Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 16 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

umad? :p  από προχθές παίζει 12ώρα,δεν ακούγεται τπτ λέμε,αν πρέπει να βρω 1 ψεγάδι, είναι το dual shock που κρατά μόνο 6-7 ώρες και θέλει φόρτιση ....

Άντε παίξεις κανένα Uncharted και να αφήσεις τις μπούρδες που παίζεις!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω κάπχοια στιγμή να δω και λίγο έκσυπνο χάρντγουέαρ μάρκετιν, όπως ας πούμε γκεημάδικο μάδερμπωρντ που να λέγεται "Ο Γιωργής ο κιοτής" (Georgie the Coward), γκεημάδικες μνήμες με όνομα του στυλ "Ταπεινό χαμομηλάκι" (Humble camomille), ή παιχνιδόκαρτα που να τη λένε "Νώντας η αδερφάρα" (δε γκζέρω, μεταφράστε το εσείς)... :p

 

Link to comment
Share on other sites

Γκρίνια mode on

 

Παίρνω τηλέφωνο κάποιον φίλο για να βγούμε για ένα καφέ. Δεν το σηκώνει για τον οποιοδήποτε λόγο και δεν μπαίνει στον κόπο να πάρει πίσω να δει τι ήθελα. Κάποια στιγμή παίρνει για να ρωτήσει κάτι που χρειάζεται και δεν το ξέρει. Του απαντώ και τον κράζω που δεν με πήρε πίσω. Η απάντηση του είναι ότι δεν θα έβγαινα και για αυτό δεν σε πήρα.

Είμαι παράξενος που περιμένω να με πάρει πίσω για να δει τι θέλω ή κάτι άλλο πάει στραβά;

 

Γκρίνια mode off

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος pcfreak111 έγραψε:

Γκρίνια mode on

 

Παίρνω τηλέφωνο κάποιον φίλο για να βγούμε για ένα καφέ. Δεν το σηκώνει για τον οποιοδήποτε λόγο και δεν μπαίνει στον κόπο να πάρει πίσω να δει τι ήθελα. Κάποια στιγμή παίρνει για να ρωτήσει κάτι που χρειάζεται και δεν το ξέρει. Του απαντώ και τον κράζω που δεν με πήρε πίσω. Η απάντηση του είναι ότι δεν θα έβγαινα και για αυτό δεν σε πήρα.

Είμαι παράξενος που περιμένω να με πάρει πίσω για να δει τι θέλω ή κάτι άλλο πάει στραβά;

 

Γκρίνια mode off

οχι , εισαι νορμαλ, ειναι αγενεια να μη σε παιρνει τηλεφωνο , ακομη και αν γνωριζε τον λογο που καλουσες , αλλα να καλει για να σε ρωτησει απλως κατι που ηθελε. Γνωμη μου

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος pcfreak111 έγραψε:

Κάποια στιγμή παίρνει για να ρωτήσει κάτι που χρειάζεται και δεν το ξέρει.

 

Η απάντηση του είναι ότι δεν θα έβγαινα και για αυτό δεν σε πήρα.

την επόμενη φορά κλείσε του το κινητό στη μούρη... και πες ήξερα ότι θα ρωτήσεις κάτι και γι'αυτό δεν απαντούσα :sarcastic:

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνεις...

 

Κάπως έτσι έτρεχα και εγώ (όσο απασχολημένος και αν ήμουν) και έκανα το βλάκα σε ότι και αν ήθελαν και χρειάζονταν την βοήθεια μου αλλά επειδή δεν έβλεπα ανταπόκριση από εκείνους, άλλαξα τακτική γιατί μ_αλακας δεν είμαι, άσχετα αν κάποιες φορές κάνω τα στραβά μάτια.

 

Φίλοι πλέον δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν θα είναι ελάχιστοι μου λέει μια ζωή ο παππούς μου και βλέπω πόσο επαληθεύονται τα λεγόμενα του κάθε μέρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UltraB said:

...άλλαξα τακτική γιατί μ_αλακας δεν είμαι...

1. Άσε να το κρίνουν άλλοι :hehe:

 

1 hour ago, UltraB said:

Φίλοι πλέον δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν θα είναι ελάχιστοι μου λέει μια ζωή ο παππούς μου και βλέπω πόσο επαληθεύονται τα λεγόμενα του κάθε μέρα.

2. “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones”

― John Lennon

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος artyom έγραψε:

σημερα κατεβηκα κεντρο θεσσαλονικη για να πιασω καμια γκομενα και τελικα κατεληξα να πιασω καμια 15αρια ποκεμον στο go. :D

Για κάποιο λόγο διάβασα "σήμερα κατέβηκα μετρό θεσσαλονίκη" και λέω κάποιο ανέκδοτο λέει τώρα ή μας δουλεύει. :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TopCLR said:

Κι αν το "ψάξεις" η συμβουλή θα είναι "Update to the latest drivers" (κάπως έτσι τέλος πάντων)!

Καιρός να δοκιμάσεις και τους 368.69! 

Σωστά. Γιατί ο driver δούλευε μια χαρά από όταν τον έβαλα, αλλά τώρα πιά, χρειάζεται αναβάθμιση για να δείχνει το desktop και να παίζει video...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.