Jump to content



Καλώς ήρθατε στο ανανεωμένο TheLab.gr!


Recommended Posts

Άδειασα τα δυο μηνύματα που υπήρχαν στο inbox.

Όλα τα υπόλοιπα απλά έχουν χαθεί με την αναβάθμιση της πλατφόρμας, αλλά δεν πειράζει.

Πάω να στείλω pm και μου λεει:

http://postimg.org/image/f1tyr1fk9/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Άδειασα τα δυο μηνύματα που υπήρχαν στο inbox.

Όλα τα υπόλοιπα απλά έχουν χαθεί με την αναβάθμιση της πλατφόρμας, αλλά δεν πειράζει.

Πάω να στείλω pm και μου λεει:

http://postimg.org/image/f1tyr1fk9/

 

προφανώς έχει θέμα το μέλος ΤΑΔΕ κι όχι εσύ :)

εκείνος πρέπει να καθαρίσει τα pm του

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν απλά ποστάρεις σε ένα φορουμ, γιατί αυτομάτως παίρνεις και συνδρομή στο θέμα;

 

Δεν είναι ωραίο, να γράψεις έστω κάτι, και να σου έρχονται απανωτά email.

Ριξτε το μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν απλά ποστάρεις σε ένα φορουμ, γιατί αυτομάτως παίρνεις και συνδρομή στο θέμα;

Δεν είναι ωραίο, να γράψεις έστω κάτι, και να σου έρχονται απανωτά email.

Ριξτε το μια ματιά.

Αυτο ειναι η ουσια του φορουμ. Αν δε το θελεις πηγαονε στις ρυθμισεις σου και στις ειδοποιησεις να το βγαλεις :)

Επισης πανω δεξια στο θεμα αν μιλας για μεμονωμένο θεμα υπαρχει το ακυρωση συνδρομής

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το μοντάρω. Πάντως καρμεν, όχι η ουσία του φόρουμ είναι να πηγαίνεις εσύ στα θέματα που σε ενδιαφέρουν και όχι, όπου και να απαντήσεις να σου έρχονται στα καπάκια δεκάδες μηνύματα στο inbox την ώρα.

 

Τρέχω να το απενεργοποίησω  :D

Link to comment
Share on other sites

 

7Rupr4B.png

 

 

εδώ είσαι :)

 

 

Παιδιά όταν απλά ποστάρεις σε ένα φορουμ, γιατί αυτομάτως παίρνεις και συνδρομή στο θέμα;
 
Δεν είναι ωραίο, να γράψεις έστω κάτι, και να σου έρχονται απανωτά email.
Ριξτε το μια ματιά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το μοντάρω. Πάντως καρμεν, όχι η ουσία του φόρουμ είναι να πηγαίνεις εσύ στα θέματα που σε ενδιαφέρουν και όχι, όπου και να απαντήσεις να σου έρχονται στα καπάκια δεκάδες μηνύματα στο inbox την ώρα.

Τρέχω να το απενεργοποίησω :D

συμφωνω μαζι σου αν ειναι να κανω ενα ποστ τη μερα η το μηνα η το χρονο σε ενα διαγωνισμό. Αλλα για τους ενεργους χρηστες ειναι η καλυτερη επιλογη γι αυτο ειναι και ως προεπιλογη σχεδον σε ολα τα φορα :)

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω μαζί σου. Είμαι συνδρομητής σε πάνω απο 30 φόρουμ, ελληνικά και ξένα. Η συνδρομή δεν είναι προεπιλογή, αλλά υπάρχει ως επιλογή αν το θέμα που εφτιαξες/απάντησες σε ενδιαφέρει περισσότερο.

 

Φιλικά πάντα.

 

Παρεπιπτόντως υπάρχει android app για το thelab;

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω μαζί σου. Είμαι συνδρομητής σε πάνω απο 30 φόρουμ, ελληνικά και ξένα. Η συνδρομή δεν είναι προεπιλογή, αλλά υπάρχει ως επιλογή αν το θέμα που εφτιαξες/απάντησες σε ενδιαφέρει περισσότερο.

