Jump to content


Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

 

πριν 17 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ παρότι ΠΑΟΚ, δεν αμφιβάλλω καθόλου ότι μπήκε με το όπλο στον αγωνιστικό χώρο και ότι τα βίντεο (αν υπάρχουν) δεν βγαίνουν στην φόρα. Μπορεί κάλλιστα να έβγαλε το μπουφάν του. Δεν λέω ότι είναι παράνομη η οπλοφορία του όμως, λέω ότι είναι απαράδεκτο να απειλείς και να δείχνεις "δύναμη" κατ'αυτό τον τρόπο. 

Και το λέω εγώ που ξέρω πολύ καλά τι έχει υποστεί το ποδόσφαιρο από το "Κέντρο"...

Όσο για το θέατρο του Γκαρσία, δεκτό. Εσύ δέχεσαι ότι ένας βλάκας αμαύρωσε την εξαιρετική εικόνα της Τούμπας 2 βδομάδες πριν; Σημασία έχει η πράξη

.&-

Η πράξη, τιμωρείται. Ο άλλος άρπαξε την ευκαιρία από τα μαλλιά και έκανε ότι θα έκανε ο καθένας ο οποίος φοβάται μην ξεφτιλιστεί στον αγωνιστικό χώρο. 

 

Απο τι λεγετε η φωτο με το μπιστολι :hehe: ειναι απο πριν αρχισει ο αγωνας και οχι στο 90'  τωρα για το σκηνικο Γκαρσια  και γω ειμαι της αποψης

οτι και σημασια εχει η πραξη και καποια στιγμη πρεπει να τελειωνει αυτο το πραγμα στα γηπεδα με πολυ αυστηρες ποινες στις ομαδες και στους

οπαδους γιατι φιλαθλοι δεν ειναι. Πεταξες κατι μεσα στο γηπεδο ? Μεσα 2 χρονια και μια μερα κανε και 500 ωρες καθαριοτητα στον Δημο σου να

δουμε ξαναπετας κατι ?

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος f117 έγραψε:

δεν σας φαινεται καθόλου περίεργο που δεν έχει βγει κάποιο βίντεο? εκατομμύρια πιξελς διαθέσιμα γύρω γύρω...κανείς δεν τράβηξε?

Το ότι ζήτησε συγγνώμη δεν σου αρκεί για να καταλάβεις ότι όντως βγήκε με το περίστροφο; Για ποιο λόγο να ζητήσει συγγνώμη δηλαδή; Άσε που και αυτή, ότι να'ναι είναι.

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Συνεχίστε έτσι και θα πάρει το πρωτάθλημα η Πανάθα σε λίγο:hehe:.

Atromitos, most likely, η πανάθα παλεύει για τη σωτηρία :p 

Αλλά για ποιο πρωτάθλημα; Αφού το διέκοψαν :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

δεν αμφιβάλο οτι έχιε κουμπούρι πάνω του....απλά μου κάνει μεγάλη εντύπωση οτι δεν υπάρχει βίντεο....

Εγώ πιστεύω οτι ξεχάστηκε οτι το έχει πάνω του και οτι τον βλέπω...και μετά λέει..ωχχχχχ.....δε μαμιέται...θα του την ανάψωω... 

ΒΟΥΝΑ οι σωματοφύλακες ε? χαχααχ

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

δεν αμφιβάλο

efb.png:p 

 

Έτσι απλά ξεχάστηκε ότι είχε το όπλο; 

Λογικά με αυτό κοιμάται :p 

 

Άσχετο αλλά εγώ κλαίω με την ιστοσελίδα της Superlιγδ. Το ματς ΠΑΟΚ-ΑΕΚ το βγάζει ακόμη...live :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το ότι ζήτησε συγγνώμη δεν σου αρκεί για να καταλάβεις ότι όντως βγήκε με το περίστροφο; Για ποιο λόγο να ζητήσει συγγνώμη δηλαδή; Άσε που και αυτή, ότι να'ναι είναι.

 

Atromitos, most likely, η πανάθα παλεύει για τη σωτηρία :p 

Αλλά για ποιο πρωτάθλημα; Αφού το διέκοψαν :hehe: 

Ε, όχι και για τη σωτηρία. Ας μην έπαιρνε ηρωικό χ η Ε.Ο. από εμάς και θα σου έλεγα ποιος θα έβγαινε πρωταθλητής. Πάλι αυτοί. Ειδικά αν σκεφτείς ότι θα τους επιστραφούν, λογικά, οι 3 βαθμοί που τους αφαιρέθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Θα μας απαντήσεις κάποιος γιατί το όπλο είναι ανάποδα στην θήκη; Αν είναι αριστερόχειρας, έχει τόσο μακρύ χέρι; :hehe:

 

Γιατι ερχεται το ιππικο :hehe:Cavalry draw

Παράθεση

Later, it was found that the reversed holster can be more comfortable, especially when worn while sitting down, than the normal type holster. In addition, cavalry draw can be performed while sitting, as well as retaining the original off-hand cross draw capability. For these reasons, the FBI used the cavalry draw when they were equipped with short .38 Special revolvers.

 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

3 hours ago, f117 said:

μπορώ να έχω ένα λινκ από βίντεο με τον Σαββίδη ... χωρίς μπουφάν?με όπλο?? όχι φωτό...

εγω που εχω το βιντεο... το θελετε?
(για το χωρις μπουφάν λέω, δεν ξερω για οπλο)

Έγινε επεξεργασία από beastie
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

μπορώ να έχω ένα λινκ από βίντεο με τον Σαββίδη ... χωρίς μπουφάν?με όπλο?? όχι φωτό...

 

 

 

Κάπου στο 00:50 το βγάζει

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κάθεστε και ασχολείστε με τα αθληματα ....

 

Από την ημέρα που μπήκε το στοίχημα στην ζωή μας, ο επαγγελματικός αθλητισμός έχει τελειώσει.

Όλα είναι στημένα , όλα είναι πουλημένα.

Δεν χρειάζεται να κερδίσεις τον αγώνα για να ανταμειφθείς .

Από εκεί και πέρα, αυτά τα χρήματα του Champions l. χειροτέρεψαν ακόμα περισσότερο τα πράγματα.

 

Και το πρόβλημα δεν είναι Ελληνικό μόνο.

Παντού τα ίδια.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ο Σαββίδης να ήθελε να απειλήσει με το όπλο. Ο άνθρωπος μάλλον ξέρει πολλά για το τι πάει να πει "ρωσική μαφία", οπότε θεωρώ λογικό σε ένα γήπεδο με 30000 κόσμο να μην νιώθει ασφαλής και να οπλοφορεί. Πάνω στον εκνευρισμό του για την ακύρωση του γκολ μπήκε μέσα να ζητήσει τα ρέστα από τον διαιτητή και μάλλον ξέχασε ότι είχε το όπλο πάνω του.

 

Από την μεριά μου ως ΑΕΚτζής εγώ ξέρω ότι στο περσινό κύπελλο που το σήκωσαν με γκολ οφ σάιντ, κανείς δεν μπήκε μέσα να πάρει την ΑΕΚ να φύγει. Με ή χωρίς όπλο. Και τι να πει και ο Παναθηναικός και οι οπαδοί του που έχουν φάει τα μεγαλύτερα και περισσότερα χειρουργεία;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.