Jump to content


Τα πάντα για το Ubisoft Connect (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
πριν 12 λεπτά, το μέλος Darap21 έγραψε:

Έχω στείλει email στο support της Uplay εδω και 2 μέρες,σήμερα ειναι η τρίτη μέρα και ακόμα δεν απάντησαν..Έχουν σκοπό να απαντήσουν η μπα? :p

 

Τι πρόβλημα έχεις πάλι ρε συ :p ολα τα account ( origin, uplay, steam )

https://support.ubi.com/en-US/Faqs/000025094/Starting-a-Live-Chat

Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος Darap21 έγραψε:

Το live chat πρέπει να κάνω Login για να ανοίξει?

 

ναι. Εκτος και φτιάξεις κανα 2ο account ή μπεις με account φίλου και τους εξηγήσεις τι γίνεται το βασικό σου λογαριασμό ξερω γω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
πριν 10 λεπτά, το μέλος Darap21 έγραψε:

Καλησπέρα..Προσπαθώ να κάνω αγορά accurancy pack για το Rainbow six siege και στο τέλος μου βγάζει αυτό  γτι??Η κάρτα μου ειναι της Εθνικής τράπεζας...

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2016-12-25-22-30-0.png

Λόγω capital controls υποθέτω, δεν μπορείς να αγοράσεις μέσω κάρτας απο εξωτερικό video games κτλ. Εκτός αν πλέον γίνεται και φταίει κάτι άλλο... Δεν ξέρω τι παίζει με το ελαντα απο τη στιγμή που έκανα revolut :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι έμαθα μονο με PayPal μπορώ..Και έτσι μπήκα στον λογαριασμό στην PP να βάλω την κάρτα έκανα ολες της διαδικασίες και μ βγάζει οτι μ έχει στείλει εναν κωδικό στον λογαριασμο της κάρτα μου..που τον βρίσκω αυτον τον κωδικό???

 

Χωρίς τίτλο.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.