Jump to content



Οικονομικό laser πολυμηχάνημα για SOHO χρήση: Samsung SL-M2875FD


Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα και μπράβο για το άρθρο. Πως πάει αλήθεια το μηχάνημα;

100% ευχαριστημένος! Ταχύτατο και άψογο στις εργασίες που του "αναθέτω". Έχω δουλέψει και αρκετά τον αυτόματο τροφοδότη του scanner και είναι άψογος σε σκανάρισμα πολλαπλών σελίδων. Άψογη συνεργασία τόσο με τα win όσο και με linux. Από οικονομία, έχω τυπώσει 400 σελίδες μέχρι στιγμής και απομένει 75% από το 1200άρη toner της μαμάς του σύμφωνα με τις ενδείξεις από το administration panel του ίδιου του εκτυπωτή. Αν θέλεις κάποια άλλη πληροφορία, ρώτα.

ΥΓ οι τιμές που αναφέρεις για toner και drum για τον samsung είναι τσιμπημένες. Toner βρίσκεις με 53 ευρώ για 3000 σελίδες

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις κάποια άλλη πληροφορία, ρώτα.

1) To fax λειτουργεί απροβλημάτιστα και εύκολα;

2) Επίσης, το σκανάρισμα και η αντογραφή (αν βάζω ένα βιβλίο πχ), λειτουργούν με ανοικτό το καπάκι;

3) Διπλής όψης σάρωση από το ADF δεν υποστηρίζει, σωστά;

Έγινε επεξεργασία από dimboud
Link to comment
Share on other sites

1) To fax λειτουργεί απροβλημάτιστα και εύκολα;

2) Επίσης, το σκανάρισμα και η αντογραφή (αν βάζω ένα βιβλίο πχ), λειτουργούν με ανοικτό το καπάκι;

3) Διπλής όψης σάρωση από το ADF δεν υποστηρίζει, σωστά;

1) Ναι και από το pc και αυτόνομα

2) Δεν έχω δοκιμάσει, θα σου απαντήσω το απόγευμα

3) Όχι, πρέπει να πας στο αρκετά πιο ακριβό "μεγαλύτερο" μοντέλο της σειράς

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα τελικά την έκδοση χωρίς το φαξ (2875ND) απο το eshop στα 185. Με fax πήγαινε στα +40.. Η εγγύηση μου είπαν είναι απευθείας απο τη Samsung και θα πρέπει να απευθυνθώ εκεί.. Καλό /κακό, θα δείξει..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.