Jump to content



Recommended Posts

Είναι ο Joffrey και κάθεται στο laptop του και σερφάρει στο youtube.
Επιλέγει να δει ένα video, και τσουπ, του πετάγεται διαφήμιση.
Εκνευρισμένος καλεί τον κατασκευαστή του laptop να του δώσει εξηγήσεις.
-Βασιλιά μου, όταν πετάγεται η διαφήμιση, κάτω αριστερά έχει ένα κουμπάκι που μπορείς να κάνεις skip.
-Ναι αλλά θα πρέπει να περιμένω 5 δευτερόλεπτα για να το κάνω αυτό.
-Δεν ευθύνομαι εγώ γι' αυτό και δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
-Αποκεφαλίστε τον, διατάζει ο Τζόφρεϋ και πετάει το laptop εκνευρισμένος σπάζοντάς το.
Μετά από μερικά λεπτά, ξανακάθεται ο Τζόφρεϋ με το καινούριο laptop του και επιχειρεί να σερφάρει στο youtube. Ξανά μανά διαφημίσεις. Ξανακαλεί τον κατασκευαστή του καινούριου του laptop.
Και ουρλιάζει ο Τζόφρεϋ:
-Γιατί δεν μπορώ να δω κατευθείαν το video;
-Βασιλιά μου, περιμένεις 5 δευτερόλεπτα και μπορείς να το κάνεις skip. Δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
-Αποκεφαλίστε τον, διατάζει ο Τζόφρεϋ και πετάει το laptop εκνευρισμένος, σπάζοντάς το.
Αυτό συμβαίνει αρκετές φορές...
Φτάνει στα αυτιά του νάνου θείου του πως πάλι ο Τζόφρεϋ κάνει τα δικά του, σφάζοντας όλους τους κατασκευαστές laptop...
-Αγαπημένε μου ανηψιέ, λέει ο Τύριον, δεν είναι ανάγκη να εκνευρίζεσαι από τις διαφημίσεις και να τις κάνεις skip. Πολλά ωραία πράματα μπορείς να δεις στις διαφημίσεις και να ψυχαγωγηθείς εξ’ ίσου.
 
ΠΟΙΟ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ;

29 κατασκευαστές, πλην Τύριον, συνιστούν skip.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Τσολιάς σε Ψαριανό: Γρηγόρη μου σε ποιο κόμμα είμαστε σήμερα;

 

http://news247.gr/eidiseis/politiki/ekloges-gr/ekloges2015/tsolias-se-psariano-grhgorh-moy-se-pio-komma-eimaste-shmera.3268467.html

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.