Jump to content


Recommended Posts

πριν 7 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

image.png

Κλαίω....

 

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

https://www.in.gr/2019/10/05/plus/perierga/andras-katigorei-tin-apple-pos-egine-gkei-eksaitias-kinitou/

«η αγωγή κατατέθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου και στο κείμενο αυτής ο ενάγων υποστηρίζει πως του παραδόθηκε ένα κρυπτονόμισμα με την ονομασία «GayCoin» μέσω εφαρμογής για smartphone αντί του Bitcoin που είχε παραγγείλει.

Οπως αναφέρει στην καταγγελία του, to GayCoin έφτασε μαζί με ένα μήνυμα που έλεγε: «Μην κρίνεις πριν το δοκιμάσεις».

«Ειλικρινά το σκέφτηκα: πώς μπορώ να κρίνω κάτι χωρίς να το έχω δοκιμάσει; Αποφάσισα να δοκιμάσω να κάνω σχέσεις με το ίδιο φύλο» αναφέρει στην αγωγή του, σύμφωνα με το BBC.

«Τώρα έχω έναν σύντροφο και δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω στους γονείς μου» σημειώνει, ενώ προσθέτει: «η ζωή μου έχει αλλάξει προς το χειρότερο» και «ποτέ δεν θα ξαναγίνει κανονική».

Όπως υποστηρίζει, η Apple τον «έσπρωξε» στην ομοφυλοφιλία «μέσω της χειραγώγησης» και καταλήγει πως οι αλλαγές που έγιναν στη ζωή του του προκάλεσαν «ηθική και ψυχική βλάβη»

Πάλι καλά, φαντάσου να του ΄χαν γράψει να δοκιμάσει κόλιανδρο

Θα τον δικάσει ο Τζέισον Αντιγόνη....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.