Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Κι εγώ έχω κάνει hi-score στο pacman 205 χιλιάδες, αλλά δε βγαίνω στο ΠΟΘ να το ανακοινώσω.

άμα δεν σε ενδιαφερει ενα ποστ, το προσπερνας, δεν τον προσβαλλεις με αυτον τον τροπο.

αλλωστε το θέμα λέγεται ΠΟΘ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μια φορά είχα πάει στην τράπεζα να κάνω αναληψη, και λέω : - Καμέρα θα ηθλα να κάνω μια αναάψη

και μου λέει - αναμένη είναι η κάμερα νεαρε .

Έγινε επεξεργασία από magic444
Link to comment
Share on other sites

να θέλεις να πάρεις υδρόψηξη και να μην χωράει στο κουτί corsair carbide 300r ...

σκέφτηκα πατέντα να κόψω ένα τετράγωνο στο πάνω μέρος ίσα ίσα να περνάει το block κάτω να βγάλω το ψυγείο πάνω από το tower και να βάλω κάτω από την σχάρα τα φανάκια

πάρτε το σε ζωγραφιά γιατί κοιμάμαι όρθιος

οτι να νεεε.jpg

 

ηλίθια corsair τόσο εύκολο και χωράνε όλες οι υδροψείς σου :p

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GriGaS said:

Xτυπάει που λέτε πριν λίγο το σταθερό...

Είναι πιό εύκολο να σε βάλει να εγκαταστήσεις τον ιό με δικαιώματα admin, παρά να κάθονται να γράφουν σοφιστικέ κώδικα για να προσπεράσουν τα antivirus :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, astrolabos said:

Τώρα άμα στη ρίξω θα φταίω;

 

κάνε ότι θες στο Πείτε ότι θέλετε δεν είμαστε :hehe: , την ακύρωσα την παραγγελία , περιμένω τους zen και τότε άμα πάρω υδρόψηξη και δεν χωράει θα κάνω το παραπάνω και θα ανοίξω θέμα , επίσης είδα ότι η Msystems ετοιμάζετε για τους ZEN αν πάτε στην σελίδας τους μόνο Intel cpu θα δείτε και μητρηκές !

 

και τώρα αυτό που όλη περιμένατε

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛA ! ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΕΛΛΗΝΕΣ !

Χρόνια Πολλά στους :

 
Quote

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.