Jump to content


Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Και εμείς ζήσαμε εποχή με το πιτογυρο στις 120δρχ. :hehe: Και κάποιοι άλλοι με άλλες τιμές 

Επίσης το μαγειρευτό με 2.90 από που και ως που είναι πιο ποιοτικό από οποιοδήποτε άλλο τζανκ; Ούτε στην Θεσσαλονίκη που είναι πιο φτηνό το φαγητό δεν βρίσκεις τόσο φτηνό μαγειρευτό με σαλάτες ψωμιά κλπ. Μιλάω να τρώγεται. Όχι να το έχουν πνίξει στα μπαχαρια ώστε να καλύπτεται η σαπιλα...

Ενιγουει, οφφτοπικ

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

πρόκειται για απολύτως αναξιόπιστο άτομο και καλά θα κάνεις να μην τον διαβάζεις καν. Αναξιόπιστο και ύποπτο

Δεν έχει σημασία…ο πληθωρισμός με τις λίρες είναι γνωστός σε πολύ κόσμο. Είχε γίνει η λίρα βασικό μέσο συναλλαγής γιατί το εθνικό νόμισμα ήταν για πέταμα

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ΓιαγκΤ said:

Δεν έχει σημασία…ο πληθωρισμός με τις λίρες είναι γνωστός σε πολύ κόσμο. Είχε γίνει η λίρα βασικό μέσο συναλλαγής γιατί το εθνικό νόμισμα ήταν για πέταμα

δεν κατάλαβα σε τι απαντάς, μάλλον μπερδευτήκαμε. Ο χαρακτηρισμός μου είναι για τον συντάκτη του άρθρου που είχες βάλει πιο πάνω, «Μήπως συμφέρει τις ΗΠΑ ο ρωσοτουρκικός εναγκαλισμός», δεν διάβασα καν το άρθρο, μου κίνησε την περιέργεια το απόσπασμα που έβαλες και πήγα να δω ποιος το έχει γράψει. Μόλις είδα, δεν διάβασα τίποτα. Επειδή τυχαίνει να έχω γνωρίσει το άτομο στο μακρινό παρελθόν, είπα να σου γράψω να τον αγνοείς παντελώς. Αναξιόπιστος και με ύποπτο ρόλο. Έμφαση στο ύποπτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

δεν κατάλαβα σε τι απαντάς, μάλλον μπερδευτήκαμε. Ο χαρακτηρισμός μου είναι για τον συντάκτη του άρθρου που είχες βάλει πιο πάνω, «Μήπως συμφέρει τις ΗΠΑ ο ρωσοτουρκικός εναγκαλισμός», δεν διάβασα καν το άρθρο, μου κίνησε την περιέργεια το απόσπασμα που έβαλες και πήγα να δω ποιος το έχει γράψει. Μόλις είδα, δεν διάβασα τίποτα. Επειδή τυχαίνει να έχω γνωρίσει το άτομο στο μακρινό παρελθόν, είπα να σου γράψω να τον αγνοείς παντελώς. Αναξιόπιστος και με ύποπτο ρόλο. Έμφαση στο ύποπτο.

Στο άρθρο κάνει μια υπόθεση που έχει λογικά επιχειρήματα. Μπορεί να είναι ο χειρότερος άνθρωπος στον πλανήτη, αυτό δεν τον κάνει διανοητικά καθυστερημένο.

Μπορεί να έχει ιδιοτελή συμφέροντα όμως δεν φαίνεται να κερδίζει κάτι με αυτό το άρθρο. Απλά θεωρεί λάθος την δουλική πρόσδεση της Ελλάδας στα θέλω των ΗΠΑ.

Άποψη που συμμερίζομαι

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

δεν φαίνεται να κερδίζει κάτι με αυτό το άρθρο

 

πριν 28 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Απλά θεωρεί λάθος την δουλική πρόσδεση της Ελλάδας στα θέλω των ΗΠΑ

 

33995443.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Αντώνη επειδή ή εικόνα μόνο αμφισβήτηση δηλώνει, μήπως να μας εξηγούσες και μας από πού θα κονομήσει;

 

Από τους ίδιους που τα κονομαει ο Βελόπουλος και πιο πριν από αυτόν ο Λιακοπουλος και γενικότερα όποιος κάνει φιλορωσική προπαγάνδα 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.