Jump to content



Aγορα απο ebay, all in one


Recommended Posts

Μου στειλανε απο ebay την συγκεκριμενη προσφορα, all in one υπολογιστη. http://www.ebay.com/itm/Dell-Inspiron-20-AMD-Fusion-Quad-Core-A4-1-5GHz-6GB-1TB-All-in-One-PC-/351197479850?_trksid=p2053446.m2463.l4410

Η ερωτηση ειναι η εξης, αυτο που αναφερει για 88,91 ευρω μεταφορικα και import changes (εκτελωνηση; ) 104,85$ ισχυουνε; η θα υπαρχουνε διαφορετικες τιμες κατα την παραδοση, γιατι τα μεταφορικα, μου φαινονται καπως αρκετα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μου στειλανε απο ebay την συγκεκριμενη προσφορα, all in one υπολογιστη. http://www.ebay.com/itm/Dell-Inspiron-20-AMD-Fusion-Quad-Core-A4-1-5GHz-6GB-1TB-All-in-One-PC-/351197479850?_trksid=p2053446.m2463.l4410

Η ερωτηση ειναι η εξης, αυτο που αναφερει για 88,91 ευρω μεταφορικα και import changes (εκτελωνηση; ) 104,85$ ισχυουνε; η θα υπαρχουνε διαφορετικες τιμες κατα την παραδοση, γιατι τα μεταφορικα, μου φαινονται καπως αρκετα.

Ευχαριστω

 

Ισχυει δεν θα πληρωσεις αλλα χρηματα τελωνειο γιατι το προιον θα ερθει Ελλαδα απο καποια ευρωπαικη χωρα (Ιταλια ή Γερμανια) επομενως δεν θα σταματησει για check.Πολυ ωραιο κολπακι βρηκανε για να αποφευγουν τα τελωνεια.

Εγω το δικο δεματακι που πηρα με αναλογο τροπο απο Αμερικη ο πωλητης το εστειλε εντος Αμερικης με UPS,απο εκει πηγε Γερμανια, Ιταλια και μετα Ελλαδα.Παραδση εγινε με Γενικη ταχυδρομικη.

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα πληρωσω μονο τα μεταφορικα 88,91 ευρω και καθολου εκτελωνηση; θα πρεπει να τους στειλω καποιο email για να ερθει μεσω Ευρωπης, η τα κανει ολα ο πωλητης του ebay;

Eυχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα πληρωσω μονο τα μεταφορικα 88,91 ευρω και καθολου εκτελωνηση; θα πρεπει να τους στειλω καποιο email για να ερθει μεσω Ευρωπης, η τα κανει ολα ο πωλητης του ebay;

Eυχαριστω.

οχι θα πληρωσεις μεταφορικα +

Import charges:

$104.85

 

3 αεροπλανα(αμερικη γερμανια,γερμανια ιταλια,ιταλια ελλαδα θα αλλαξει το δεμα σου πως νομιζεις οτι θα πληρωθουνε?   :p

 

Βαλε τα κατω κανε την σουμα και δες αν σε συμφερει.

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.