Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

giphy.gif

Γίνεσαι λίγο άδικος. Ο Χαρίτος είναι αξιολογότατος δημοσιογράφος και εξαίρετος πολεμικός ανταποκριτής.

Ως παρουσιαστής του κεντρικού δελτίου ειδήσεων ήταν λίγος (φαινόταν ότι δεν του άρεσε), ως παρουσιαστής εκπομπών πολιτικής επικαιρότητας ολίγιστος (ήταν φανερή η απέχθειά του για το συγκεκριμένο concept).

Όταν επέστρεφε στη Μέση Ανατολή ή έκανε ταξίδια στο εξωτερικό, βρισκόταν στο στοιχείο του.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Γίνεσαι λίγο άδικος. Ο Χαρίτος είναι αξιολογότατος δημοσιογράφος και εξαίρετος πολεμικός ανταποκριτής.

Ως παρουσιαστής του κεντρικού δελτίου ειδήσεων ήταν λίγος (φαινόταν ότι δεν του άρεσε), ως παρουσιαστής εκπομπών πολιτικής επικαιρότητας ολίγιστος (ήταν φανερή η απέχθειά του για το συγκεκριμένο concept).

Όταν επέστρεφε στη Μέση Ανατολή ή έκανε ταξίδια στο εξωτερικό, βρισκόταν στο στοιχείο του.


Άρα έρχεσαι στα λόγια μου. Πολύ λίγος τηλεοπτικά, καλώς έφυγε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μη γκρινιάζουν οι Αμερικανοί, ρόδα είναι και γυρίζει. https://www.in.gr/2000/04/17/world/to-senario-toy-bombardismoy-tis-kinezikis-presbeias-sto-beligradi/

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:


Άρα έρχεσαι στα λόγια μου. Πολύ λίγος τηλεοπτικά, καλώς έφυγε.

Δεν χρησιμοποιήθηκε όπως έπρεπε.

Αντί να τον αφήσουν να κάνει εκπομπές σχετικά με την κατάσταση στη Μέση Ανατολή, τον έκλεισαν στο στούντιο και τον εξέθεσαν. Ο άνθρωπος ήταν στο Ισραήλ καμιά 20αριά χρόνια και ήταν εκτός ελληνικής πραγματικότητας.

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2019 at 11:27 ΠΜ, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Αν μας κάνεις  κριτική δεν σε καλούμε…δεν εξασκούμε το επάγγελμα για την ψυχή της μάνας μας …

905568176_.png.e718b04da2893556358dca1bf4dc3c06.png

 

 

 Υποπτεύομαι ότι αν δεν εθιγε το θέμα του αυγού δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Καποιοι διαμαρτυρονται για τις συνθηκες δημιουργιας των αυγών. https://www.dailymail.co.uk/news/article-7423141/Vegan-activists-separate-chickens-cockerels-hens-not-raped.html

 

Σου λεει, αυτος θα γινει αιτια για εκατομμύρια βιασμούς "νεανίδων".  Ε... Πιέστηκε η "επίσημη καρδιολογια" από τους απελευθερωτες των πτηνων.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Snips έγραψε:

 Υποπτεύομαι ότι αν δεν εθιγε το θέμα του αυγού δεν θα υπήρχε πρόβλημα. Καποιοι διαμαρτυρονται για τις συνθηκες δημιουργιας των αυγών. https://www.dailymail.co.uk/news/article-7423141/Vegan-activists-separate-chickens-cockerels-hens-not-raped.html

 

Σου λεει, αυτος θα γινει αιτια για εκατομμύρια βιασμούς "νεανίδων".  Ε... Πιέστηκε η "επίσημη καρδιολογια" από τους απελευθερωτες των πτηνων.

 

 

Ξέρεις τι κονόμα πέφτει από τις στατίνες; Ο μισός πληθυσμός του δυτικού κόσμου παίρνει στατίνες Τα όρια ξεκίνησαν από 240 μετά πήγε 220 ύστερα 200 και τώρα λένε για 180. Όσο κατεβάζουν τα όρια τόσο μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού βάζουν  στο παντελόνι. Μόνο οι σκανδιναβικές χώρες δεν πέφτουν στο κόλπο  

Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου έπαιρνα στατίνες γιατί είχα 300. Πήγαινα στο γυμναστήριο και ήθελα 3 μέρες να συνέλθω. Τα έχω κόψει 10 χρόνια και κάνω Full body 3 - 4 φορές την εβδομάδα με άρσεις στο  90% χωρίς να έχω κανένα θέμα   

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.