Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 4 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Έστρωσε ο καιρός σήμερα, μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.

  Hide contents

the-hottest-weather-girl-gifs-01.gif

 

Μόνο στο 30% η υγρασία; Δεν φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ποιο καλά μπορεί´να πάέί´ή´μέρα; 

Η μητρική´για RMA και δεν θέλω καν να σκέφτομαι πόσο πιστοτικό´θα μου βγάλουν και θα είμαι με ένα TVbox σε μια TN Panel 10 ετών για δύό´βδομάδες όπως το κόβω διότι με την IPS έχει τρελό´flickering.

 

Ούτε το TheLab δε μπορώ´να διαβάσω, κάνει και μια ώρα να φορτώσει τις σελίδες...

Και επειδή´ή´όθόνη είναι 1680x1050 μάλλον βαράέί´φρίκη το box και τα εμφανίζει όπως να ναι.

kill-me-now-alexander-skarsgard.gif

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

καλημέρες σε όλους....θέλω να πλύνω το αυτοκίνητο....

@PetrosD μήπως σκοπεύεις να πλύνεις δικό σου ; αν ναι να αφήσω το δικό μου για την άλλη εβδομάδα...

η πρόγνωση λέει για συνεφειές και ασθενείς βροχές...

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πλησιάζει η Παρασκευή (και το ΣΚ:amen:). Λέω ν' αρχίσουμε και τις καλησπέρες. Και μετά τις καληνύχτες. Ίσως και ένα "καλό μεσημέρι" ή/και "καλό απόγευμα" δεν θα ήταν άσχημη ιδέα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Εσύ τουλάχιστον έχεις panel, έστω και 10 ετών. Εγώ είμαι ακόμα με μια CRT 14 ετών.

Με τις τιμές που έχουν οι LED οθόνες, είσαι απλά αδικαιολόγητος που είσαι ακόμα με CRT. Προφανώς τη βρίσκεις με αυτή και δε γουστάρεις αλλαγές, δε δικαιολογείται αλλιώς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Εσύ τουλάχιστον έχεις panel, έστω και 10 ετών. Εγώ είμαι ακόμα με μια CRT 14 ετών.

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Με τις τιμές που έχουν οι LED οθόνες, είσαι απλά αδικαιολόγητος που είσαι ακόμα με CRT. Προφανώς τη βρίσκεις με αυτή και δε γουστάρεις αλλαγές, δε δικαιολογείται αλλιώς.

 

Untitled.thumb.jpg.e6ccaffc0d30967e078334bfde05f282.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

καλημέρες σε όλους....θέλω να πλύνω το αυτοκίνητο....

@PetrosD μήπως σκοπεύεις να πλύνεις δικό σου ; αν ναι να αφήσω το δικό μου για την άλλη εβδομάδα...

η πρόγνωση λέει για συνεφειές και ασθενείς βροχές...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.