Jump to content


Recommended Posts

Τίποτα πραγματικά. Μας περνάει ξώφαλτσα το σύγνεφο :p 

Μπορεί στα 100μ από δω να βρέχει, δε ξέρω :hehe: 

 

Εdit: Τι ήθελα και μίλησα, άρχισαν οι καρέκλες. 

Πάω να συμπληρώσω το σετάκι των 2 που πήραμε :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 23 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

define εδω. Γιατι στη γειτονια μου βρεχει.
Επισης εφαγα και εγω ωραια βροχη και ημουν με το ποδηλατο :p

 

Στη δική MOY ξεκίνησε τώρα. Αλλά μόλις σταμάτησε. Δε ξέρω, το καλό που της θέλω είναι να σταματήσει στις 20:30 και να ξαναρχίσει αν θέλει μετά τις 11μιση :p 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά που είναι να καθαρίσω το PC πρέπει να τρώω περισσότερη ώρα στο να βρω γιατί η μητρική πετάει ότι κουλό σφάλμα της κατέβει και όχι στο καθάρισμα;

Και για να σας προλάβω δεν φταίω εγώ. Διότι τώρα οι μνήμες για παράδειγμα παίζουν μια χαρά στα 2-4 που πρέπει όπως έπαιζαν και τόσο καιρό άλλωστε ενώ στο προηγούμενο καθάρισμα της την έδωσε και δεν ήθελε με τίποτα να παίξουν στο 2-4. Και παίζει να μην τις είχα αφαιρέσει καν από την μητρική τότε...

 

#ASUS_ΠΟΤΕ_ΞΑΝΑ

Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Γιατί κάθε φορά που είναι να καθαρίσω το PC πρέπει να τρώω περισσότερη ώρα στο να βρω γιατί η μητρική πετάει ότι κουλό σφάλμα της κατέβει και όχι στο καθάρισμα;

Και για να σας προλάβω δεν φταίω εγώ. Διότι τώρα οι μνήμες για παράδειγμα παίζουν μια χαρά στα 2-4 που πρέπει όπως έπαιζαν και τόσο καιρό άλλωστε ενώ στο προηγούμενο καθάρισμα της την έδωσε και δεν ήθελε με τίποτα να παίξουν στο 2-4. Και παίζει να μην τις είχα αφαιρέσει καν από την μητρική τότε...

 

#ASUS_ΠΟΤΕ_ΞΑΝΑ

1014d1f0-6a39-495b-96c1-b700b91069a4_560

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος euaggelos71 έγραψε:

Εγώ να δεις διάθεση.... Περιμένω σαν μ@λ@κ@ς μισή ώρα το αστικό και βρίσκομαι στο τέρμα των λεωφορείων.... Μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος. 

 

Αν ήσουν στην αφετηρία δεν θα περίμενες :hehe:

 

09-roll-safe.w710.h473.2x.jpg

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

vetyyw.jpg

 

 

11 hours ago, euaggelos71 said:

Εγώ να δεις διάθεση.... Περιμένω σαν μ@λ@κ@ς μισή ώρα το αστικό και βρίσκομαι στο τέρμα των λεωφορείων.... Μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος. 

 

Γιατί δεν πήρες την Porsche;

 

11 hours ago, euaggelos71 said:

Χαχαχα τέτοια λάθη κάνω και ταλαιπωρουμε άδικα :hehe::hehe::hehe:

 

Ταλαιπωρούμαι. (Συγνώμη)

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.