Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημέρα. Προτείνω να μπει ένα gif της Χρυσούλας Διαβάτη να ουρλιάζει καλημέρα σε όποιον λέει καλημέρα (Κομφούκιος). Έτσι, και θα καθίσουν στ' αυγά τους οι 1-0 (μάθετε ρε λίγη μπαλίτσα, όλο 1-0 και 1-0) και θα σταματήσουν οι πολλές καλημέρες (ναι, δεν πρόλαβα να πιω καφέ σήμερα).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα 3 mbps

Ουτε 480p δε μπορείς να δεις καλά καλά

κλαπ κλαπ κλαψ :'( 

μπράβο forthnet. 

 

Btw στο κάτω διαμέρισμα, 30αρα ΟΤΕ

Λόγω καφαο ~500 μέτρα

 

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

@euaggelos71 , δεν είναι μόνο το νεροζούμι, αλλά και το γεγονός ότι ο αφρός είναι περισσότερος από το νερό :p 

Ετσι, απλα δεν τους επαιρνε να βαλουν και αλλο νερο και προσθεσαν αφρο για ντεκορ :hehe::hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ηταν χαλια η φραπα γιαυτο και δεν την απολαυσα οπως αρμοζε :( ειχε ωραια συνοδευτικα ομως που εξαφανιστηκαν με συνοπτικες διαδικασιες :lol:

Μόλις τώρα, το μέλος euaggelos71 έγραψε:

Δυστηχως ηταν χαλια η φραπα γιαυτο και δεν την απολαυσα οπως αρμοζε :( ειχε ωραια συνοδευτικα ομως που εξαφανιστηκαν με συνοπτικες διαδικασιες :lol:

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μου αρέσει να πίνω τον αφρό.

Α και ξέρεις τί άλλο μου αρέσει; Η πίτσα. Ε, ρε και να υπήρχε καμιά παρέα από εδωμέσα να πηγαίναμε για πίτσα.

Και εγω λατρης της πιτσας, αν και ο πιτσας μας τα χαλασε την τελευταια φορα και ψαχνω αντικαταστατη. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μου αρέσει να πίνω τον αφρό.

Α και ξέρεις τί άλλο μου αρέσει; Η πίτσα. Ε, ρε και να υπήρχε καμιά παρέα από εδωμέσα να πηγαίναμε για πίτσα.

Ποιος μίλησε για πίτσα; Κλείνω εισιτήρια και έρχομαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.