Φιλικά πάντα.

Παρεπιπτόντως υπάρχει android app για το thelab;

τι να πω τοτε δεν ειμαι μελος σε κανενα απο αυτα τα 30 που αναφερεις :)

Για android app δεν υπαρχει τιποτα ακομα :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες are you kidding me?

Ας αρχισουμε απο αυτο που "μοιαζουμε" το ινσομνια. Ειναι deafault. Ας παμε στο tpu ειναι default.

Δεν ειμαι εδω για να μετρησω το απο ποτε ειμαι σε φορα. Αλλα οταν απαντησεις σε ενα θεμα και καποιος σου απαντησει δε θες να δεις τι σου ειπε?.

ΟΚ μακαρι να μην σας αρεσει μονο αυτο και να ειναι ο μονος λογος γκρινιας και διαφωνίας. Ενα κλικ ειναι αν δε σας ενδιαφερουν οι απαντησεις στα θεματα που συμμετεχετε.

Συμφωνηστε λιγοι ακομα και να μη διαφωνησουν αλλοι και θα σας το αλλαξω.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Δε γίνετε το ίδιο θέμα να το κάνετε duplicate και να αλλάξετε λίγο τα χρώματα;

Και εγώ θα προτιμούσα κάτι πιο σκούρο, ειδικά το βράδυ. Βάλτε ένα free ή το αρχικό για προσωρινή λύση ;)

Όσο αφορά παλιό (V2) μπορεί να θεωρούταν ξεπερασμένο αλλά ήταν άψογο αν εξαιρέσουμε την εμφάνιση.

Βέβαια με τo IP Board έγινε αρκετά ευκολότερο το administration...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες are you kidding me?

Ας αρχισουμε απο αυτο που "μοιαζουμε" το ινσομνια. Ειναι deafault. Ας παμε στο tpu ειναι default.

Δεν ειμαι εδω για να μετρησω το απο ποτε ειμαι σε φορα. Αλλα οταν απαντησεις σε ενα θεμα και καποιος σου απαντησει δε θες να δεις τι σου ειπε?.

ΟΚ μακαρι να μην σας αρεσει μονο αυτο και να ειναι ο μονος λογος γκρινιας και διαφωνίας. Ενα κλικ ειναι αν δε σας ενδιαφερουν οι απαντησεις στα θεματα που συμμετεχετε.

Συμφωνηστε λιγοι ακομα και να μη διαφωνησουν αλλοι και θα σας το αλλαξω.

δε γκρινιαζω , δε σε δουλευω και σε παρακαλω ηρεμησε.σου εξηγω οτι δε μου εχει τυχει σε κανενα φορουμ.ουτε στο ινσομνια.με το που γραφω δλδ σε ενα ποστ να νου στελνουν ειδοποιησεις για νεες απαντησεις.εκτος αν εννοειτε κατι αλλο και ειμαι εκτος τοπου καο χρονου.

αλλα σε οχι I am not kidding you

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν χρειάζετε ένταση, όντως σε άλλα φόρουμ δεν είναι προεπιλόγη, έχεις ένα λάθος κάρμεν σε αυτό, αλλά οκ ψυχραιμία, ένα κλικ είναι διορθώνεται.

Αν φτιάξουνε και τα χρώματα λίγο πιο κάτω σε ένταση είναι πολύ όμορφο.

 

Καλορίζικο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ευχομαι να υπαρχει προεπιλογη, τι πιο λογικο να θελω να δω τι θα μου απαντησουν.

Στα περισσοτερα που δεν εχουν προεπιλογη, ξεχνιεμαι και σιχτιριζω οταν μετα πο καιρο θυμηθω να δω τι γινεται (εαν βρω το thread) και πρακτικα δεν εχει νοημα να ανταπαντησω καθως εχει προχωρησει η κουβεντα πολυ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.