Jump to content


Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τι τραβάτε μωρε γκρινιάριδες; Ξυπνάει ένας άνθρωπος κάνει τον καφέ του κοιτάει έξω από το παράθυρο και εύχεται καλημέρα.

Και σας πειράζει και αυτό :p 

 

Ε ρε τι τραβάω πρωί πρωί με τα γερόντια!!!! :hehe: 

Αλλά έτσι είναι... Όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος, η μικροπαραξενιά γίνεται μεγάλο κουσούρι :p 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Τι τραβας μωρε γκρινιαρα ;; 
Ξυπναει ενας ανθρωπος , κουναει το ποντικι , ανοιγει η οθονη και βλεπει μια Αγαπη να ευχεται καλημερα. :hehe:


Ετσι ειναι , οσο μεγαλωνει ο ανθρωπος και βαριεται,τον τραβανε τα social media :p

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tromeross said:

Κυριακή,  για κάποιου είναι μια μέρα απλή και όχι αργία.  

 

 

MY boss:  τι  σε πειράζει να δουλέψεις Κυριακή,  θα πάρεις δευτέρα  ρεπό το ίδιο είναι…

 

 

 

 

 

 

Πανω σε τι κλαδο αν επιτρεπεται ; (με -αι δε γραφεται κανονικα ; )

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tromeross said:

Κυριακή,  για κάποιου είναι μια μέρα απλή και όχι αργία.  

 

 

MY boss:  τι  σε πειράζει να δουλέψεις Κυριακή,  θα πάρεις δευτέρα  ρεπό το ίδιο είναι…

 

 

 

 

 

 

εδω και χρονια δουλευω Κυριακες αντι για Σαββατο, επειδη το προτιμουσα....

τωρα αν θελω να ψωνισω τιποτα εχω χρονο πριν δεν....

(απλα με το σκ@τοωραριο μου δεν βολευει)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lazy Dog said:

Το μονο καλο με την εβδομαδα που ερχεται ειναι οτι θα εχω ανοιχτο το μαγαζι μεχρι την Πεμπτη....

 

Τριημερακι INCOMING!!! :kiss:

Σαλονίκη φίλος και 5νθημερακι για τους περισσότερους αφού η 26η είναι και αυτή αργία. Την 27η θα την πάρουν οι δημόσιοι από τη σημαία και μετά 28η. 

Εχω φίλο μαγαζάτορα Δημήτρη και έχει και 2 βοηθούς, Δημητρηδες. Τον ρώτησα αν στις 27 θα ανοίξει και νομίζω έχω ακόμα ηλεκτρισμό από το βλέμμα του. Χαχαχαχα 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κατα τη μεταφορα ειχαν χαλασει τα ριβιους. Βλεπαμε κωδικα και οχι εικονες. Εχει ξεκινησει μια διαδικασια για να εμφανιζονται τα ριβιους σωστα.

 

Οταν καποιο ειναι ετοιμο λοιπόν και απο hide γινει και παλι προσβασιμο προς ολους, εμφανιζεται στο νεο περιεχομενο :)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.