Jump to content


Recommended Posts

Συμφωνω σε ολα οσα λες (θα επανελθω επειδη τωρα ειμαι απο το κινητο). Στον ελεγχο που εφτασα λοιπον το παλικαρι σηκωθηκε απο τη θεση του εκεινη τη στιγμη για να κοιταξει καποια αλλη δουλεια. Περιμενω με ανοιχτό το παραθυρο και διαβατηριο στο χερι. Σε ενα λεπτο γυρναει στη θεση του, κοιταει το διαβατηριο απο μακρια και μου λεει επι λεξη "Ελληνας εισαι; τι περιμενεις τοτε, περνα".

Φυσικα ουτε στα customs με σταματησαν. Εφυγα αερα με αυτοκινητο με Νορβηγικες πινακιδες. Οποτε θελω να δω τελικα τι ισχυει. Κανουν ελεγχο και υπαρχουν οι ουρες ή οχι και υπαρχουν παλι οι ουρες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Υποψιάζομαι κατά προτεραιότητα σταματούν Αλβανούς, Σκοπιανούς, Βούλγαρους, που πσοστιαία είναι οι καλύτεροι "πελάτες" τους και όσους είναι καρφωμένοι ή μοιάζουν ύποπτοι. Κι εγώ δεν ξέρω με βεβαιότητα το modus operandi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.