Jump to content



Thelab.gr και Ορθογραφικός Έλεγχος με Firefox


Recommended Posts

Μετά από φορμάτ που έκανα δε δουλεύει ο ορθογραφικός έλεγχος στο συγκεκριμένο φόρουμ. Σε άλλα δεν έχω πρόβλημα. Έχω τον τελευταίο firefox στην Αγγλική έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα έκανα φίλε μου rastafari. Έσβησα τα μπισκοτάκια, απεγκατέστησα και επανεγκατέστησα το πρόσθετο του ορθογραφικού ελέγχου, δεν ξέρω αν έμεινε κάτι άλλο να κάνω...Υποπτεύομαι πως υπάρχει θέμα με το ότι αυτή τη φορά έβαλα τον Αγγλικό firefox γιατί με κόκκινη γραμμή από κάτω μου βγάζει τις ξένες λέξεις και όχι τις Ελληνικές. Με τον Chrome (στα Ελληνικά τον έχω) δεν έχω πρόβλημα..Τέλος πάντων θα γράφω μάλλον από τον Chrome :lol:

Έγινε επεξεργασία από Alexgk
Link to comment
Share on other sites

Πάτα δεξί κλικ μέσα στον editor-> Επιλογές ορθογραφικού ελέγχου-> επέλεξε Ελληνικά ή και τις 2 γλώσσες ανάλογα το πρόσθετο :)
και τικ στον έλεγχο ορθογραφίας στα πεδία κειμένου

 

edit: Μπορεί να το έχεις και αλλιώς

 

δεξί κλικ πρώτο τικ στο Check spelling

Languages

tik στο English and Greek ή μόνο Greek ξερω γω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάτα δεξί κλικ μέσα στον editor-> Επιλογές ορθογραφικού ελέγχου-> επέλεξε Ελληνικά ή και τις 2 γλώσσες ανάλογα το πρόσθετο :)

και τικ στον έλεγχο ορθογραφίας στα πεδία κειμένου

 

edit: Μπορεί να το έχεις και αλλιώς

 

δεξί κλικ πρώτο τικ στο Check spelling

Languages

tik στο English and Greek ή μόνο Greek ξερω γω

Να είσαι καλά karmen πείραξα αυτά που μου είπες (με τον δικό σου τρόπο και κάτι άλλα που δε θυμάμαι τι και πως) αλλά εντάξει δούλεψε :lol:

Έγινε επεξεργασία από Alexgk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.