Jump to content



Recommended Posts

2 hours ago, unseen said:

Ιατρικη ποδια, μακιγιαρισμενη σαν να πηγαινει μπουζουκια και με μοτο δημοτικου-σεφερλη. Σε τι ανθρωπους απευθυνεται;

Εγώ πάντως της το(ν) κοπαναγα ευχαρίστως.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Σε αντρικό reddit σχετικά με δραστηριότητες, διατροφή, συμβουλές κλπ ? 

IMG_20190702_154213.jpg.968960f50cf44724655c281105ea16f3.jpg

 

Σπύρο, με όλο τον σεβασμό, νομίζω ότι θα πρέπει να αναθεωρήσεις τις απόψεις σου περί γυναικών. Επειδή βλέπω ότι τις απαξιώνεις (εντός ή εκτός εισαγωγικών) διαρκώς, εμφανίζεις δε τους άνδρες ως .......δούλους (το πρώτο συνθετικό παραλείπεται για ευνόητους λόγους), θα σου πω ότι κάνεις λάθος.

Προσωπικά, δεν ασπάζομαι τα περί ''αδυνάτου φύλου'', αλλά δεν θα φτάσω και στο σημείο να τις θεωρήσω πηγή όλων των δεινών που μαστίζουν την αδάμαστη ανδρική φυλή.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μα πλάκα κάνω όπως κάνω και με τις κοπέλες που κάνω σύντομες σχέσεις. Και πίστεψέ με είναι απλά μια πλάκα όταν και οι ίδιες γελάνε γιατί τους φαίνεται διαφορετικό απ την συνηθισμένη αντιμετωπιση. Πάντα βασικά το έκανα αυτό. Και δεν πείραξε καμία. Το αντίθετο.

Στη ζωή μου είμαι το μεγαλύτερο τρολ αλλά στη δουλειά μου πάντοτε σοβαρός. Εκεί δίνω αξία, την απαραίτητη σοβαρότητα δηλαδή και πλήρη ενέργεια.

 

Επίσης κανένα φταίξιμο δεν ρίχνω στο άλλο άκρο. Λάθος κατάλαβες. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος schumifer έγραψε:

Ρε παιδιά, δεν έχω φατσοβιβλίο, αυτοί οι flat-earthers υπάρχουν πραγματικά ή τρολλ είναι και σπάνε πλάκα. Ή έχει κοπάσει το όλο θέμα;

 

 

Υπάρχουν...

 

65576814_840196976351324_6800427311251324928_n.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlOvkXPA3VLhThKDMd3p3j3XMyMtYHgDSQF6ePXC129TgoPHI5ggz7932FKupmPA1s&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=1c269623cbff5aadabe655dbad22d738&oe=5D844B4A

 

 

 

65391601_1303770763111662_2141375581734830080_n.png?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmRxG3OTIMfcHNv_gGS8or9GHl3PcJBjSPBMTGfE6QlaUuI6PCIpU1I6PDHBRtg26A&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=45363ee8c5fd2a18781d4ecc9350a2b2&oe=5D80EEEF

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι Flat Earthers απ' ότι έχω καταλάβει θέλουν να μας βάλουν σε ένα τριπακι ώστε να αμφισβητούμε τα πάντα ακόμη κι αυτά που θεωρούμε ως δεδομένα. Απολυτα δεδομενα. Όπως αυτό της καμπυλότητας της Γης. 

 

Γενικά παρακολουθώ διαφορά ντοκυμαντέρ. Μάλιστα είδα και αυτό των Flat Earther στο Netflix οι οποίοι καταλήγουν ότι επιστημονικά δεν μπορούν να το αποδείξουν αλλα θα συνεχίσουν να προσπαθούν. Ένα από τα τελευταία τους πειράματα ήταν ένα πολύ δυνατό laser το οποίο θα στόχευε από μακριά ένα αντικείμενο για να δουν που θα βρίσκεται η ακτίνα. Αλλά η απόσταση ήταν τέτοια που η ακτίνα διογκώνονταν τόσο πολύ που δεν είχε αποτελεσμα.

 

Πρόσφατα είδα και αυτό με τον Bob Lazar ο οποίος ήταν αυτός που αποκάλυψε τι συμβαίνει στην Περιοχή 51. Δεν θα επεκταθω αξίζει να διαβάσει κάποιος. Εκεί που θα εστιάσω είναι στο ότι περιέγραφε πως εξωγήινα συστήματα μετακινούνταν στο χώρο διαστρεβλώνοντας τους νόμους της φυσικής. Ο Lazar ήταν φυσικός και μάλιστα στο CalTech και δουλευε κοντά στην Περιοχή 51 όπου αποσυναρμολογουσαν διάφορα συστηματα. Τον έβγαλαν τρελό βέβαια. 

 

Που καταληγω. Ίσως πολλά απ' όσα γνωρίζουμε να μην ειναι απαραίτητα όπως τα διδαχθηκαμε. Δεν είναι κακό να είμαστε ανοιχτομυαλοι. 

Έγινε επεξεργασία από trib
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, salde said:

κυκλοφορεί πολλή μούφα ρακή. Αν καταναλώσεις μπόλικη είναι εύκολο να οριζοντιωθείς και να βλέπεις τα πάντα στρογγυλά και να γυρίζουν :p Εις υγείαν!

 

Τι εννοεις,ολα ειναι επιπεδα και θα τα δουμε στρογγυλα;

Φτατ εαρθερ ε; Σε καταλαβαμε! ?

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

κυκλοφορεί πολλή μούφα ρακή. Αν καταναλώσεις μπόλικη είναι εύκολο να οριζοντιωθείς και να βλέπεις τα πάντα στρογγυλά και να γυρίζουν :p Εις υγείαν!

 

Έτσι (0:20, γιατί χαλάει στο embed):

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.