Jump to content



email Ειδοποίησης για θέματα που παρακολουθώ


Recommended Posts

Από τότε που το site άλλαξε όταν ένα θέμα π.χ. την "Αυτοκίνηση" μου έρχεται ένα email όποτε κάποιος απαντάει στο θέμα. Το πρόβλημα είναι πως στο email που μου έρχεται οι σύνδεσμοι που υπάρχουν δε με οδηγούν στην απάντηση που έχει δοθεί αλλά στην πρώτη σελίδα του θέματος και μετά αναγκάζομαι να πάω στην τελευταία σελίδα του και να ψάχνω να βρω την απάντηση.

Ποια ρύθμιση πρέπει να κάνω για να μου έρχεται email που θα πηγαίνει στη σελίδα με την απάντηση που έχει γίνει στο θέμα που παρακολουθώ;

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικά πρέπει να σε πηγαίνει στην "πρώτη αδιάβαστη δημοσίευση" και όχι στην πρώτη σελίδα του θέματος.

Μήπως κλικάρεις λάθος link στο email ??

 

το topic μεταφέρεται κάπου που ταιριάζει καλύτερα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικά πρέπει να σε πηγαίνει στην "πρώτη αδιάβαστη δημοσίευση" και όχι στην πρώτη σελίδα του θέματος.

Μήπως κλικάρεις λάθος link στο email ??

 

το topic μεταφέρεται κάπου που ταιριάζει καλύτερα.

Δεν κλικάρω λάθος....Θα κοιτάξω στις ρυθμίσεις στον πίνακα ελέγχου μήπως εκεί πρέπει να κάνω κάτι. Χάνω πολλά ενδιάμεσα post εκτός αν πηγαίνω στην τελευταία σελίδα και μετά προς τα πίσω!!

Εϊχες δίκιο rastafari. Τώρα το πρόσεξα. Δεν πατούσα να με πάει στην "πρώτη αδιάβαστη δημοσίευση".....Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου :)

Έγινε επεξεργασία από Alexgk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.