Jump to content



Recommended Posts

3 hours ago, astrolabos said:

Δευτέρα Γυμνασίου εννοεί μάλλον


Τον Πέτα κυνηγάμε με λουριά και τις αλυσίδες του Προμηθέα μπας και τον μαζέψουμε, από αλλού μας προέκυψε ατίθασο νιάτο. Ο rebel τσιφ!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PetrosD said:

Ho, ho. ho.

Mountgay μην διαβάζεις τι σου γράφει ο άλλος για μπέρντιζ και για κάπταινς.

 

2 hours ago, PetrosD said:

Peta was amused.

αμιουζντ ξεαμιουζντ δεν ξέρω, ξέρω όμως ότι δεν υπάρχει δύναμη στο σύμπαν να σε σταματήσει. Μιας και πέρασες από δω, σημείωνε και τις ώρες που λείπει ο τσιφ στα μπαρ (στο πιάτο μας τις δίνει τις πληροφορίες) να συζητήσουμε μήπως είναι καλύτερα να κάνουμε την καταδρομική σε ώρα που λείπει. Έχει βαρύτητα η άποψή σου στο ζήτημα, προτιμάς να παλέψεις μόνος με το ξερίζωμα του κόλιανδρου ή θες να συναντήσεις αντίσταση, να κατατροπώσεις τον εχθρό και στο τέλος να ξεριζώσεις...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

kyles-new-driver.png
WWW.TOKOULOURI.COM

Μια περιπέτεια την οποία θα θυμάται για ολόκληρη τη ζωή της, βίωσε την περασμένη εβδομάδα η Στέλλα από την Άνοιξη Αττικής. Η 19χρονη κοπέλα, κατάφερε να πάρει πρόσφατα το δίπλωμα της ύστερα από...

 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Μιας και πέρασες από δω, σημείωνε και τις ώρες που λείπει ο τσιφ στα μπαρ (στο πιάτο μας τις δίνει τις πληροφορίες) να συζητήσουμε μήπως είναι καλύτερα να κάνουμε την καταδρομική σε ώρα που λείπει.

 

Έχω δεδομένα στο κινητό δε θα κουνηθείτε ρούπι :p 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.