Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

2-0 και χθες... καταντώ γραφικός μονο και μονο επειδή έχω στο μυαλό τον deadlazarus και  την υποστήριξη στον προπονητή ...για άλλη ομάδα από τη δική του ...

ο Μαρτινς κάνει αλλεπάλληλα ρουα ματ τακτικής...εχει χάσει κατακράτος ο  Φερέιρα εφέτος σε όλα τα κρίσιμα παιχνίδια ... Όχι ...να παραμείνει...εκει ....

χθες αποκλειστικός και μονος υπεύθυνος ειναι αυτός... Ειναι εκτός πραγματικότητας στην διαχείριση των αγώνων... 

εντάξει...αυτά τα λάθη δεν τα κάνουν ουτε στο football manager...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φίλε συνπαοκτσή, συν μάο-μάο,συν @sstav , χθες νομίζω οτι μόνο ο Φερέιρα είναι που δεν έφταιγε και είμαι απο αυτούς που τον βρίζουν σταθερά, έχω αφιερωθεί πάνω του :hehe:

 

Μια μίνι-οπτική δικιά μου :

 

Χθες δεν είχες Βιερίνια και Πέλκα, κρισιμότατοι παίκτες, ακόμα και ντεφορμέ.

Την απουσία σε όλη τη χρονιά ουσιαστικά, Ζαμπά, Κρέσπο και προσφάτως Μίσιτς

εγώ την υπολογίζω σταθερά σε ένα ντισαβαντάζ.

 

Το Α ημίχρονο κύλησε όπως ακριβώς ήθελε ο Φερέιρα, σωστή  ομάδα, παίξαμε καλά.

Ο Μαρτίνς το είδε αυτό , προχώρησε σε αλλαγές πριν το ημίχρονο.

Στο Β , που ο ΠΑΟΚ χαλάρωσε για 15 λεπτά , έγινε όλη η ζημιά. Οι αλλαγές του ΠΑΟΚ ήταν σχεδόν αφού έφαγε το γκολ

που έβλεπες οτι θα μπει. Το 2ο γκολ είναι απλά μια τραγική ιστορία κακής συνεννόησης διαιτητών , ας μην σταθούμε και πολύ.

 

Για μένα , είχες πολλές ευκαιρίες να τελειώσεις το παιχνίδι αλλά πληρώνεις την βασική σου αδυναμία φέτος

(μαζί με κιλοτόννους αναποδιάς,αλλαγών,κακών επιλογών προπονητή-διοίκησης)

Δεν τελειώνεις φάσεις, είτε μπροστά (επίθεση) είτε πίσω (άμυντικά-τερματοφύλακας)

 

2 χαφ θα ήθελα, 1 επιθετικό και 1 τερματοφύλακα τύπου Σα. Γιατί ο Σα έσωσε τον Ολυμπιακό χθες, άψογος για άλλη μια φορά.

Και δεν είναι οι αποκρούσεις του ή τα μαζέματα του, είναι οτι όταν βλέπει την άμυνα να κλυδωνίζεται και να κάνει λάθη, κατευθύνει

σωστά , είναι ο προπονητής μέσα στο γήπεδο.

Όπως πρέπει να είναι ο καλός τερματοφύλακας.

 

Ο Ολυμπιακός καλά κάνει , βρίσκεται σε ρέντα-φόρμα-σχεδιασμό , πείτε το όπως θέλετε, ευκαιρία να σηκώσει ότι σηκώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Nα μείνει δηλαδή επιθυμείς ? ..επειδή είδες ότι μπορει να διαχειριστεί καταστάσεις;  (ολη τη χρονιά) ; τι να πω...διαφωνούμε οριζόντια και κάθετα.

δεν κοιτάω τα αποτελέσματα... δεν θυμάμαι ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ....ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΙΣΙΜΟ ΜΑΤΣ  που να πεις μπηκες μέσα και τον επνιξες τον αντίπαλο, όπως γινόταν περσι... 

