Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Δεν θα αναφερθώ στα τρία συνεχόμενα 120λεπτα των Κροατών ή στο γεγονός ότι στην αρχή κάθε παιχνιδιού παίζουν μουδιασμένα.

 

Kαι καλά θα κάνεις να μην αναφερθείς διότι αυτό λέγανε και για τον αγώνα με την Αγγλία.

 

Κάποια στιγμή διαβάζω σε ένα live blog... "αν τρέχουν έτσι οι κουρασμένοι δεν θέλω να φανταστώ τι θα κάνανε αν δεν είχαν και τις 2 επιπλέον παρατάσεις...."

Και έτσι επακολόυθησε το μοιραιον:

Spoiler
Image result for κάλαθος αχρήστων

 

5.00+ ομάδα σε τελικό παγκοσμίου οργάνωσης δεν την δίνεις, όπως δεν την δίνεις και 4.00+ (με το super duper φαβορί την Αγγλία μη χέσω)

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

σε κάθε θέση

Βασικά και της Κροατίας το κέντρο είναι φοβερό... Οι 2 ομάδες με τα καλύτερα κέντρα στον τελικό, κατά τη γνώμη μου :) 

Και κάτι σχετικό 

Spoiler

37023966_1996334553731094_79675914385128

? 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω τη διεξαγωγή του μικρού τελικού ανούσια και προσβλητική. Ποιο είναι το κίνητρο σε τέτοιες περιπτώσεις; Έχεις ξενερώσει με την ήττα στον ημιτελικό και, αντί να πας διακοπές, πρέπει να περιμένεις κιόλας να παίξεις ένα ακόμη ματς.

Δεν είναι final 4 το Μουντιάλ. 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα ματς για όλους αυτούς τους παίκτες είναι βιτρίνες εμπορεύματος, παίζω καλά δείτε με , ανεβάζω κασέ.

 

Οπότε γιατί όχι ένα ακόμα που θα συγκεντρώσει περισσότερο ενδιαφέρον απο τα ολίγου ενδιαφέροντος ματς ομίλων στην αρχή.

 

inb4 ΜΑ ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΥΜΝΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΟΥ 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι και μην ξεχνάτε και τα λεφτά που θα πάρουν οι ομάδες/ομοσπονδίες.

 

Ο 4ος θα πάρει 22 εκατ και ο 3ος 24.

 

1ος 38 και 2ος 28.

 

Ψίχουλα μπροστά στα δις των τηλεοπτικών βέβαια.

 

Άντε να τελειώσει το Mundial και καπάκια έχουμε

 

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± airport cup

Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:
Τα πνίγει σήμερα ο Subasic ή μου φαίνεται?

Όρθιος τα τρώει. Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά ούτε καν προσπαθεί ..

 

Επίσης ο άλλος λέει άδικα διαμαρτύρονται για κόρνερ ενώ 2 ριπλει έδειξε και φάνηκε ότι άλλαξε πορεία η μπάλα... Ότι να'ναι

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

ffzzfzfz.png

 

πολύ εντύπωση μου κάνουν τα στατιστικά σε σχέση με το μέχρι τώρα αποτέλεσμα.......

Δείχνουν αποτελεσματικότητα από πλευράς της Γαλλίας. Κυνικοί οι Γάλλοι. Το αστείο βέβαια είναι ότι στο πρώτο ημίχρονο είχαν 1 σουτ στην εστία και 2 γκoλ :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος edward έγραψε:

Ραντεβού σε 4 χρόνια στο Κατάρ και να αξιωθούμε να πάμε με την Εθνική

 

http://www.gazzetta.gr/football/mundial-2018/article/1250065/rantevoy-ton-heimona-sto-katar

ΛΟΛ 

χτες διάβαζα το ίδιο άρθρο και έλεγε χειμώνα 2021... Θα μας τρελάνουν :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Μπουρδουκλώνεται μόνος του ο αλλος ο Κριζμά, δινει φαουλ ο αόματος να το 1-0. Ισοφαριζουνε οι αλλοι, ξαναρχεται ο αοματος και δινει το πιο ακουσιο χέρι στην ιστορια της ανθρωποτητας μπενάλτι. Ρε θα μας κοψετε τη μπαλα ρε!!!''

https://twitter.com/entitoid/status/1018524539075137537/photo/1

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι έπαιξε 2 αποτελέσματα σήμερα. 4 2 και 5 2. Με 2.5 ευρώ πήρε 150 κοντά.

 

Επίσης έπεσε πολύ κλάμα με αυτούς που είχαν ρίξει δεκαρικο από την αρχή στην Κροατια. Έδινε απόδοση 70. Μόλις πέρασε στους 16 έπεσε στο 11. 

 

Πάντως η λογική μίλησε και η Γαλλία το σηκωσε. Πραγματικά άλλη μια μέρα στη δουλεια. Οι Γάλλοι ήρθαν μόνο για να το σηκωσουν. Εμένα αυτό μου έβγαζαν. 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

 

http://www.gazzetta.gr/football/mundial-2018/article/1250065/rantevoy-ton-heimona-sto-katar

ΛΟΛ 

χτες διάβαζα το ίδιο άρθρο και έλεγε χειμώνα 2021... Θα μας τρελάνουν :hehe: 

 

Στην αρχή είπαν να γίνει το  '21 αλλά μετά δεν ήθελαν οι άλλοι και είπαν να το κάνουν το '22 ε και αυτό.?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος beastie έγραψε:

Θα ειναι το καλύτερο απο αποδοση παικτών...
Δεν θα ειναι σκασμένοι μετά απο 50-60 αγώνες!!!

Ούτε οι συνθήκες ενδείκνυνται (στο Κατάρ θα παίξουν, και εκεί έχει ζέστη) ούτε η περίοδος. Οι παίκτες δεν είναι πειραματόζωα.

Εκτός του ότι είναι ανήκουστο να διεξάγεται Μουντιάλ στα μέσα της αγωνιστικής περιόδου, το πρόβλημα έγκειται στο ότι θα καούν παίζοντας σε ένα τουρνουά τέτοιων απαιτήσεων, υποχρεούμενοι, επιπροσθέτως, να επιστρέψουν στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις αμέσως μετά. Αναρωτιέμαι πότε θα τελειώσουν τα πρωταθλήματα της περιόδου 2021-2022.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.