Jump to content



£3.70 Cooler Master CM Storm QuickFire Rapid-i - keyboard German


Recommended Posts

Εγώ πάντως διαφωνώ με τη συγκεκριμένη λογική δλδ "εκμεταλλεύομαι το λάθος". Αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν πάτε και τα κάνετε εσείς. Απαράδεκτο για πράκτορες του thelab ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως διαφωνώ με τη συγκεκριμένη λογική δλδ "εκμεταλλεύομαι το λάθος". Αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν πάτε και τα κάνετε εσείς. Απαράδεκτο για πράκτορες του thelab ;)

 

Με τον σταυρο στο χερι πορεύεσαι τυπε?

 

 

post-33200-0-87745600-1421688662_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Άκυρος κι εδώ

Θα συμφωνούσα με τον ανωτέρω τύπο, αν δε μιλάγαμε για κερδοσκοπικές εταιρείες. Αυτός που τα πουλάει χάρη σου κάνει? Ή τα αγοράζει 2 ευρώ φθηνότερα από ό,τι στα πουλάει?

Link to comment
Share on other sites

Με τον σταυρο στο χερι πορεύεσαι τυπε?

 

Άκυρος κι εδώ

Θα συμφωνούσα με τον ανωτέρω τύπο, αν δε μιλάγαμε για κερδοσκοπικές εταιρείες. Αυτός που τα πουλάει χάρη σου κάνει? Ή τα αγοράζει 2 ευρώ φθηνότερα από ό,τι στα πουλάει?

 

Ρε πάτε καλά? Έτσι σας έμαθαν δλδ οι γονείς σας, να είστε εν δυνάμει κλέφτες όποτε δοθεί η ευκαιρία? Να χαρώ εγώ νοοτροπία, μπράβο ρε τσακάλια.

Και τι σημασία έχει που είναι κερδοσκοπική εταιρία? Δλδ μόνο εκκλησίες και μη κερδοσκοπικές εταιρίες δεν κλέβετε? Και ναι τα ποσοστά κέρδους είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μικρά στα τεχνολογικά προιόντα, δεν είναι ρούχα ούτε προιόντα πολυτελείας. Ήμαρτον ρε παιδιά δλδ, ήμαρτον.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις σε ενα μαγαζί. Βλέπεις τιμή ξεφτιλα. Το βαζεις στο καρότσι και ας ταμείο. Αν είναι λάθος σε κόβουν στο ταμείο. Αν δεν είναι είσαι χαρούμενος αγοραστής.

Εσείς καθεστε το σκέφτεστε και κοιτατε το ηθικό να το βάλεις στο καλάθι.

Ανήθικο είναι να λέμε γιατί το καταστημα στην γειτονιά έχει το ίδιο ειδος +30% πανω και είναι κλέφτης και παγαποντης.

Έχετε χασει την μπάλα μου φαίνεται. Δεν το κλεψαμε. Είδαμε προσφορά βαλαμε στο καλάθι και στο ταμείο φαγαμε άκυρο. Κυνηγησαμε τίποτα νομικα, κάναμε παράπονα? Όχι αρα end of story

Έγινε επεξεργασία από swatoner
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε πάτε καλά? Έτσι σας έμαθαν δλδ οι γονείς σας, να είστε εν δυνάμει κλέφτες όποτε δοθεί η ευκαιρία? Να χαρώ εγώ νοοτροπία, μπράβο ρε τσακάλια.

Και τι σημασία έχει που είναι κερδοσκοπική εταιρία? Δλδ μόνο εκκλησίες και μη κερδοσκοπικές εταιρίες δεν κλέβετε? Και ναι τα ποσοστά κέρδους είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μικρά στα τεχνολογικά προιόντα, δεν είναι ρούχα ούτε προιόντα πολυτελείας. Ήμαρτον ρε παιδιά δλδ, ήμαρτον.

Για την οικογένεια και την ανατροφή σου δε νομίζω ότι μίλησε κανείς.

Mιλάς για τους γονείς μας, μας λες κλέφτες, και λοιδορείς τη νοοτροπία μας.

 

Για θέματα λοιπόν συμπεριφοράς-ανατροφής μάλλον κοίτα μία στον καθρέπτη. Σε κάθε περίπτωση πολύ αμφιβάλλω ότι θα μπορούσαν να έχουν κάνει κάτι παραπάνω οι γονείς σου πάντως.

 

Ελπίζω να είσαι μέχρι 17 χρονών

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ ρίξτε λίγο τους τόνους, δεν ειναι ανάγκη να ξεφύγει η συζήτηση. Φίλε Matia οπως σου έστειλα και σε pm, δεν είναι ανάγκη να γίνεσαι ειρωνικός ουτε επιθετικός για κάτι που πρακτικά είναι απλά και μόνο η άποψή σου.

 

Γενικότερα τα καταστήματα ειναι προφυλαγμένα απο τέτοιου είδους πρακτικές, είτε στο terms & conditions είτε με κάποιο άλλο τρόπο. Επίσης, γνωρίζουμε απο πρώτο χέρι οτι τέτοιες τακτικές εχουν χρησιμοποιηθεί κατα κόρον σαν διαφημιστικό τρίκ για να ξεφορτωθούν ενα μικρό στοκ ή κομμάτια που είναι εκτός αποθεματικού (βλ. RMA returns). 

 

Επειδή λοιπόν δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι τι ακριβώς γίνεται, αποφύγετε τους χαρακτηρισμούς, για το καλό της συζήτησης, το καλό της χώρας και της μελλοντικής ανάπτυξης.

 

Carry on.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.