώ αντίστοιχη λειτουργία αλλά σε Honda, είναι ακριβώς το ίδιο.

 

Το δικό μου κλειδί απ' την πίσω πλευρά έχει τέσσερα μικροσκοπικά μαγνητάκια που καλύπτονται από κάποιο πλαστικό (μπορεί και μέταλλο)

Παρκάρω κάτω απ' τον οδοντίατρο και κλειδώνω κανονικά. Προφανώς όταν ακούμπησα τα κλειδιά ξεκόλλησε το πλαστικό και τα δύο απ΄τα 4 μαγνητάκια που είχε από πίσω, έτσι η κλειδαριά δεν άνοιγε και πήρα ταξί να πάω σπίτι να φέρω το 2ο κλειδί.:rant85:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.