Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εμείς έχουμε γίνει νομάδες. Περπατάει εδώ και δύο μήνες και είναι δύσκολο να την κυνηγάμε μέσα στο σπίτι. Περπατάμε λοιπόν και πάμε βόλτα στο πάρκο, για να εκτονώσει και την ενεργητικότητά της. 

Τα παιδιά μας έχουν ανάγκη και μας θέλουν κοντά τους. Θέλουν τη συμμετοχή μας στη χαρά τους.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα.

Τελικά, είναι ευλογία η ενασχόληση με τα παιδιά. Γιατί το λέω;

Επειδή έβλεπα λίγες ώρες τη μικρή και με στεναχωρούσε το ότι δεν με ''γνώριζε'', είπα να κάτσω αυτήν την εβδομάδα σπίτι. Ε, από το πρωί μέχρι το βράδυ, ασχολούμαι με το μωρό. Όταν κοιμάται, δεν έχω κουράγιο να κάνω το παραμικρό. Διαβάζω κανένα βιβλίο και τέλος. 

Η χαρά, όμως, να βλέπεις το παιδί σου να σ' αγκαλιάζει, να σου κάνει γελάκια, να σου μιλάει (έστω μπαμπαλίζοντας) και να σε φιλάει, είναι ανυπέρβλητη. Μας τρώει η δουλειά και το κυνήγι του χρήματος και ξεχνάμε όσα πραγματικά αξίζουν. Και τα παιδιά μας αξίζουν περισσότερο απ' οτιδήποτε άλλο..

... Ασφαλειαι μινετα:hehe:

Περα απο την πλακα, ποσο δικιο εχεις..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Καλημέρα κόσμε! Μου έχει λείψει ο Αστρολάβος, που είναι αυτό το παιδί;:p

Εδώ. 1-0.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ναι, αλλά περιμένω να μου το πει ο master himself:hehe:.

 

giphy.gif

πριν 14 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

αμα αρχισουμε να αποθεώνουμε toyota και να κατηγορούμε τα suzuki θα ξεμυτίσει σαν τα σαλιγκάρια μετά από βροχή...

 

tenor.gif?itemid=3578889

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.