Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition


DJD

Recommended Posts

στο inbox , υπαρχει φακελος απεσταλμενα ;η εγω δεν τον βλεπω λογω πρωινης ωρας ;

επισης γτ 200 οντως ;

Δεν υπάρχει, τον έψαχνα και εγώ χθες. Κάπως μπορείς να τα δεις πάντως αλλά δεν θυμάμαι να σου πω γιατί είμαι από κινητό... Ψαξτο λίγο
Link to comment
Share on other sites

στο inbox ,  υπαρχει φακελος απεσταλμενα ;η εγω δεν τον βλεπω λογω πρωινης ωρας ; 

επισης γτ 200 οντως ;

 

Έχει "Συζητήσεις που ξεκίνησα" και "Συζητήσεις που ξεκίνησαν Άλλοι". Κάθε συζήτηση έχει πολλαπλά μηνύματα.

Και το ερώτημα της ημέρας: Μπορούμε να ενώσουμε πολλά παλιά μηνύματα σε μία ενιαία συζήτηση? π.χ Select+merge?

Link to comment
Share on other sites

Σε εσένα μόνο το κάνει, σε εμένα που βάζω πάλι ειδοποιήσεις (6000+ ειδοποιήσεις χαμένες γατάκι) δε μου έχει κάνει κάτι τέτοιο

 

Κι εμένα έχουν χαθεί οι συνδρομές.

Link to comment
Share on other sites

Επί του θέματος, εγώ θα ήθελα πιο εμφανή τη σήμανση των θεμάτων όπου υπάρχει απάντηση του χρήστη...αυτό το μικρό τσεκαρισμένο κυκλάκι εύκολα το προσπερνάς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραια η νεα εμφανιση, αρκετα πιο νεανικο για εμας τα πιτσιρικια... παροτι χασαμε τις συνδρομες μας (πολυ αρνητικο για εμενα) επισης στο ΠΟΘ που εβαλα συνδρομη που ηρθε mail για καθε μια απαντηση ξεχωριστα (συνολο 160 εισερχομενα μηνυματα), αν εχω γραφτει σε 5-6 θεματα ταυτοχρονα τι θα γινει? :/ πρεπει να φτιαχτει πιστευω

Μήπως όταν έκανε την συνδρομή, δεν έβγαλες το "Λήψη Ειδοποιήσεων";

Έχω κάνει πολλές συνδρομές και όλα είναι οκ.

 

Επίσης, τελικά φαίνονται τα offtopic στο νεο περιεχόμενο ή όχι; 

Link to comment
Share on other sites

Αν γινεται να μεγαλώσει λιγο η γραμματοσειρα, ετσι οπως ειναι τωρα ειναι λιγο κουραστικο ειδικα αν διαβαζεις αρκετη ωρα  και τα μηνυματα ειναι λιγο μεγαλουτσικα.

Link to comment
Share on other sites

2 πράματα που προσεξα στα γρηγορα και θα τα προτιμουσα οπως παλια.Τα likes που εχουν κανει τα Χ ατομα, να φαινονται στο κατω αριστερο μερος της εκαστοτε απαντησης οπως παλια και οχι δεξια.Γιατι πάντα προτιμουσαμε την Αριστερα :p .

Και κατι αλλο θα προτιμουσα παλι μια κατηγορια στα ανεκδοτα,αστεια βιντεο ιστοριες κτλπ οπως πριν και οχι 2 διαφορετικες.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα links στα παλιά posts που χρειάζονται κάποιο rewrite, καθώς άλλαξε το path, θα μπορούσα να βοηθήσω (και αυτοπροσφέρομαι για δωρεάν εργασία - στις μη εργάσιμες ώρες), είτε σε επίπεδο βάσης (mass update), είτε σε επίπεδο web server (rewrite rules) αν είναι apache ή IIS.

 

Σε περίπτωση που θέλετε να γίνει κάτι απευθείας στην βάση, δεν-χρειάζομαι/δεν-θέλω να έρθω σε επαφή με τα αληθινά data, θέλω μόνο τόσο σχήμα, όσο χρειάζεται.

 

Άμαν-είναινε-ξέρετε-να-με-βρείτενε.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ποστάρετε τις απόψεις σας για το πως μπορούμε να βελτιωθούμε. Δεν προσφέρετε το θέμα για συζήτηση σε προβλήματα.

 

Δεν ξέρω αν έχει ξανα-συζητηθεί, αλλά ένα section ξεχωριστό για εξειδικευμένο software με το οποίο ασχολείται ο καθένας και θέλει να ρωτήσει διάφορα δεν θα ήταν χρήσιμο; Όχι αυτό που είναι μέσα στα Windows, ένα αποκλειστικά για εξειδικευμένο software που χρησιμοποιείται από αρκετά μέλη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ βολικό θα ήταν στην κεντρική οι τίτλοι των άρθρων να φαίνονται ολόκληροι. :)

 

αυτό, ή τουλάχιστον να εμφανίζεται ολόκληρος ο τίτλος όταν πηγαίνει ο κέρσορας πάνω στην είδηση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.