Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Thresh86 έγραψε:

έχει καλούς αγώνες CHL σήμερα, ας μείνουμε σε αυτό και ξαναπιάνουμε απο αύριο τα εγχώρια 

Με τι καρδιά:hehe:

Ας μείνουμε στο CL...

Link to comment
Share on other sites

Λές και έχει πέσει η βόμβα της Χιροσίμα στο thread , από την Πέμπτη.

Σιγή ασυρμάτου , μούγγα στη στρούγκα.

 

Τόσο πολύ τους πείραξε κάποιους η επιτυχία του Ολυμπιακού με την Αρσεναλ ?

 

Μου έκανε εντύπωση που δέν γράφτηκε ούτε ένα σχόλιο και υποτίθεται ότι κάποια άτομα δηλώνουν φίλαθλοι και αντικειμενικοί.

 

Πολύ υποκρισία τελικά , κρίμα.

 

Τέσπα

Καλή συνέχεια στον Ολυμπιακό και στην επόμενη φάση.

 

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με κάποιους από σας αυτό το απολαμβάνω. Γκρινιάζετε στις ήττες, γκρινιάζετε και στις νίκες. Δεν μπορώ να σκεφτώ και συγκεκριμένη περίπτωση, αλλά είμαι σίγουρος ότι κάποιοι γκρινιάζετε και στις ισοπαλίες. ?

 

Αντί να έρθεις διαμαρτυρόμενος μετά την παρέλευση του αυτοφώρου, μπορούσες κάλλιστα να μπεις την Πέμπτη και να γράψεις "μπράβο μωρή ομαδάρα" και θα τελείωνε εκεί το ζήτημα. 

 

Αλλά, όπως το 'πες...

6 hours ago, Intraspeed said:

Πολύ υποκρισία τελικά , κρίμα.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Λοιπόν, με κάποιους από σας αυτό το απολαμβάνω. Γκρινιάζετε στις ήττες, γκρινιάζετε και στις νίκες. Δεν μπορώ να σκεφτώ και συγκεκριμένη περίπτωση, αλλά είμαι σίγουρος ότι κάποιοι γκρινιάζετε και στις ισοπαλίες. ?

 

Αντί να έρθεις διαμαρτυρόμενος μετά την παρέλευση του αυτοφώρου, μπορούσες κάλλιστα να μπεις την Πέμπτη και να γράψεις "μπράβο μωρή ομαδάρα" και θα τελείωνε εκεί το ζήτημα. 

 

Αλλά, όπως το 'πες...

 

Μπράβο, μωρή ομαδάρα??...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Intraspeed έγραψε:

Λές και έχει πέσει η βόμβα της Χιροσίμα στο thread , από την Πέμπτη.

Σιγή ασυρμάτου , μούγγα στη στρούγκα.

 

Τόσο πολύ τους πείραξε κάποιους η επιτυχία του Ολυμπιακού με την Αρσεναλ ?

 

Μου έκανε εντύπωση που δέν γράφτηκε ούτε ένα σχόλιο και υποτίθεται ότι κάποια άτομα δηλώνουν φίλαθλοι και αντικειμενικοί.

 

Πολύ υποκρισία τελικά , κρίμα.

 

Τέσπα

Καλή συνέχεια στον Ολυμπιακό και στην επόμενη φάση.

 

 

Αχ αυτοί οι μίζεροι νοματαίοι!!

 

Δεν γραφουμε γιατι γεμισαμε βρε. Γεμισαμε μπαλα, θεαμα..νταξ..αγωνια. Απλα ξεχαρμανιασαμε διοτι ειχε κατι σαν εξεσπερματοση το ματσακι.

Τωρα καθομαστε σαν μαστουρομενοι και προσπαθούμε να καταλαβουμε πως εγινε...τι εγινε;

 

Τωρα μας βαζεις και γραφουμε χωρις να εχουμε ακομα την επικύρωση της πράξης του γεγονότος. ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

κανείς ?

Κρίμα για τον Ιστορικό. Βέβαια, τίποτα δεν έχει τελειώσει. Μπορεί να σωθεί και θα ήθελα να παραμείνει στην SL.

Σε λίγους μήνες θα ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

είναι ανεξάρτητο από την έκβαση της χρονιάς. Ακόμα κι αν σωθεί φέτος -αγωνιστικά χλωμό, με υποβιβασμό Ξάνθης ευκολότερα- δεν έχει κανένα οικονομικό ορίζοντα. Διάβασα το άρθρο, ενώ ακούγονται όμορφα οι προτάσεις που κάνει, στην πραγματικότητα δεν έχουν καμία τύχη. Δεν αντέχουν οι δήμοι να κρατάνε ομάδες. Ειδικά για εμάς, στην πραγματικότητα ο Δήμος είχε την ομάδα από το 1982 μέχρι τον Μπέο. Τα περισσότερα από αυτά τα χρόνια με δήμαρχο που αγαπούσε πολύ την ομάδα και δεν ήταν καν λαμόγιο (υπήρχαν κι υπάρχουν διάφορα λαμόγια τριγύρω). Το 'χω δει το έργο, δεν...
Μια λεπτομέρεια στο άρθρο: δεν είμαι βέβαιος ότι την ομάδα την τρέχει μόνος του ο Δάρας, νομίζω ο Ζαμάνης δεν έχει φύγει εντελώς. Ασήμαντη λεπτομέρεια βέβαια στην όλη εικόνα.

Ουσιαστικά όλες μου οι απόψεις για διάφορα που συζητάμε εδώ, είτε οι γνώμες μου για το αν πρέπει να μην τιμωρηθεί κάποιος είτε για τα τηλεοπτικά, τα οφσάιντ (διαιτησίες κλπ) σε μεγάλο βαθμό καθορίζονται από την άποψή μου για το οικονομικά σαθρό του όλου οικοδομήματος «ποδόσφαιρο εν Ελλάδι». 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.