Jump to content



Recommended Posts

πριν 24 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Εδώ που είμαι, δεν μπορούσα να δω το βιντεοκλίπ που έβαλε ο Άστρο, το λογόκρινε για δικαιώματα. Έβαλα αυτό που προτείνεις και τώρα μπορώ.

yo-dawg-thats-my-job.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

5 hours ago, idonthave said:

Αν γίνει κάτι τέτοιο βλέπω να το σφραγίζει το σπίτι ο Alex :p 

 

Δεν έχω πρόβλημα... σπάνιο να βρώ αυτό το σίχαμα εδώ που μένω! Κάνω προγραμματισμένες απολυμάνσεις κάθε χρόνο προληπτικά απλά δεν περίμενα να έχω "επίσκεψη" χθές το βράδυ... ΑΠΟΡΩ βέβαια ακόμα για το πώς και απο πού μπήκε!! Έχω παντού σίτες btw τι στο @@@...!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, artyom said:

Μπορει απτο παράθυρο της τουαλέτας, καμια χεστρα, κανα σοβατεπι....

Δεν παίζει απο κεί... παντού έχω σίτες το ξανά λέω! Απλά μπορεί με το μπές βγές στα μπαλκόνια για να ποτίσω τα λουλούδια να μην την είδα και να μπήκε μέσα και να κρύφτηκε εώς ότου συναντηθούμε και την στείλω απο κεί που ρθε!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dj_ALeX said:

Δεν παίζει απο κεί... παντού έχω σίτες το ξανά λέω! Απλά μπορεί με το μπές βγές στα μπαλκόνια για να ποτίσω τα λουλούδια να μην την είδα και να μπήκε μέσα και να κρύφτηκε εώς ότου συναντηθούμε και την στείλω απο κεί που ρθε!

http://www.ehow.com/info_8700145_can-through-tub-sink-drains.html

Link to comment
Share on other sites

+ την εφερες εσυ απο εξω +ηρθε με τις σακκουλες απο το supermarket.(κλασσικοτατη περιπτωση)

Να ξες παντως  οτι ερχονται και απο τις χ@στρες αλλα και απο την ντουζιερα-μπανιερα.

Αν δεν ερχονται παιδια παντως στο σπιτι θα σε προτεινα να βαλεις το τζελ.

Μικρες σταγονες μεγεθος φακης στους μεντεσεδες απο τα ντουλαπια στα σοβατεπι

στις κασες  πισω απο την κουζινα-ψυγειο  και ξενοιαζεις.

Το τζελ εχει διαρκεια 6 μηνες και τελος ,μετα θα μαζευεις πτωματα :p

 

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να συμβεί κάτι τέτοιο αλλά στην δική μου περίπτωση ΔΕΝ! Απλά έγινε αυτό που ανέφερα ποιό πάνω. Πραγματικά το συγκεκριμένο πλάσμα δεν το μπορώ...σίχαμα! Σήμερα έκανα και γενική καθαριότητα... με την ιδέα και μόνον τρελαίνομαι! :rant85: Όχι τπτ άλλο είχα 4 καλοκαίρια να δώ! Τι @@@ να ούμ!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Όταν γύρισα από διακοπές λόγω του ότι είχε στεγνώσει η στήλη και το σιφωνι του μπάνιου της είδα live να βγαίνουν από αυτό.  Πήγα γεωπωνο και αγόρασα φάρμακο καλά  ψεκασμού όλη την πολυκατοικία...  Μου είπε πως υπάρχει και κάτι που το ρίχνεις στο φρέσκια και ψοφανε όλες αλλά θα φέρνει μυρωδιά και το απεφυγα. 

Link to comment
Share on other sites

Alex, χωρανε και απο χαραμαδα οι ρημαδες, ειναι σαν λαστιχα να πουμε οι ατιμες :hehe: 

Και εδω σε εμας ψεκαζουν καθε χρονο στην πολυκατοικια. Δε μπαινουν στο σπιτι , αλλα γεμιζει ο δρομος και η πολυκατοικια, καπου φωλιαζουν λογικα. Αν βρουν τροπο, μπορουν να χωθουν απο τα σιφωνια. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα το Σεπτέμβρη θα κάνω την προγραμματισμένη απολύμανση και έτσι αντίο ζωή το έργο! Είχα χρόνια να δώ και μου κανε εντύπωση! Σιχαμένες... :mad: 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δα κατι το τρομερο. Σε ενα σπιτι πριν 20 χρονια σε ενα χωριο λιγο εξω απο Θεσσαλονικη, ειχαμε χοντρο προβλημα (το ηξερε ο σπιτονοικοκυρης και δεν ειπε τιποτα). Σε ενα σπιτι το οποιο ηταν σε πολυ καλη κατασταση κατα τ'αλλα. 

Στο παναρχαιο σπιτι της γιαγιας μου, που το βλεπεις και σε πιανουν γελια και κλαματα, δεν ειχαμε ποτέ κανενα προβλημα. Το λες και παραδοξο :p 

 

Σε αυτο που ειμαστε τωρα, ενω θα μπορουσαμε ανετα να εχουμε μπολικες , με τοσες που κυκλοφορουν εξω απο την πολυκατοικια, δεν εχουμε προβληματα. Και αυτο περιεργο φανταζει. Αλλα ουτε υγρασια εχουμε , ουτε τιποτα που να τις "τραβαει". 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Xωρίς παρεξήγηση, άλλοι δεν έχουν να πάρουν δίλιτρο γάλα.

 

Οσοι δεν έχουν, δεν είναι δεντρα. Ούτε τραμ. 

 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ είμαι σε δίλημμα. Να πάρω δίλιτρο ή τρίλιτρο αυτοκίνητο;

3 είναι καλά . 4 θα ήταν πολλά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χτιζω κατι παράνομα, ενας γειτονας με καταγγελει. Έρχεται ο πολεοδομος και μου λέει αυτό και αυτο.

Αυτη η καταγγελία μπορεί να είναι ανωνυμη η μου λέει μπουρδες ο πολεοδομος?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος artyom έγραψε:

Χτιζω κατι παράνομα, ενας γειτονας με καταγγελει. Έρχεται ο πολεοδομος και μου λέει αυτό και αυτο.

Αυτη η καταγγελία μπορεί να είναι ανωνυμη η μου λέει μπουρδες ο πολεοδομος?

Δεν γνωρίζω αλλά ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.poleodomia.gov.gr/Default.aspx?tabid=56

 

Επίσης ερώτηση στο ΠΟΘ. Ο γατούλης παραμονεύει!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, PetrosD said:

Εγώ είμαι σε δίλημμα. Να πάρω δίλιτρο ή τρίλιτρο αυτοκίνητο;

Κανονικά θα έλεγα the bigger the better, αλλά μιας και δεν θέλω να σκεφτώ πως δεν μιλάς για Ε30, θα πώ ... 2.5 !  ;)

 

 

5 hours ago, Lakisss said:

Xωρίς παρεξήγηση, άλλοι δεν έχουν να πάρουν δίλιτρο γάλα.

Xωρίς παρεξήγηση, έλεος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.