Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Είμαι στο τσακ να σαλταρω , 11 παρά και παίζω nfs , ΜΠΑΜ , μέσα από το pc , πέφτει και η ασφάλεια . 

 

Κάτι βρωμάει ..... Το λύνω και εκ πρώτης όψεως το τροφοδοτικό κλαταρε , δεν μου ανάβει ακόμα και αν γεφύρωσω πρασινο-μαυρο . 

Το πρόβλημα..... είναι Παρασκευή και να πρέπει να βρω αντικαταστάτη αύριο κιόλας . Εκτός αυτού , δεν έχω ανταλλακτικό για να βεβαιωθω πως δεν έχει πάρει μαζί του και κάνα άλλο εξάρτημα .

 

 

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος kpetros έγραψε:

Εκτός αυτού , δεν έχω ανταλλακτικό για να βεβαιωθω πως δεν έχει πάρει μαζί του και κάνα άλλο εξάρτημα .

Συνήθως σταματάει στο τροφοδοτικό. Εκτός αν είναι κεραυνός. Εκεί σου παίρνει και σηκώνει ότι έχεις :p 

Link to comment
Share on other sites

Τι εστί dfi ? Από το κινητό νιώθω σαν ανάπηρος . Ότι και να έχει γίνει , το μόνο σίγουρο είναι πως θα χρειαστώ ένα , οπότε αύριο θα πάω να πάρω το corsair sf450 ( διαβάζω το 600αρι πως είναι πολύ θορυβοδες) και ο θεός βοηθός , γιατί δεν είναι εποχή για pcια ...

Link to comment
Share on other sites

ατιμο πράγμα το αυχενικό...εκεί που νιωθεις θηρίο έρχεται σε ρίχνει, όχι στο κρεβάτι (γιατί ανασκελα δεν μπορουσα να κάτσω με καμια δύναμη) αλλά ψυχολογικά...

3 μήνες μου πήρε

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά, Σπύρο. Άτιμο πράγμα, όντως. Το ξέρω από φίλο που το έπαθε στον στρατό και ταλαιπωρήθηκε επί 1 χρόνο.

Υ.Γ. Χθες, δεν σου απάντησα, γιατί δεν κοιμόταν η μικρή με τίποτα. Ίσα-ίσα έπαιξα στη suez (21-8 σκορ, παρακαλώ) και έτρεξα στο άλλο μέτωπο:hehe:.

Link to comment
Share on other sites

ITS ALIVE!!!!!!

Φτηνα την γλυτωσα μονο με τροφοδοτικο 

Αν δω "ποιος" θα μαζεψει τωρα το χαος που εχω προκαλεσει στο δωματιο , ολα πεταμενα στο πατωμα  XD 

IMG_20180324_173916.jpg

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

WTF  είτε δουλεύω, είτε όχι και τις εργάσιμες μέρες και τις αργίες, ξυπνάω νωρίς:(.

Καλημέρα σε όλους και επειδή τηρώ τις παραδόσεις:amen:(γκουχ γκουχ) σήμερα θα κάνω με φίλους BBQ με μπριζόλες, λουκάνικα και άλλα :hehe:.

Προσοχή μην φάτε πολύ σκορδαλιά και μπακαλιάρο γιατί θα σας πέσει βαρύ και θα σας φέρει υπνηλία και θα χάσετε τα χαρίσματα που ανήγγειλε ο παραπάνω.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και του χρόνου.

Όποιος φάει σκορδαλιά και μιλήσει ψιθυριστά στο αυτί του Ζάχου (δεν χρειάζεται κάτι περισσότερο), κερδίζει μια 1080ti scordalia extreme edition:rofl:.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρες.

"Πασχαλινά" χαρίσματα αύριο το απόγευμα με πολλές εκπλήξεις. Μείνετε συντονισμένοι. Ταξιδάκι πίσω στην πατρίδα σε 4 ώρες (αφαιρώντας τη μια της αλλαγής ώρας).

 

 

7sUTw5utJy9my8C3sfVkpHc0jW2DEHq1Pgc20oaH

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.