Jump to content



μεταξύ kaspersky η άλλο antivirus?


Recommended Posts

καλησπέρα, έχω το kaspersky antivirus 2015 και θέλω να ρωτήσω πόσο ποιο βαρύ είναι σε σχέση με bitdefender free ή nod 32.

το είχα πριν πάρω ssd και ένοιωθα οτι "βάραινε" λίγο το λάπτοπ. τώρα με ssd να ξαναβάλω kaspersky ή να πάω αλλού?

 

Link to comment
Share on other sites

εγω απο 2002 Kaspersky Antivirus χρησιμοποιω, δεν εχω κανενα παραπονο! :)

μωρέ ούτε εγώ έχω παράπονο,μια χαρά αποτελεσματικό είναι,δεν με σπαμάρει με ποπ απς, απλά επειδή το λαπτοπ hardware δεν είναι ιδιαιέτερα δυνατό σε σχέση με τα desktop έλεγα να μην το "κλατάρω" και σέρνεται λόγο AV.

επειδή δεν μπορώ να βρώ κάπου μια σύγκριση με τα πόσα resources τραβάει κάθε antivirus γιαυτό ρωτάω μήπως ξέρει κανείς πόσο ελαφρύτερο ή βαρύτερο είναι το kaspersky που ήδη έχω με άλλα AV.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω το kaspersky antivirus 2015 και θέλω να ρωτήσω πόσο ποιο βαρύ είναι σε σχέση με bitdefender free ή nod 32.

το είχα πριν πάρω ssd και ένοιωθα οτι "βάραινε" λίγο το λάπτοπ. τώρα με ssd να ξαναβάλω kaspersky ή να πάω αλλού?

ειχα πριν ενα χρονο το internet sequrity του kaspersky 2014 και ηταν παρα πολυ καλο!

Τωρα εχω norton (σταθερο pc) και ειναι καλο! Δε ξερω να σου πω ποιο ειναι βαρυτερο απο αυτα που αναφερεις (αλλα και απο το norton που αναφερω εγω) αλλα θα χρησιμοποιουσα το kaspersky γιατι ειναι και για 2 χρονια, οπως λες, αλλα το θεωρω και πιο αξιοπιστο!

Α κατι ακομα! :)

Για να μη δημιουργω τωρα νεο θεμα! :p

Μπορει καποιος να μου προτεινει ενα antivirus ελαφρυ (ειναι για laptop) και να ειναι free για ενα χρονο;

Αν γινετε να μου βαλει εδω το url.

Ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

 

Α κατι ακομα! :)

Για να μη δημιουργω τωρα νεο θεμα! :p

Μπορει καποιος να μου προτεινει ενα antivirus ελαφρυ (ειναι για laptop) και να ειναι free για ενα χρονο;

Αν γινετε να μου βαλει εδω το url.

Ευχαριστω! :)

 

http://www.avast.com/el-gr/download-thank-you.php?product=FAV-ONLINE&locale=el-gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.