Jump to content



Recommended Posts

ρε κανα τροπο,να μην ξυπναω το πρωι και ολο το σεντονι να εχει φυγει ξερετε?

Εχω στις 4 γωνιες παρα 30cm,απο μια παραμανα,αλλα πλεον καθε πρωι αλλες εχουν ανοιξει,αλλες εχουν σχισει το σεντονι κτλπ.

Σεντονι με λαστιχο που πιανει κατω απο το στρώμα δε με βολευει λογο οτι η αλλαγη του ειναι εβδομαδιαια.

Ευχαριστω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 12 λεπτά, το μέλος artyom έγραψε:

ρε κανα τροπο,να μην ξυπναω το πρωι και ολο το σεντονι να εχει φυγει ξερετε?

Εχω στις 4 γωνιες παρα 30cm,απο μια παραμανα,αλλα πλεον καθε πρωι αλλες εχουν ανοιξει,αλλες εχουν σχισει το σεντονι κτλπ.

Σεντονι με λαστιχο που πιανει κατω απο το στρώμα δε με βολευει λογο οτι η αλλαγη του ειναι εβδομαδιαια.

Ευχαριστω

Να μην στριφογυρίζεις σα το κροκόδειλο όταν πιάνει τα θηράματα του!

 

Μήπως είναι μικρό το στρώμα και έχει κενό δεξιά - αριστερά;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος artyom έγραψε:

ρε κανα τροπο,να μην ξυπναω το πρωι και ολο το σεντονι να εχει φυγει ξερετε?

Εχω στις 4 γωνιες παρα 30cm,απο μια παραμανα,αλλα πλεον καθε πρωι αλλες εχουν ανοιξει,αλλες εχουν σχισει το σεντονι κτλπ.

Σεντονι με λαστιχο που πιανει κατω απο το στρώμα δε με βολευει λογο οτι η αλλαγη του ειναι εβδομαδιαια.

Ευχαριστω

Εγγυημένο αποτέλεσμα.

american-horror-story-asylum-was-unbelie

 

:p

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι ο τελευταίος μήνας που σου δίνει δυνατότητα η MS να κάνεις δωρεάν αναβάθμιση στα Win10 είπα να τα βάλω να τα τσεκάρω πάλι μετά από καιρό.

Αποτέλεσμα

Spoiler

http://ottmag.com/wp-content/uploads/2015/11/symptoms-of-high-blood-pressure.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ταχύτητες ειναι αυτές. Ζηλεύω! 

Σήμερα προσπαθούσα να δω το live του shooterάκη που έπαιζε BF1 και ανα μισο λεπτο κολλαγε η κ@λογραμμή ! 4αρα forthnet ( το γνωστό εως 24 ). Δε παλεύεται άλλο αυτό το πράγμα, μου έρχεται να τους ριξω μια ωραιότατη καταγγελία. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, artyom said:

ρε κανα τροπο,να μην ξυπναω το πρωι και ολο το σεντονι να εχει φυγει ξερετε?

Εχω στις 4 γωνιες παρα 30cm,απο μια παραμανα,αλλα πλεον καθε πρωι αλλες εχουν ανοιξει,αλλες εχουν σχισει το σεντονι κτλπ.

Σεντονι με λαστιχο που πιανει κατω απο το στρώμα δε με βολευει λογο οτι η αλλαγη του ειναι εβδομαδιαια.

Ευχαριστω

Είτε έχει λάστιχο είτε όχι, το σεντόνι πρέπει να πάει κάτι από το στρώμα. Μάλιστα με το λάστιχο είναι πιο εύκολο. Στρατό δεν έκανες? :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στρώσιμο κρεβατιού με λάστιχο θέλει χαλαρά το 1/3 του χρόνου που θέλει το απλό. Το απλο για να κάτσει σωστά θέλει τουλάχιστον 20 εκατοστά να μπουν κάτω από το στρώμα. Άρα για κρεβάτι 1 μέτρο θες τουλάχιστον 1,80 σεντόνι (αν υποθέσουμε ύψος στρώματος 20 εκατοστά)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrong method said:

καλά είσαι,σε μένα κάνουν κάποιου είδους μόνωση στο απέναντι κτίριο και από τις 8 τρυπάνε,έχω  λαλήσει 

Στην απέναντι στάνη εννοείς; Προετοιμάζονται για το χειμώνα, μην κρυώνουν τα ζώα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.