Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ήταν επειδή δεν χάρισε κάτι στο ράφι. 

Οπότε έμεινε στο ράφι (το ράφι).

Υ.Γ. Ο καφές δεν με πιάνει τώρα τελευταία και το έχω ρίξει στις (αμπελο)φιλοσοφίες.

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

Καλημέρες σε όλους.

 

Δεν ξεκίνησε καλά η εβδομάδα.

Μένω στο σπίτι των γονιών αυτές τις μέρες και καθώς μπήκα στο δωμάτιο να πάρω τον φορτιστή του λάπτοπ, δεν είδα το ράφι.

Ράφι-Ζαχαρίας 1-0. Σκίσιμο στο φρύδι και αίματα (πως είσαι μάγκας) πρωί-πρωί. Αφού δεν έβγαλα κανένα μάτι, πάλι καλά.

 

Καλή εβδομάδα είπαμε; ας ελπίζουμε πως θα είναι.

 

Περαστικα. Του εδειξες του ραφιου ομως οτι εισαι αμετακινητος. Κατι ειναι και αυτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Περαστικα. Του εδειξες του ραφιου ομως οτι εισαι αμετακινητος. Κατι ειναι και αυτο.

Χμμ, διαισθάνομαι το λεπτό σου χιούμορ, με τη χρήση της λέξης"αμετακίνητος" σε συνάρτηση με το ράφι της υποθέσεως:p:hehe:.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Αμετακίνητος εγώ όντως. Το ράφι ξεχαρβαλωθηκε λίγο. Άνοιξα δουλειές στον πατέρα μου.

24% ΦΠΑ, 27% ΕΦΚΑ, 22% Φόρο, 100% προκαταβολή φόρου. Με τις υγείες σας :hehe: 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Χμμ, διαισθάνομαι το λεπτό σου χιούμορ, με τη χρήση της λέξης"αμετακίνητος" σε συνάρτηση με το ράφι της υποθέσεως:p:hehe:.

Αχ πως με καταλαβαινει αυτο το παιδι :p

24 minutes ago, jax7480 said:

Αμετακίνητος εγώ όντως. Το ράφι ξεχαρβαλωθηκε λίγο. Άνοιξα δουλειές στον πατέρα μου.

Σε καταλαβα απο την κεφαλή! Εισαστε φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο...αχαχαχαχαχ :hehe:

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

Στους μηχανικούς ο ΕΦΚΑ είναι 38% γιατί έχουμε και επικουρικά, τρομάρα μας...

 

Εδώ βλέπουμε δύο μηχανικούς στο φυσικό τους περιβάλλον :hehe:

 

arni-sti-souvla1-638x350.jpg

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος felix έγραψε:

Καλησπέρα σε όλους....

 

Από Ιούνιο με βέρα στο δεξί και παιδάκι, καθώς και με επαγγελματικές εξελίξεις που απαιτούν τρεχάματα, ομολογώ ότι μου έλειψε το φόρουμ...

 

Έχω και πολύ υλικό για το φαγητο-thread, αλλά σε νορμαλ ψήσιμο, όχι astro-coal-spec  :p

 

...σας παρακολουθώ σιωπηλά όμως....

KANONiσου για τα απο κοντά επί στρογγυλής τραπέζης

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jax7480 said:

Καλημέρες σε όλους.

 

Δεν ξεκίνησε καλά η εβδομάδα.

Μένω στο σπίτι των γονιών αυτές τις μέρες και καθώς μπήκα στο δωμάτιο να πάρω τον φορτιστή του λάπτοπ, δεν είδα το ράφι.

Ράφι-Ζαχαρίας 1-0. Σκίσιμο στο φρύδι και αίματα (πως είσαι μάγκας) πρωί-πρωί. Αφού δεν έβγαλα κανένα μάτι, πάλι καλά.

 

Καλή εβδομάδα είπαμε; ας ελπίζουμε πως θα είναι.

 

irresistible_force_vs_immovable_object_avengers_display_large_preview_featured.jpg

Περαστικά!

Αν είναι βαθύ/μακρύ το σκίσιμο, δες μήπως κάνεις κάποιο ραματάκι, ή τουλάχιστον μπαντάρισέ το με τραυμαπλαστ/ταινία για να μην σου κάνει ουλή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.