Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 λεπτά, το μέλος Asxetius έγραψε:

Stairway to Heaven

 

Καλά ας κατέβαινε κάποιος την σκάλα όσο ετοιμαζόταν ο άλλος να βγάλει την φωτογραφία και θα σου έλεγα εγώ Stairway to HeavenHell

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

117713026_3279567958797139_913292773137523783_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OaYaOukVnZEAX_zqO8P&_nc_ht=scontent-lht6-1.xx&oh=11525c21f300f1becff818d04f58f864&oe=5F6066B4

 

Quote

 

Petros Tatsopoulos

Δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά πως έτσι έγιναν τα πράγματα. Επειδή συμβαίνει όμως να είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρος για την απουσία της θρησκευτικής του παιδείας (όπως και κάθε άλλης παιδείας, εδώ που τα λέμε), τον βλέπω αγουροξυπνημένο την παραμονή του Δεκαπενταύγουστου, να τηλεφωνεί σε κάποιον ταλαίπωρο στη Μονή Πετράκη, την έδρα της Ιεράς Συνόδου, και να παραγγέλνει με την α λα Παπανδρέου μπάσα φωνή του: "Ρε φίλε, δεν μου ετοιμάζεις κάτι για την Παναγία; Λυρικό και φιλολαϊκό. Ξέρεις εσύ. Πιασάρικο. Ευχαριστώ".

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Να γιατί φοβούνται οι Δυτικοί....
Φίλες και φίλοι, σας ενημερώνω ότι πριν από λίγο έλαβα μέρος ως εθελοντής

στην πρώτη δοκιμή του νέου ρωσσικού εμβολίου για τον covid-19 στην Ελλάδα.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους. Σας διαβεβαιώ ότι είиαι aπόλυτα aσφαλές,

δeν έχει κaνιέτ аπολύτως παяενеργέσκαγια κaι ότι αισθανόφshκι χoρoshό я

чувствую себя немного странно и я думаю, что вытащил ослиные уши.

 

Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα, κείμενο που λέει "Αχ να μπορούσα τα λιμάνια να τα κλείσω να σταματήσω τα τρένα στο σταθμό,.. #Αντιηηκτικό Ευκολάκι..."

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.