Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Επιλέγεις να αγνοήσεις το "όταν ήμουν μικρό και ανόητο", προφανώς επειδή σε συμφέρει :hehe: 

Η νηστεία ξεκίνησε από σήμερα.

Spoiler

Μπιφτεκάκι σκέτο χωρίς τίποτα :rofl: Έχω πιτούλα νηστίσιμη πάντως, μη το χαλάμε :p 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, l2phile said:

ΚΤΕΛ Λαρσάρας. Απαντούσε η κυράτσα λες και την έχωσα να δουλέψει. Ο καιρός γαρ εγγύς μπίατς.

Θα ανοίξει κάποτε το επάγγελμα και θα φάει όλη η σαπίλα πόδι.

Χλωμο σε κοβω να φανε ποδι οι κηφηνες...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, icy20 said:

Χλωμο σε κοβω να φανε ποδι οι κηφηνες...

Αν ανοιξει το επάγγελμα και σκάσουν 2-3 ιδιωτικές με ριβιού σε κάθε διαδρομή και γενικά για την εξυπηρέτηση*, δεν θέλει και πολύ

 

*και site για να δεις διαθέσιμες θέσεις, να κάνεις κράτηση/ακύρωση κλπ χωρίς να χρειάζεται να πάρεις τηλέφωνο/πας στον γκισέ (πράγματα ουτοπικά προς το παρόν)

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Γατάκι. Έχω κάνει 40 όταν ήμουν μικρό και ανόητο :p 

 

Πφφφφ... 

Βαθιές ανάσες 

:hehe: 

Winter is coming ? :p 

 

Α! Καλησπέρα! 

Ξέρω άνθρωπο που νηστεύει 40 ημέρες πριν το Πάσχα και 40 ημέρες πριν τα Χριστούγεννα.

Ο άνδρας της ξαδέρφης μου νηστεύει τα πάντα όλα επί 40 ημέρες (ναι, ούτε γάλα, ούτε τυρί, ούτε κρέας κ.τ.λ.).

@icy20: Μπάμιες, ε; Ούτε να τις βλέπω. Καλά, Μεγάλη Παρασκευή τρώμε πάντα, μα πάντα, φακές.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DEADLAZARUS said:

Όχι ρε, πλάκα κάνω. Δεν έχω θέμα, βέβαια, με τη νηστεία. Έχω νηστέψει και 25 μέρες, αλλά δεν άντεξε παραπάνω η γυναίκα μου. Κάποια στιγμή, θέλω να πάω και για το 40 ήμερο.

νηστευω μονο 5 μερες και με το ζορι...

ζαμπονοτυροπιτα addicted!!!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Ξέρω άνθρωπο που νηστεύει 40 ημέρες πριν το Πάσχα και 40 ημέρες πριν τα Χριστούγεννα.

Ο άνδρας της ξαδέρφης μου νηστεύει τα πάντα όλα επί 40 ημέρες (ναι, ούτε γάλα, ούτε τυρί, ούτε κρέας κ.τ.λ.).

@icy20: Μπάμιες, ε; Ούτε να τις βλέπω. Καλά, Μεγάλη Παρασκευή τρώμε πάντα, μα πάντα, φακές.

Χαχαχ; γατακια η γυναικα μου κανει κ 15αυγουστο...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.