Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

ειναι παρα πολυ καλος σε συγκριση με τον "βετερανο" πιο κατω ( ολοι λενε οτι το εχει χαλασει πλεον ) 

 

οι πιτες ετσι οπως ψηνονται και τυλιγονται,  νομιζεις οτι βγηκαν απο σπιτι. 

 

 

η  βεργα ειναι οτι καλυτερο εχω φαει τον τελευταιο καιρο  - προς το παρων κανει μονο 1.40 εκαστη ! 

 

οι πατατες λιγο με ξενερωσανε  γιατι  βαλανε πολυ  αλατι, χοιρινο σε καλαμακι και γυρο δεν εχω δοκιμασει ακομα αλλα εχω ακουσει πολυ καλα λογια. 

 

περνα ενα βραδακι απεξω να δεις τι γινεται και θα με θυμηθεις :) 

 

btw πηρα προσφατα μια γιγας απο τον ιταλο, ειχα και την τιμη να τον ακουσω στο τηλεφωνο  :D:p 

 

δεν εχει αλλαξει τιποτα προς το χειροτερο αλλα ουτε και προς το καλυτερο, παραγγελνεις στις 4 και μπορει να  σου ερθει μετα απο 1 ωρα +  :/ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

attachicon.gifDSC_0838.JPG

Salt and chilli chicken with noodles, είχα κέφια χθες :p

αν το έκανες σε wok θα έβλεπες τρελή διαφορά παρόλαυτα cheers απο τα αγαπημένα μου φαγητά. 

 

 

6.70€ με έκπτωση ( 8.95€ αρχική ) από γνωστή αλυσίδα

ένα καλο φτηνό γουδί έχουν τα ΙΚΕΑ

Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν έλεγες τίποτα στη Καλαμάτα είμαστε γεμάτοι από γουδιά και γούδαρχους :hehe:

 

Βρέθηκα πρόσφατα στην Αγιάσο στη Μυτιλήνη και είχε ωραία ξύλινα και καπάκια κατέβηκα Μάνη που είδα κάτι πέτρινα...

 

...αλλά ως γνωστόν αν δεν τραβήξω από τα μαλλιά την έρευνα αγοράς, δεν καταλήγω....

Link to comment
Share on other sites

ναις. οταν ξανακάνεις να ξέρεις ότι το καλύτερο μπισκότο ταρτας είναι του παρλιαρου.

 

 

edit: thank me later

 

 

 

attachicon.giftarta.jpg

Για να δουμε τι θα βγει :p

 

post-33144-0-85351700-1439055478_thumb.j

 

@GruntGR,  μπούτι (κοτόπουλου) >>>>>>>>>>>>>>>> στήθος (κοτόπουλου) :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.