τον θέλεις και την επόμενη χρονιά; να στησει την ομάδα οπως θέλει εκείνος ; γίνεται; με τι λεφτά; 

Ο ΟΣΦΠ δεν έχει FFP να δένει τα χέρια ; αγοράζει ότι θέλει (φέτος του βγήκαν ΌΛΕΣ οι μεταγραφές) και πουλάει ακριβότερα (ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ)... Αλλά έτσι ανοίγει η ψαλίδα ...δεν κλείνει ... ειδικά σε πρωταθλήματα τύπου Ελλάδας που τηλεοπτικά δεν έχεις έσοδα (αλήθεια ...τι έκανε οτ PAOKTV όλη τη χρονιά;) , Ευρώπη δεν συμμετέχεις-κερδίζεις τα εκατομύρια που παιρνει ο άλλος. Πώς θα πλησιάσεις; Δυστυχώς το ελλ.ποδόσφαιρο ειναι καταδικάσμένο έτσι...δεν γυρνάει ο τροχός. Γίναμε ΣΚΩΤΙΑ (Μια Σέλτικ και ανυπόληπτες όλες οι άλλες ομάδες)....

 

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Άλλο πράγμα έγραψα για τον προπονητή, αρκεί να το ξαναδιαβάσεις :)

 

Το timing είναι κακό για αλλαγή προπονητή, δεν τον άλλαξες όταν πραγματικά κατάλαβες οτι δεν σκαμπάζει με αυτό το υλικό

και δεν υποστηρίχθηκε σωστά , τώρα εν μέσω play off και ζωτικό το στόχο της 2ης θέσης, τι θα καταφέρεις επακριβώς ?

Θα πρέπει να πάρεις προπονητή που όχι μόνο θα κουμπώσει σωστά τώρα αλλά θα μπορεί να συνεργαστεί με τον Ρέμπε

στη πορεία.

 

Στον Ολυμπιακό βγήκαν όλα. Ωραίο πράμα αυτό, δεν γίνεται πάντα όμως.

Τηλεοπτικά,  ο ΠΑΟΚ προτίμησε να αφήσει την κοροιδία , να παίξει σύγχρονα τη κατάσταση και νομίζω οτι έχει πάει καλά.

Εδώ στην Ελλάδα τα λεφτά δεν είναι απο τα τηλεοπτικά όμως, είναι απλά το μέσο.

Οι ακαδημίες είναι και οι πωλήσεις παικτών και εδώ οφείλει να κοιτάξει καλύτερα τις δικές του γιατί έχει υλικό καλό.

 

Το πως ανοίγει η ψαλίδα πάντως όταν ο ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια κάνει σταθερά πρωταθλητισμό , πήρε 3 συνεχόμενα κύπελλα, ένα double και ένα πρωτάθλημα αήττητο ενώ

παράλληλα ανακοινώνει λιγότερο ζημιωμένο ταμείο απ'ότι πέρυσι δεν ξέρω, εγώ αδυνατώ να το καταλάβω αλλά χαίρομαι .

Κάποτε κατέβαινες Αθήνα μπας και κλέψεις ισοπαλία πρώτα ή νίκη και έκανες 10 κιλά βρακί στα Τέμπη ,

τώρα οτιδήποτε λιγότερο απο πρόκριση/νίκη εξαγριώνει το οπαδό του ΠΑΟΚ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν πιστεύω τα της 2ης θέσης ... όπως και περσι (που κληρώθηκε με τον Αγιαξ, αν και έκανε καλά παιχνίδια - με την ορμή που είχε ελέω Λουτσέσκου, αποκλείστηκε και δεν έχει έσοδα από Ευρώπη-δεν μαζεύει βαθμούς ως ΠΑΟΚ ώστε να ειναι στους δυνατούς) οι ελπίδες σου για πρόκριση στους ομίλους ειναι απειροελάχιστες...

Ο Φερέιρα ήταν και ειναι ακατάλληλος...δεν ταιριάζει...να φύγει χθες... Να δώσει τι άλλο και ποιων παιχτών την εμπιστοσύνη να κερδίσει; Εχει βγει κανεις τους να πει ότι τον στηρίζει; Θα ανασάνουν όταν αποχωρήσει, νομίζω...

