Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

πήγα να αλλάξω avatar, και αφενός δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από τον υπολογιστή μου, αφετέρου, όταν του δίνω ένα λινκ για εικόνα μου βγάζει σφάλμα:

"Το επιλεγμένο αρχείο είναι πολύ μεγάλο. Max 0kB"

Link to comment
Share on other sites

πήγα να αλλάξω avatar, και αφενός δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα από τον υπολογιστή μου, αφετέρου, όταν του δίνω ένα λινκ για εικόνα μου βγάζει σφάλμα:

"Το επιλεγμένο αρχείο είναι πολύ μεγάλο. Max 0kB"

 

Κάνε μια αποσύνδεση, Clear Cookies και ξαναδοκίμασε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει συνδρομή στο θέμα "Αστείες Φωτογραφίες και Video", μου έρχεται mail κανονικά, αλλά στο περιεχόμενο δε φαίνεται η διεύθυνση της εικόνας που πόσταρε το μέλος, για να την ακολουθήσω χωρίς να μπω στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις:

Eντάξει για το avatar....θα παει ο astrolabos @GoMaR, στην παραλία να γραψει στην άμμο sstav και θα το βάλουμε....ουπς..πήγα στο ποστ του gomar έκανα κλικ στον αστρολάβο, μου έβγαλε mention και το mention πηγαίνει στον Ιάσωνα;

Γιατί είμαι Junior Member;

Τα μηνύματα είναι 200 και όχι 300 όπως είχα στο παλιό site;

Υπάρχει δυνατότητα να σώσω τα μηνύματα/ειδοποιήσεις μου;

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις:

Eντάξει για το avatar....θα παει ο astrolabos @GoMaR, στην παραλία να γραψει στην άμμο sstav και θα το βάλουμε....ουπς..πήγα στο ποστ του gomar έκανα κλικ στον αστρολάβο, μου έβγαλε mention και το mention πηγαίνει στον Ιάσωνα;

Γιατί είμαι Junior Member;

Τα μηνύματα είναι 200 και όχι 300 όπως είχα στο παλιό site;

Υπάρχει δυνατότητα να σώσω τα μηνύματα/ειδοποιήσεις μου;

Οσον αφορα το "Junior member", πανε "Ρυθμισεις"-->"Πληροφοριες προφιλ" και σβησε το "Τιτλος μελους" save και εισαι ετοιμος

 
Link to comment
Share on other sites

παίδες δεν μπορώ να μπώ με το παλαιό μου λογαριασμό . τι φταίει ????

Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να κάνετε login:

1) καθαρίστε την cache και cookies του browser σας.

2) Αν δεν γίνεται είσοδος, κάνετε reset το password σας.

3) Αν δεν λειτουργεί τίποτα από τα προηγούμενα, επικοινωνήστε μαζί μας στο webmaster at thelab dot gr.

 

^^ απο Thelab page @fb

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.