Jump to content


Recommended Posts

26 minutes ago, idonthave said:

Απ'τις 17:00 έχω βάλει ένα pentium 4 στα 3ghz να κάνει ενημερώσεις, ακόμα ψάχνει :lazy: ελπίζω το πρωί να τις έχει βρει....

(win7 φρέσκια εγκατάσταση)

...Δε θα βρεί τίποτα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 6 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

...Δε θα βρεί τίποτα...

:amen:το καλό που του θέλω να βρει. Το έχω συναντήσει σε πιο καινούρια συστήματα αλλά στο τρίωρο περίπου τις έβρισκε. Θα το αφήσω μέχρι το πρωί και ότι γίνει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, idonthave said:

:amen:το καλό που του θέλω να βρει. Το έχω συναντήσει σε πιο καινούρια συστήματα αλλά στο τρίωρο περίπου τις έβρισκε. Θα το αφήσω μέχρι το πρωί και ότι γίνει.

καλά. ρίξε μια ματιά εδώ καλού κακού, ωστε να είσαι προετοιμασμένος, και με επαρκείς προμήθειες σε καφείνη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

καλά. ρίξε μια ματιά εδώ καλού κακού, ωστε να είσαι προετοιμασμένος, και με επαρκείς προμήθειες σε καφείνη.

Ευχαριστώ, καφεΐνη δεν θα χρειαστεί πάω να δω καμία ταινία και αύριο θα γίνει κατά 99% με το τρόπο που πρότεινες (WSUS )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, l2phile said:

Πιστεύω αξίζει και για είδηση, αλλά δεν εχω δικαιώματα πλέον :)

 

How To Patch and Protect Linux Kernel Zero Day Local Privilege Escalation Vulnerability CVE-2016-5195 [ 21/Oct/2016 ]

Και είδηση να μη γράψει κάποιος, αυτήν την κουβέντα την κάνουμε εδώ:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.