Δεν ψάχνομαι ούτε για τη 2η θέση να σου πω την αλήθεια. Εσύ; πιστεύεις ότι θέλεις να παιζεις CL;

 

ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΘΕΜΑ - ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ.

Ότι αν αποκλειστεί η 2η ομάδα της χωρας , ΟΛΟ το market pool που αντιστοιχεί στην χώρα το καρπώνεται αυτός που περνάει δηλ. όλα αυτά τα χρόνια ο ΟΣΦΠ ... Αναζητησε φέτος τι πήρε ο ΟΣΦΠ λόγω αποκλεισμού και μόνο του ΠΑΟΚ...Γιαυτό γίνονται όλα και έχει ανοίξει η ψαλίδα...μπήκε και το FFP μέσα και δεν υπάρχει επιστροφή για τα μικρά πρωταθλήματα...

ΘΕΩΡΩ πως ειναι από τα κομβικά σημεία που πρέπει ν α αναθεωρήσει ΑΜΕΣΑ η UEFΑ αν θέλει τα εγχώρια πρωταθλήματα να ειναι ανταγωνιστικά...

https://www.contra.gr/podosfairo/olympiakos-agkalia-me-tin-doxa-kai-ton-thisayro-toy-champions-league.7491436.html

 

Να μοιράσει τα λεφτά βρε αδερφέ στις υπόλοιπες ομάδες με βάση τη βαθμολογία τους  με κάποιο αλγόριθμο...5-8-10εκ για τις υπόλοιπες ομάδες ξέρεις ότι για τα ελληνικά δεδομένα ειναι οξυγόνο?

 

Να πάω πού; Μονο UEFA /EUROPA ή οπως αλλιώς λεγεται... Δεν έχει αποδείξει ότι έχει τα φόντα για CL. (δεν  πας στο πανεπιστήμιο απευθείας από το γυμνάσιο)

Ιδανικά πιστεύω θα ήταν να ερχόταν ο νέος προπονητής στην καραντίνα και να ειχε την οποια μινι προετοιμασία έγινε + τα πλευ οφ, 10 βαρβάτα παιχνίδια  με καλούς αντιπάλους να δει τι και πως, να μπει στο κλίμα ώστε να προετοιμάσει την νέα ομάδα για την νέα χρονιά. Θα τον κατηγορούσε κανείς; αν έκανε τις ήττες Δεν νομίζω..Οι παιχτες τώρα ειναι άδειοι...όλο αυτό με την υπόθεση συνιδιοκτησίας κτλ έκανε τεράστια ζημιά στην ήδη αρνητικά επιβαρυμένη ψυχολογία της ομάδας. 

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

2-0 και χθες... καταντώ γραφικός μονο και μονο επειδή έχω στο μυαλό τον deadlazarus και  την υποστήριξη στον προπονητή ...για άλλη ομάδα από τη δική του ...

ο Μαρτινς κάνει αλλεπάλληλα ρουα ματ τακτικής...εχει χάσει κατακράτος ο  Φερέιρα εφέτος σε όλα τα κρίσιμα παιχνίδια ... Όχι ...να παραμείνει...εκει ....

χθες αποκλειστικός και μονος υπεύθυνος ειναι αυτός... Ειναι εκτός πραγματικότητας στην διαχείριση των αγώνων... 

εντάξει...αυτά τα λάθη δεν τα κάνουν ουτε στο football manager...

 

Ε, αφού εμείς είμαστε υπό διάλυση, ασχολούμαι με τους προπονητές των υπόλοιπων ομάδων?.

Σπύρο, δεν έχει νόημα να διώξετε τον Πορτογάλο.

Του χρόνου θα κριθεί (και έχω εξηγήσει τους λόγους). Για να σε νευριάσω ακόμη περισσότερο, θα σου έλεγα πως θα χρειαστεί και 2ο χρόνο μέχρι να φανεί αν κάνει, διότι θα φύγουν πολλοί παίκτες και αυτοί που θα έρθουν θα χρειαστούν χρόνο μέχρι να δέσουν.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο προπονητής αυτός θα φύγει, είναι τελειωμένη υπόθεση γιατί έχει χασει αποδυτήρια και το σεβασμό να εμπνεύσει. 

