Jump to content


Recommended Posts

2 hours ago, Xrist0s4 said:

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ,ΤΟ ΕΨΑΞΑ!

υπήρχε και μπασκετμπολίστας με το ίδιο όνομα. Πολύ καλός.

Η Πάολα Φωκά αν κάνει τέτοια κόλπα με τα δάχτυλα στο στόμα θα φάει καλά. Τον έχει σίγουρο αν δεν κρατά βουτηγμένα τα χέρια της σε μπιτόνι οινόπνευμα όλη μέρα. Δεν θα πάθει και τίποτα τραγικό βέβαια αλλά όποιος την πλησιάσει στη βόλτα...

Link to comment
Share on other sites

 

Γυρνάς από τη δουλειά και λες να φας σαν άνθρωπος:

 

Φαγητό: Φακές.

 

-Τουρσάκι έφερες;

-Δεν μου είπες, ασε που δεν είχα και λεφτά. Σιγά μωρέ, θα τις φας χωρίς τουρσί. (Λάθος σχόλιο #1)

-Α έτσι....πολλά σου ζητήσαμε να κάνεις. Αφού δεν θα φάω εγώ, δεν θα φάει κανείς..(πέταμα της κατσαρόλας στα σκουπίδια).

-Οχου χεστήκαμε. Αν ήθελες τουρσί να έπαιρνες το αυτοκινητάκι σου και να πήγαινες να πάρεις, που έχεις να βγεις και 10 μέρες απο το σπίτι. (Λάθος σχόλιο #2)

-Πως να βγω;;;; Αφού ξέρεις ότι ζαλίζομαι εδώ και δύο μέρες. Πως θα πάρω το αυτοκίνητο;;;;

 

Όρεξη έχω λεω να καβγαδίζω επειδή δεν θα φάω φακές...σιγά λέω. Και πάω χωρίς όρεξη για περαιτέρω καβγά να την πέσω, καθότι δεν είχα κοιμηθεί και πολύ το βράδυ.

 

Ξυπνάω απόγευμα:

 

Τα αποτελέσματα του ανωτέρω καβγά σε συνάρτηση με την κλεισούρα  - καραντίνα:

 

IMG_11111111111111.thumb.jpg.ae4ed569eef276cf72fc311d23f18a2f.jpg

 

Spoiler

Δεν καταλάβατε ε;

.

.

Spoiler

IMG_22222222222.thumb.jpg.ee682fa6a6c3d74131278d7369ac32cc.jpg

 

Spoiler

Ακόμα να καταλάβετε;

.

.

Spoiler

IMG_333333333.thumb.jpg.dc7449be8f47b77e5880585b3afdcb8c.jpg

..

Spoiler

Προσοχή παιδιά. Κίνδυνεύουμε και μέσα στο ίδιο μας το σπίτι.

Spoiler

 Τα υλικά που χρησιμοποιήθηκαν για την ανωτέρω καλλιτεχνική παρέμβαση είναι 100% Φυτικά προιόντα. Λιναρόσπορος και κακάο.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.