Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 7 λεπτά, το μέλος Thresh86 έγραψε:

 

Ο ΠΑΟΚ θέλει να συνεχιστεί το πρωτάθλημα, δεν έχει λόγο να επιθυμεί διακοπή. 

Το οτι σήμερα έχουμε διαιτητές που υφίσταται ενα διαρκές bullying και παράγοντες της UEFA να τοποθετούνται τουλάχιστον αφελως, είναι απορίας αξιο. 

Μετα, είναι δύσκολο Έλληνας διαιτητής να μην επηρεαστεί απο την ολη κατάσταση ή να επηρεαστεί ολίγον μονομπαντα. 

 

Εκτός αν έχουμε καταλήξει οτι this is the Way, και να φέρει Σπετσνατζ φορ σειλ ο Γκιοργκι να κανουν κι αυτοί τη δουλειά τους. 

Συγνώμη, λειτουργημα ήθελα να γράψω 

 

Τα μέσα τύπου και media εχουν επιλογές για το τι θα παίξουν,ακόμα και στο payroll. 

Το οτι αγώνες του ΠΑΟΚ περιγράφει ένας Γαυρος, δεν έχει απασχολήσει κανένα δηλαδή? Ή κεντρικός παρουσιαστής είναι ενας ΑΕΚτζης? 

 

Αρα υπάρχει τρόπος και για πολυφωνία χωρίς οχλαγωγια

 

Χωρις αυτό να σημαίνει οτι όλα καλά στο βασίλειο της Δανιμαρκιας,που είναι προφανές ότι θέλει πολλή δουλειά ακόμα 

 

Κοίτα, οι Ευρωπαίοι έχουν καταλάβει πια πού έχουν μπλέξει και έχουν περάσει στο δεύτερο στάδιο, ήτοι στο ''πες εκεί πέρα μιαν ανοησία να τους κρατήσουμε όλους ευχαριστημένους και τέλος''.

Στο τρίτο στάδιο, θα μας πουν ''άντε γεια κι εσείς κι ο γρύλος σας και σφαχτείτε μεταξύ σας. Δεν υπάρχει σωτηρία για εσάς''.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οτι χειρότερο δηλαδή 

 

Δε πιστεύω οτι θα μείνει έτσι, συμφέρον έχουν και αυτοί και εμείς για βελτίωση των συνθηκών 

 

Το τώρα όμως με την οικονομική δυσπραγια ορισμένων παραγόντων και τις επακόλουθες εξωγηπεδικες μεθοδεύσεις είναι προς εκμετάλλευση

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, είδα ξανά τις φάσεις του παιχνιδιού. Μιλάμε για δύο (Μπουζούκης και Μακέντα) ξεκάθαρες περιπτώσεις πέναλτι υπέρ του Παναθηναϊκού. 

Χωρίς μα, μου και αμφιβολίες.

Βέβαια, ποια διοίκηση θα διαμαρτυρηθεί θεσμικά; Αυτή του Ι. Α. Αλαφούζου;

Γελάνε κι οι πέτρες....

 

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι. Μπορείς να δεις ξανά τις φάσεις και να διαβάσεις τον κανονισμό. Ξεκάθαρες παραβάσεις.

Κι ο Κουρμπέλης έκανε χαζό πέναλτι στον αγώνα με τον ΠΑΟΚ. Αφού το έκανε, ας πρόσεχε.

Έτσι και χθες. Αμφότερα ήσαν ανόητα πέναλτι, αλλά τι να κάνουμε.

Επίσης, το γελάνε κι οι πέτρες πήγαινε στην ''αντίδραση'' της διοίκησης του Παναθηναϊκού, αγαπητέ μου. Όχι σε αυτό που κατάλαβες εσύ. 

Το διευκρινίζω διότι διακρίνω μια μικρή αδυναμία κατανόησης του γραπτού μου λόγου.

Δεν μ' ενδιαφέρει τι κάνει ο Κάκος ή πόσα πέναλτι θα σφύριζε.

 Χθες είχαμε ξεκάθαρη αλλοίωση. Το αστείο είναι πως και να χάνατε, δεν θα ερχόταν η συντέλεια του κόσμου (παρά μόνο στον δικό σας κόσμο). Έχουμε 20 αγωνιστικές ακόμη, σιγά τη διαφορά που θα είχατε από τον ΠΑΟΚ (είτε ως πρώτοι είτε ως δεύτεροι).

Τέλος πάντων, δεν κυνηγάμε κάποιον στόχο, έχουμε δει και χειρότερα στο παρελθόν, ο αγώνας τελείωσε και πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια "πέναλτι" χθες δεν τα έδινε ούτε ο Παπουτσελης..... Είπαμε... 

 

Απορώ πάντως, ο Ολυμπιακός που δεν μπορεί να κερδίσει Βόλο, Πανιώνιο (και με πολύυυυυ δυσκολία τον βαζελο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ), πώς περιμένει να προχωρήσει (εις τας Ευρωπας, αλλα και γενικότερα...)... Μάλλον είναι αυτό που λένε, "στους τυφλούς, ο μονοφθαλμος..."

 

 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Επόμενη παρόμοια φράση τιμωρείται
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο οι γαύροι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ.. τέτοια πέναλτι δεν θα δίνονταν ποτέ... όπως αυτό που πήρατε.... με την Τότεναμ...