Δεν ειναι κακός, δε κούμπωσε ποτέ όμως. Θα δείξει αν θα επιστρέψει Πορτογαλία ή θα φύγει αρκετά πιο βόρεια (Ρωσία) 

 

Απλά στηρίζεις τον προπονητή, ακόμα και μετά απο χαμένη χρονια όταν έχει δείξει ότι νιώθει, οτι οργανώνει, οτι εμπνέει κλπα. 

 

Παράδειγμα τέτοιο είναι ο Μαρτινς του Ολυμπιακού, πέρυσι έχασε όλους τους στόχους όμως είχε να δείξει πράγματα ο Ολυμπιακός. 

Φέτος εξαργυρωσε την εμπιστοσύνη αυτή. 

 

Θα δούμε μόλις τελειώσουν τα play off ποιος θα έρθει και ελπίζω ότι ο Ρεμπε θα έχει το πρώτο λόγο 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Thresh86 said:

Θα δούμε μόλις τελειώσουν τα play off ποιος θα έρθει

το πρόβλημα με τους προπονητές σε αυτό το επίπεδο ομάδων δεν είναι τόσο το ποιος αλλά τι και πώς. Τι θέλεις να κάνει; Να φτιάξει μια καινούρια ομάδα, όπου οι απαιτήσεις για άμεσο αποτέλεσμα είναι χαμηλότερες κι ο χρόνος μεγαλύτερος; Να σε περάσει σε κάποιον όμιλο στα ευρωπαϊκά κι έχει ο θεός; Να κυνηγήσει αμέσως τίτλους στην Ελλάδα; Να σου μετατρέψει την ομάδα σε φυτώριο παραγωγής πιτσιρικάδων ψιλοαδιαφορώντας για τίτλους; Πώς θα γίνει το καθένα από αυτά; Είναι διαφορετικός ο τρόπος κίνησης αναλόγως της επιδίωξης. Τα τι και τα πώς τα αποφασίζει στο τέλος ένας άνθρωπος, ο Ιβάν που θα λουστεί και τον λογαριασμό.

Αν επικεντρωθείς στο ποιος χβρίς να έχεις ξεκάθαρη εικόνα για τα υπόλοιπα, στην καλύτερη δεν σχεδιάζεις ομάδα, παίζεις λόττο, στην χειρότερη απλώς θα καταλήξεις να ξανακάνεις τον κύκλο Φερέιρα. Ο Φερέιρα έχει αδικηθεί από τον ΠΑΟΚ από το πρώτο δευτερόλεπτο που πάτησε το πόδι του Ελλάδα. Αναπόφευκτο ίσως για οποιονδήποτε ερχόταν μετά την πιο επιτυχημένη χρονιά, σε επίπεδο τίτλων, στην ιστορία μιας ομάδας, με τις συνθήκες που ήρθε, αλλά δεν παύει να είναι άδικο να κριθεί τόσο αυστηρά όσο τον κρίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Τα μπόσικα θα του κάνουν ζημιά αλλά στο σκέλος αυτό είναι εκτός συζήτησης για προπονητή. Η κερδοφορία όμως είναι εντός του κύκλου ενδιαφέροντος προπονητή, γιατί δεν υπάρχει ένας μόνο δρόμος για αυτήν. Αν ο σκοπός ήταν κερδοφορία μέσω πωλήσεων πιτσιρικάδων, ο Φερέιρα/Μπράνκο δεν ήταν καθόλου κακή επιλογή για τέτοια αλλά τότε δεν πρέπει να τους μπλέκεις με αήττητα, νταμπλούχους, ιερές αγελάδες, 35άρηδες ΄τυπου Χατσερίδη και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Το ενα φέρνει τ'αλλο. 

Αν δεν κάνεις καλή πορεία, τι θα πουλήσεις? Ποιος θα σε δει? 

