Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition


DJD

Recommended Posts

Στην αρχική σελίδα η γραμματοσειρά για τους τίτλους των άρθρων θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη, πιο bold και ίσως πιο σκούρα για να φαίνονται καλύτερα.

Σε σύγκριση με τις φωτογραφίες είναι κάπως μικρή η γραμματοσειρά.

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορία , προσοχή παίδες , ολοι θα θυμόμαστε ένα μεγαλο φόρουμ που καταστράφηκε απο μια απλη μετάβαση .... (e-pcmag.gr) ,
και τις αγγελίες δεν βλέπω ( ναι με έπιασε ο καταναλωτισμός μου ... ) ; εχει αναφερθεί κάπου και δεν βλέπω ;
καλό ήταν να μπει ενα ration στις αγγελίες ...
 

 

 

Αυτά που έρχονται στις επόμενες μέρες (αύριο-μεθαύριο κτλ). Αγγελίες με feedback χρηστών. Ομάδες (για τα παιχνίδια σας κτλ). Ημερολόγιο και πολλές άλλες χρήσιμες εφαρμογές.

 

 

 

sorry ....

Link to comment
Share on other sites

.. ψάχνω τη διαγραφή και δε τη βρίσκω

 

 μμμ... παιδια καλο θα ηταν να υπαρχει παλι η δυνατοτητα διαγραφης ενος ποστ απο τον ιδιο τον χρηστη...

Θα γλυτωσετε εσεις, βασικα, απο την αγγαρεια αυτη, οταν γινεται καποια βλακεια...

 

Επισης δεν θυμαμαι αν αναφερθηκε, το "σκαλωμα" που τρωει με τα quotes, spoilers που τα χανει...

 

Α και το βασικοτερο που δεν εχει αναφερθει απο κανεναν

οι αγγελιες που ειναι ρε παιδια;  :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνει ο λύκος :p

είναι γνωστό troll.....

 

 

 

@wolves, Το quote/mention έχει θέμα με το Plugin του tapatalk είναι στα to do και αυτό μαζί με μπόλικα ακόμα.

Για τη διαγραφή θα το εξετάσουμε :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω όχι στη διαγραφή για ευνόητους λόγους. Δεν είναι τυχαίο που δε το επιτρέπουν τόσα φόρουμ.

Στο κάτω κάτω κάνετε μια αναφορά το μήνυμα σας, το βλέπουν οι moderators και το σβήνουν. Αν υπάρχει τόση δουλειά, ας μεγαλώσει η ομάδα, το θεωρώ καλύτερη λύση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις σπαμμερ αντμιν τι να πεις :p Για πες ρε παιδί, τι μετρητή ακριβώς θέλεις;

 

 

Εγώ θέλω μετρητή για το πόσες φορές μπαίνει ο κάθε χρήστης στο Forum κατά τη διάρκεια της ημέρας  :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.