Jump to content



Recommended Posts

πριν 14 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Η γη είναι οβάλ τελικά. Η επιστημονική φωτογραφία που παρέθεσες, το αποδεικνύει.

Είσαι βαλτός, έτσι:p; Ακόμα ταλαιπωρούμαι και περιμένω να επιλύσουν το πρόβλημα στη γραμμή μου και συ, άκουσον άκουσον, ανεβάζεις αυτά τα νούμερα του βελζεβούλη.

Καλορίζικη και καλοδούλευτη. 

To number of the beast είναι το sixsixsix. Αυτά είναι παραπάνω :hehe::p 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

έρχονται ΦΠΑ Α'Τρ (Απρ) - Ασφ.Αυτοκινήτου+Service (Μάι) - Φόρος Εισοδήματος  (Ιουλ-Σεπ-Νοε) - ΕΝΦΙΑ (Σεπτ-Οκτ-Νο-Δεκ-Ιαν 5-6 δοσεις δεν θυμάμαι)

ΑΒΑΔΙΣΤΑ-ΑΒΑΣΑΝΙΣΤΑ-ΑΣΑΛΙΩΤΑ στο χώρο σας...

Σας χαιρέτησα; δεν σας χαιρέτησα; Καλημέρα σας....

  • Like 1
  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

οι μόνοι μήνες προσωπικά που δεν έχω συναλλαγές με το κράτος -νταβατζή είναι ΦΕΒ-ΜΑΡ....

εκείνα όμως τα 650 ευρώ που μου χρωστάει από τρακάρισμα με όχημα της ασφάλειας το 2010 δεν μου τα έχει δώσει ακόμα...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ο κράτος δεν δίνει εύκολα χρωστούμενα. Πρέπει να πολεμήσεις με θεούς και δαίμονες ντε. Τι περίμενες; 

Φυσικά να στα ζητάει στην ώρα τους, ξέρει πολύ καλά...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος sstav έγραψε:

έρχονται ΦΠΑ Α'Τρ (Απρ) - Ασφ.Αυτοκινήτου+Service (Μάι) - Φόρος Εισοδήματος  (Ιουλ-Σεπ-Νοε) - ΕΝΦΙΑ (Σεπτ-Οκτ-Νο-Δεκ-Ιαν 5-6 δοσεις δεν θυμάμαι)

ΑΒΑΔΙΣΤΑ-ΑΒΑΣΑΝΙΣΤΑ-ΑΣΑΛΙΩΤΑ στο χώρο σας...

Σας χαιρέτησα; δεν σας χαιρέτησα; Καλημέρα σας....

Τι μου το θύμισες τώρα τούτο δώ;

Δεν έχω άλλα, έδωσα για το πισί μου:p.

Link to comment
Share on other sites

BMW σειρά 3 και 4, Tesla Model X, Model S, Q5, Q7, Mercedes A series... To πιο συνηθισμένο νομίζω είναι BMW σειρά 4. Βέβαια το δίπλωμα οδήγησης για να βγει κοστίζει περίπου 3000€.

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.