Στο σύγχρονο ποδόσφαιρο έχεις υπέρ-φουσκωμένες αξίες αλλά έτσι πάει. 

Επίσης, κάποιες μεταγραφες βγαίνουν, κάποιες οχι. 

 

Και ο ΠΑΟΚ δούλεψε σε αυτό το κομμάτι, ο Γκαρσία ιδιαίτερα, πρέπει να δρεψει καρπούς πλέον,είναι επιτακτικό. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Thresh86 said:

Αν δεν κάνεις καλή πορεία, τι θα πουλήσεις? Ποιος θα σε δει? 

φυσικά είναι αλληλένδετα πρόσεξε το εξής όμως: για να δουν τον πιτσιρικά, για να ψηθεί, να δοκιμαστεί, δεν θα δοκιμαστεί 3 φορές το χρόνο με αντίπαλο τον Πανδραμαϊκό. Θα πρέπει να τον δουν και με ΑΕΚ και με Ατρόμητο και με Φιορεντίνα κάπου κάπου. Ακόμα και με τον Πανδραμαϊκό, όπου ίσως εμφανίζεται συχνά για να παίρνει παιχνίδια στα πόδια του, πολυ περισσότερο με τις πιο δυνατές ομάδες, οι δοκιμές σημαίνουν γκέλες. Γκέλες σημαίνουν ίσως πρωταθλημα γιοκ, σημαίνουν κάνα ξεκούδουνο αποκλεισμό, σημαίνουν που και που συντριβές. Αν εκεί δεν έχεις γερό στομάχι κι αρχίσεις να διαλύεις την δοκιμή, αν μπαίνεις σε (βλακώδη κι ανούσια κατά την γνώμη μου) επιτακτικά αιτήματα για αήττητα, νίκη πάση θυσία παντού, αν περιμένεις από τον πιτσιρικά να λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο, 365 μέρες τον χρόνο με την ένταση που απαιτείται από τον εκπρόσωπο τύπου για τα μπόσικα, αν τον μπλέκεις ασταμάτητα στον εξωαγωνιστικό πόλεμο χωρίς να τον αφήνεις να πάρει μια ανάσα ε μετά επόμενο είναι να μην το καταφέρει.

Στην φάση του προχθεσινού γκολ που διαμαρτύρεστε (καλώς το επισημαίνετε αλλά τέτοια συμβαίνουν ένα σωρό απλώς δεν οδηγούν σε γκολ μετά, είναι κατάσταση όπου πρέπει να λειτουργήσεις σε στυλ «οκ το λέω μια φορά, τέλειωσε, πάμε παρακάτω») ο Γιαννούλης την έχασε που την έχασε, αντί να συνεχίσει έχει τον νου του να διαμαρτύρεται.
Ακριβώς ίδια αντίδραση ο μικρός του Ολυμπιακού (κεχνώ ποιος από όλους νομίζω ο Τσιμίκας) στο γκολ με Τόττεναμ. Δεν του έδωσε το φάουλ που θελε ο διαιτητής, εκτελούν οι Άγγλοι το πλα΄γιο σφαίρα, ο μικρός χάνει 2-3 δευτερόλεπτα να σηκώνει χέρια στον επόπτη, άντε πιασε τον τον άγγλο τώρα που 'χει φύγει μπροστά και στο χώνει.
Αυτό είναι κάτι που πρέπει να το μάθουν. Επαγγελματίας ποδοσφαιριστής είσαι γαμώτο μου, δεν πληρώνεσαι για να κουβεντιάζεις με τους επόπτες και τους τέταρτους, άσε το κοινό να τα κάνει αυτά, εσύ συγκεντρώσου στην γαμομπάλα. Είναι δύσκολο, γιατί είναι αντίθετο στην ενστικτώδη φύση μας, αλλά για αυτό σε πληρώνουν.