 

Συνεχίστε να βγάζετε την μισή Ελλάδα τρελλή... μπορείτε.
Πείτε και πως του Παπουτσέλη ήταν πέναλτι. Και ο Κατσουράνης ήταν ακάλυπτος.

Whatever makes you feel happy guys :)

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Επόμενη παρόμοια φράση τιμωρείται
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Για να ελαφρύνουμε λίγο την ατμόσφαιρα:

Έτσι τηλεφώνησε κι ο άλλος στον Τάκη, 1 τη νύχτα, να του πει ότι δεν παρακολουθεί ελληνικό πρωτάθλημα κι είναι οπαδός της Ίντερ κι αφού τον έλουσε και τον έκλεισε σε χρόνο dt του τα πε όλα μετά. Για τον Ματσόλα, τον Μουσολίνι, την Ιταλία όλη, νομίζω είπε και για τη Σοφία Λόρεν, για τον μεγαλύτερο παίκτη στην ιστορία της Ίντερ, τον Γεωργάτο, την αναμονή στο 090 που πληρώνει ακούγοντας τον ύμνο του Ολυμπιακού.

Είσαι σχεδόν έτοιμος για τηλεφώνημα. Θα του πεις και μια καλημέρα στις 1 τη νύχτα κι είσαι σετ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen

 

Βλέπω λογοκρίνεις το "γαύροι" αλλά όχι το "λαγοί"? Και τα δύο φαγώσιμα ζωντανά είναι. Άμα είναι να μην επιτρέπετε η συγκεκριμένη κατηγορία λέξεων στο παρόν τοπικοθρεντ το σωστό είναι να γίνετε σε όλους no?

 

Spoiler

?

 

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

Ο παίκτης του Ολυμπιακού δεν το ήθελε. :hehe:

Αυτό υποστηρίζεται, μην γελάτε καθόλου.

Δεν είχε πρόθεση. Θα σκίσουμε τα πτυχία μας και θα ξαναγράψουμε τους κανονισμούς.

Υποκλίνομαι, πάντως, στον ερυθρόλευκο επικοινωνιακό μηχανισμό, καθώς η σφαγή πέρασε απαρατήρητη και η ζωή συνεχίζεται. Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα γινόταν εάν στη θέση μας ήταν ο Ολυμπιακός.

 

πριν 4 ώρες, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Τώρα σοβαρά προσπαθείς να βγάλεις άκρη με Ολυμπιακούς ? ? 

Έχεις δίκιο σ' αυτό. Έπαθα και έμαθα;).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα γινόταν εάν στη θέση μας ήταν ο Ολυμπιακός.

?????????????????????????????????????????????????? Που ήσουν μετά το ματς του Ολυμπιακού στον Βόλο?????????????????????????????????????????????????

Ακόμα και εγώ που έχω κόψει την ενασχόλησή μου με την SuperBliah διάβαζα για τις φωνές των Ολυμπιακών, τις απειλές δεξιά και αριστερά, τις κατάρες τους και πάει λέγοντας. Τώρα που είναι +1 βαθμό, όλα καλά και ξάστερα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος yanni έγραψε:

?????????????????????????????????????????????????? Που ήσουν μετά το ματς του Ολυμπιακού στον Βόλο?????????????????????????????????????????????????

Ακόμα και εγώ που έχω κόψει την ενασχόλησή μου με την SuperBliah διάβαζα για τις φωνές των Ολυμπιακών, τις απειλές δεξιά και αριστερά, τις κατάρες τους και πάει λέγοντας. Τώρα που είναι +1 βαθμό, όλα καλά και ξάστερα.

Συγγνώμη, ήμουν σε τουρνέ εις τας Ευρώπας και είχα πάει μ' ένα άσπρο Polo?. Η επικοινωνία ήταν δύσκολη.

Αποφάσισα να γυρίσω με το πλοίο (μην με ρωτάς με ποιο πλοίο, ένα είναι το πλοίο), αλλά έμαθα ότι βυθίστηκε.

Επίσης, τώρα που είναι μπροστά μ' έναν βαθμό, δεν είναι όλα καλά και ξάστερα. Απλά, η ομάδα κερδάει και τους διαιτητάς, την αμαρτωλή Ε.Π.Ο., τον Σαββίδη που ελέγχει τα πάντα όλα, τη FIFA, την UEFA και τον Ιωάννη Αλαφούζο.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος raven_g20 έγραψε:

@tommybertsen

 

Βλέπω λογοκρίνεις το "γαύροι" αλλά όχι το "λαγοί"? Και τα δύο φαγώσιμα ζωντανά είναι. Άμα είναι να μην επιτρέπετε η συγκεκριμένη κατηγορία λέξεων στο παρόν τοπικοθρεντ το σωστό είναι να γίνετε σε όλους no?

 

  Reveal hidden contents

 

Εφόσον δεν γνωρίζεις αν έχει τιμωρηθεί ο κύριος, καλό είναι να μην επεμβαίνεις :)  Για να το άφησα, κάποιο λόγο είχα, προφανώς. Δεν χρειάζεται σβήσιμο, he knows why.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.