Jump to content


Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

http://www.contra.gr/Soccer/England/Premiership/liverpool/tzerarnt-htan-timh-moy-na-yphrethsw-ayth-thn-omada-apoxwrw-to-kalokairi.3225921.html

 

"Έδιωξε" ο Rodgers τον Gerrard....το είδαμε και αυτό...έχει γέλιο να πάρουμε το πρωτάθλημα τώρα που έφυγε...το απόλυτο τρολάρισμα...

Link to comment
Share on other sites

με Γιάννενα που μίλαγα σήμερα το μεσημέρι, πάντως, στην ερώτηση "πως είναι ο καιρός" μου λέγανε ότι είχαν ομίχλη και βρέχει. Άρα όχι άλλη ώρα, αλλά άλλη μέρα ήθελε για να αποφευχθεί αυτό.

 

Τουλάχιστον στο μπάσκετ δεν έχουμε τέτοια θέματα, και το παιχνίδι έγινε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/olympiacos/theodwridhs-lasph-eis-varos-toy-olympiakou.3229546.html

 

 

 

Αχαχαχαχα γελάνε και οι πέτρες...

 

Μερικά πετυχημένα comments:

 

 

Η γεροντικη ανοια σου χτυπαει την πορτα

 

 

SILVER ALERT

 

Δεν παίζεται ο κυρ-Σάββας...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τον κωδικό για το Nova Go από το Θέμα. Αφού έστειλα το sms και έβαλα τα στοιχεία που μου έστειλαν στο pc καταλαβαίνω ότι δεν υποστηρίζει dektop. Mega fail.

Πάω να μπω με τα στοιχεία από ταμπλέτα και τον πίνω αφού ο λογαριασμός έγινε bind με άλλη συσκευή μου λέει.

Άντε γεια. Τζάμπα ο κωδικός.

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και εγώ λόγω της συνδρομής, ακόμα και στη tableta μπορεί να μη σου παίξει :p

 

Υποστηριζόμενες συσκευές

icons_novago_2.jpg

Galaxy S3 / Galaxy S4 / Galaxy S4 Mini / Galaxy NOTE 3
Xperia S / Xperia V / Xperia Z
IPod Touch 4th gen. / IPod Touch 5th gen. / iPhone 3GS / iPhone 4 /iPhone 4S / iPhone 5 iPhone 5S


icons_novago1.jpg

iPad 1 / iPad 2 / iPad 3 / iPad 4 / iPad Air / iPad Mini / iPad Mini Retina
Galaxy Tab 3
Google Nexus v1 / Google Nexus v2 / ZTE-Learning Pad


icons_novago.jpg

Υποστηριζόμενα OS: Windows 7 και άνω
Υποστηριζόμενοι Browsers: IE 8 & 9, Google Chrome, Mozilla Firefox

 

 

Υποστηρίζει συγκεκριμένα μοντέλα. Επίσης κάνε reset το κωδικό να δοκιμάσεις αν στο επιτρέπει όπως εμένα πχ

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τον κωδικό για το Nova Go από το Θέμα. Αφού έστειλα το sms και έβαλα τα στοιχεία που μου έστειλαν στο pc καταλαβαίνω ότι δεν υποστηρίζει dektop. Mega fail.

Πάω να μπω με τα στοιχεία από ταμπλέτα και τον πίνω αφού ο λογαριασμός έγινε bind με άλλη συσκευή μου λέει.

Άντε γεια. Τζάμπα ο κωδικός.

Την πρώτη βδομάδα που το βάλανε το δοκίμασα και από τότε η Nova από αδιάφορη που μου ήταν, έχει πάει στην κατηγορία μαύρη τρύπα και never again. Καταπληκτική διαφήμιση λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τον κωδικό για το Nova Go από το Θέμα. Αφού έστειλα το sms και έβαλα τα στοιχεία που μου έστειλαν στο pc καταλαβαίνω ότι δεν υποστηρίζει dektop. Mega fail.

Πάω να μπω με τα στοιχεία από ταμπλέτα και τον πίνω αφού ο λογαριασμός έγινε bind με άλλη συσκευή μου λέει.

Άντε γεια. Τζάμπα ο κωδικός.

 

Επικοινώνησε και πες τους να κάνουν reset της binded συσκευές. Θα σε αφήσει μετά να τον ξαναβάλεις.

Link to comment
Share on other sites

κι αν είναι root η συσκευή, πάλι δε θα παίζει. Και σε macbook πάλι δεν παίζει. Γενικά αποτυχία η "υπηρεσία"

Ήλπιζα ότι θα βλέπω κανένα ματσάκι, μιας και οι γονείς έχουν νόβα, αλλά @@. Δώρο άδωρο, και ταλαιπωρία. για να είσαι νόμιμος

 

Σε άλλα νέα, η Serena Williams έσπασε τα κοντέρ. Ζήτησε εσπρέσσο στη διάρκεια αγώνα.

 

Link to comment
Share on other sites

Και η πλάκα είναι ότι έχεις δικαίωμα ένα reset ανά μήνα αν θυμάμαι καλά. Μιλάμε οι άνθρωποι δίνουν προσφορά και καλά στους αναγνώστες της εφημερίδας και κάνουν λες και οι ίδιοι αυτοί αναγνώστες είναι απατεώνες και κλέφτες που θέλουν να πάρουν τον κωδικό και να τον μοιραστούν με όλη την γειτονιά. Τουβλοκέφαλοι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και η πλάκα είναι ότι έχεις δικαίωμα ένα reset ανά μήνα αν θυμάμαι καλά. Μιλάμε οι άνθρωποι δίνουν προσφορά και καλά στους αναγνώστες της εφημερίδας και κάνουν λες και οι ίδιοι αυτοί αναγνώστες είναι απατεώνες και κλέφτες που θέλουν να πάρουν τον κωδικό και να τον μοιραστούν με όλη την γειτονιά. Τουβλοκέφαλοι.

 

εδώ το κάνουν αυτό σε πελάτες που είναι πελάτες τους από εποχής filmnet box... Ας όψεται που ο πατέρας δεν είναι εύκολο να κάθεται να ψάχνει για στριμ... (αυτά καλό είναι να μη γίνονται :p)

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ ζω για την μέρα που θα δω διατητή να πηδάει για κεφαλιά σε κόρνερ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.