Αυτά, είναι κατάτη γνώμη μου αποτέλεσμα της νοοτροπίας που καλλιεργούν οι διοικησεις, που τους ενδιαφέρει να λειτοργήσει ο αθλητής όχι αποκλειστικά ως τέτοιος αλλά και ως στρατιώτης στον εξωαγωνιστικό πόλεμο. Ο ένας να δείξει ότι είναι ΠΑΟΚΑΡΑ που χει ψυχή και δεν είναι κότα, ο άλλος να δείξει ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ κλπ.
Θα μου πει κάποιος «μα κι ο Ρονάλντο κάνει τέτοια κι ο Ζιντάν έχασε τελικό παγκοσμίου για μια κουτουλιά». Ε οκ, όταν γίνεις κι εσύ γιαννούλη κι εσύ Τσιμίκα κι εσύ Πασχαλάκη κλπ ρονάλντο και Ζιντάν άντε κάνε τα κι εσύ. Μέχρι τότε παίζε μπάλα σαν ρομποτάκι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

106293003_10159404419062573_2752969720629359041_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=e3f864&_nc_oc=AQk5XvfK-4j7_eJmZGlXb-y_vwCk-qLSxTsnkGtCGTq6jAfZuqEi_bSmbzamomEYyeJCkkTgagHUWwCt_plD0u6l&_nc_ht=scontent-lhr8-1.xx&oh=08c3c94d11dbebd4d602858a8b6210a4&oe=5F1AF7A8

Αξία πρωταθλήτρια η Λιβερπουλάρα.

Βέβαια, με 14-15 παίκτες δεν πάει πουθενά.

Θέλει 4-5 πολύ δυνατές μεταγραφές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, salde said:

 Φερέιρα έχει αδικηθεί από τον ΠΑΟΚ από το πρώτο δευτερόλεπτο που πάτησε το πόδι του Ελλάδα. 

αμάν....αυτά ακούω και δεν μπορώ...Στήριξη ένα χρόνο με πανάκριβο συμβόλαιο και με ρήτρα για ονειρώξεις...Ημαρτον δηλαδή... Με υλικό που βρήκε θα μου πεις...ωραία...προσαρμόζεσαι κύριος και σιγά σιγά βάζεις τις δικές σου πινελιές...

 

11 hours ago, Thresh86 said:

Ο προπονητής αυτός θα φύγει, είναι τελειωμένη υπόθεση γιατί έχει χασει αποδυτήρια και το σεβασμό να εμπνεύσει. 

Δεν ειναι κακός, δε κούμπωσε ποτέ όμως. 

 

Απλά στηρίζεις τον προπονητή, ακόμα και μετά απο χαμένη χρονια όταν έχει δείξει ότι νιώθει, οτι οργανώνει, οτι εμπνέει κλπα. 

 

Παράδειγμα τέτοιο είναι ο Μαρτινς του Ολυμπιακού, πέρυσι έχασε όλους τους στόχους όμως είχε να δείξει πράγματα ο Ολυμπιακός. 

Φέτος εξαργυρωσε την εμπιστοσύνη αυτή. 

 

Θα δούμε μόλις τελειώσουν τα play off ποιος θα έρθει και ελπίζω ότι ο Ρεμπε θα έχει το πρώτο λόγο 

Δεν ειναι κακός ; πείτε μου ένα κοουτσάρισμά του που μου δειχνει ότι διαβάζει τον αντίπαλο και γύρισε κάποιο σοβαρό παιχνίδι...Μπορεί να κάνει για τον ΠΑΟ (χαρισμά σας) αλλά 1000% δεν κάνει για εμάς...παει και τελείωσε... 

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ...Χάσιμο χρόνου είναι όλο αυτό τώρα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Αξία πρωταθλήτρια η Λιβερπουλάρα.

Βέβαια, με 14-15 παίκτες δεν πάει πουθενά.

Θέλει 4-5 πολύ δυνατές μεταγραφές.

Τι Λίβερπουλ θα ήταν αν δεν έπαιρνε πρωτάθλημα σε εποχή με social distancing...δε σ αφήνει να αγιάσεις αυτή η ομάδα.

 

Από μεταγραφές, θελει τουλάχιστον δυο από το πάνω ράφι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.