Jump to content



EVGA GTX 550 Ti θερμοκρασία


Recommended Posts

Παιδιά, είστε λίγο ψηλά απ θερμοκρασίες.

Παίζω company of heroes, ακούω τον Βαρουφάκη στον "Ενικό" και κάνω και καμία επίσκεψη στο The Lab.

 

post-42960-0-29478900-1431987392_thumb.p 

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται και απο την καρτα. Εμενα ειναι μια υλοποιηση της palit στην οποια δε δουλευουν τα ανεμιστηρια μεχρι τους 75βαθμους ας πουμε. Μετα αρχιζει να ακουγεται. Εχει μετριο συστημα ψυξης.Η gtx 660 ας πουμε (οπως εγω στο 2ο μου μηχανημα), ειναι απο τις πιο ησυχες και συναμα τις πιο κρυες καρτες της σειρας. Ειδικα της gigabyte. Εσυ βλεπω εχεις 670. 

Παιζει ρολο και η γενικοτερη ροη αερα στο κουτι. Η 770 στο corsair 300R ειχε 5 με 7 βαθμους πιο κατω απο οτι στο σαραβαλο coolermaster που εχω (που θα αλλαξω συντομα). 

 

Να προσθεσω οτι σε λιγα παιχνιδια εχει υπερβει τους 73-75 βαθμους. Ενα απο αυτα ειναι το Project cars και ενα ακομη ειναι το tomb raider (ναι , αυτο απο το 2013). Επισης στο Far cry 4 παει οριακα στους 74 οχι ομως συνεχεια. Και στο gta τοσο παει. Γενικα παλιοτερα ειχα καρτες που ξεπερνουσαν τους 80 και ακουγοταν και σαν αεροπλανα ,οποτε κομπλε ειμαι προς το παρον.

 

ΥΓ : Δεν εχω το CoH να δοκιμασω αλλα το επαιζε ενας ξαδερφος με μια 8600gt , οποτε υποθετω πως ειναι αρκετα ελαφρυ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.