Jump to content


Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Α και ξέρεις τί άλλο μου αρέσει; Η πίτσα. Ε, ρε και να υπήρχε καμιά παρέα από εδωμέσα να πηγαίναμε για πίτσα.

 

πριν 1 ώρα, το μέλος euaggelos71 έγραψε:

Και εγω λατρης της πιτσας, αν και ο πιτσας μας τα χαλασε την τελευταια φορα και ψαχνω αντικαταστατη. 

 

πριν 1 ώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

Ποιος μίλησε για πίτσα; Κλείνω εισιτήρια και έρχομαι :hehe:

 

Χόουμ μεϊντ :hehe:

Spoiler

20170920_201037.thumb.jpg.e7991380c86432a3f24c863e1a556fe8.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 5
  • Agree 1
  • Sad 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημερα στην παρεα μετα απο την βραδινη κρεπαλη με πιτσες, αφρο απο φραπε και εξαλλα tweets ας δουμε τον καιρο για σημερα. :D

 

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω νωρις τη δουλειά μου, δεν προκύπτει κάτι έκτακτο, (παραξενο) μπαίνω σπίτι, κάνω μπάνιο, τρώω, φτιάχνω έναν κουβά φραπέ, ανοιγω το PC, μπαίνω τανκς και ανοίγω ολα μου τα personal battle reserves, μπαίνω μάχη και κοβεται το ρεύμα.  FML FFFFFFFFFFUFFUUUUUUUUUUUU

 

Ο λόγος? πυρκαγιά πάνω απο το Άγκιστρο/Αχλαδοχώρι  εκτός ελέγχου. Έχουν κόψει το ρευμα γιατί αρχισαν να πεφτουν οι κολώνες/πυλώνες ρευματος που έρχονται απο την Βουλγαρία.

Ποτε θα έχουμε ρεύμα? Ο ΔΕΗτζής είπε παλικάρι μου εδώ παιζει να μην έχουμε σπίτια, το ρευμα σε νοιάζει? :\

 

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Τελειώνω νωρις τη δουλειά μου, δεν προκύπτει κάτι έκτακτο, (παραξενο) μπαίνω σπίτι, κάνω μπάνιο, τρώω, φτιάχνω έναν κουβά φραπέ, ανοιγω το PC, μπαίνω τανκς και ανοίγω ολα μου τα personal battle reserves, μπαίνω μάχη και κοβεται το ρεύμα.  FML FFFFFFFFFFUFFUUUUUUUUUUUU

 

Ο λόγος? πυρκαγιά πάνω απο το Άγκιστρο/Αχλαδοχώρι  εκτός ελέγχου. Έχουν κόψει το ρευμα γιατί αρχισαν να πεφτουν οι κολώνες/πυλώνες ρευματος που έρχονται απο την Βουλγαρία.

Ποτε θα έχουμε ρεύμα? Ο ΔΕΗτζής είπε παλικάρι μου εδώ παιζει να μην έχουμε σπίτια, το ρευμα σε νοιάζει? :\

 

 

05onfire1_xp-master768-v2.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.