Jump to content


Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

11 hours ago, PetrosD said:

Κρεβάτια;

Κρεβάτια. Έχει μερικά που είναι σε ένα χώρο για να ξαπλωσεις απλά ( ψιλοαπομονωμενα το ένα με το άλλο) έχει όμως και κλειστά δωμάτια τελείως για να κοιμηθείς.  Διαλέγεις. 

 

Καλημερες. 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/02/2017 at 10:05 AM, jax7480 said:

Αεροδρόμιο Φρανκφουρτης Senator Lounge. 

Απλά respect. Φαΐ, πολυθροναρες, κρεβάτια για ύπνο, καπνιστήριο. Όλα τα καλά. 

 

IMG_0581.JPG

 

Χαχαχα έχω ξαπλώσει κι εγώ εκεί σε 4 ωρη αναμονή. Ήμουνα με ένα φιλαράκι και την πέσαμε 1 ωρίτσα, ξυπνάς πολύ ανανεωμένος!

Κατά τ'άλλα παρ'όλο που έχω περάσει 2 χρόνια να κάνω ότι ανταπόκριση υπάρχει για να μαζεύω μίλια (συνεπικουρούμενος από το ότι δεν υπήρχε direct flight για εκεί που ήθελα) σαν την Direct Flight δεν έχει. Καλύτερα direct με ryanair παρά ανταπόκριση και lounging.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από Οσλο έχουν κοπεί τα direct flights για Θεσσαλονικη με Ryanair. Όποτε ή πηγαίνω μέσω Αθήνας ή Στοκχόλμης ή μέσω Φρανκφουρτης. Προτιμώ Φρανκφούρτη γιατί αν και περισσότερες ώρες φτάνω νωρίτερα Θεσσαλονίκη.  Επίσης δεν ξέρω αν μπήκες στο Senator lounge αλλά διαφέρει κατά πολύ από τα business.  

 

Τον Απρίλη ξεκινάνε direct flights από Gothenburg (Σουηδία) όποτε θα πηγαίνω Gothenburg με το αυτοκίνητο και μετά Ryanair. 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.