Jump to content


Recommended Posts

Να το δοκιμασεις, ΧΤΕΣ.

Το απολυτο skill based melee combat game.

 

Συμπαθητικη προσπαθεια το For Honor, αλλα μεχρι εκει.

Καλο το πακετακι με campaign και multi. Στο 10ρικακι οταν πεσει η τιμη του θα ειναι μια χαρα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω για το χειρισμο. Ειναι καθαρα "χειριστηριαδικο" παιχνιδι. Περασα μια φορα το practise με keyboard-mouse και μια με το ps3 controller. Αποφασισα σχετικα ευκολα να συνεχισω με το controller. Δεν μπορω να πω ομως οτι με χαλασε ιδιαιτερα, αν και επαιξα παρα πολυ λιγο λογω ελλειψης χρονου...

Link to comment
Share on other sites

Απο τα χειροτερα παιχνιδια της ubisoft ενας γνωστος μου το αγορασε και τωρα κλαιει τα 60 Ευρω που εδωσε για αυτη την σαχλαμαρα.
Το Single player κομματι του παιχνιδιου ειναι απο αθλιο ως αδιαφορο και στο multiplayer το μονο που κανεις ειναι να κυνηγας (δεκατριαχρονους??) μπουληδες δεξια και αριστερα ξανα και ξανα το βαρεθηκε μεσα σε μια μερα

Τα παιχνιδια της Ubisoft πανε απο το κακο στο χειροτερο η μονο εμενα μου φαινεται ;;

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/26/2017 at 3:51 ΜΜ, το μέλος velipsi έγραψε:

Έχω  έναν  κωδικό  από  msi  από  που  το  ενεργοποιώ  και  το  κατεβάζω  και  an  αξίζει  έστω  για  μια  ματιά  ....παίζω  battlefield  1  ...

Παιχνιδι με p2p, χωρις dedicated server...Καλυτερα πουλησε το μαν. Μπορει βεβαια να σου αρεσει.

 

Αν εχεις τον κωδικο , χρειαζεσαι το uplay για να το ενεργοποιησεις - εκτος και εαν ειναι steam key - αλλα νομιζω παλι χρειαζεται το uplay.(κατεβασε το , ειναι client οπως το steam , origin κλπ). Αν δεν εχιες account, φτιαξε ενα. Οταν μπεις πατησε εκει που δειχνω στη φωτο , και βαλε τον κωδικο σου.

 

Screenshot_7.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 27/2/2017 at 5:19 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Παιχνιδι με p2p, χωρις dedicated server...Καλυτερα πουλησε το μαν. Μπορει βεβαια να σου αρεσει.

 

Αν εχεις τον κωδικο , χρειαζεσαι το uplay για να το ενεργοποιησεις - εκτος και εαν ειναι steam key - αλλα νομιζω παλι χρειαζεται το uplay.(κατεβασε το , ειναι client οπως το steam , origin κλπ). Αν δεν εχιες account, φτιαξε ενα. Οταν μπεις πατησε εκει που δειχνω στη φωτο , και βαλε τον κωδικο σου.

 

Screenshot_7.jpg

Ευχαριστώ  για  τις  πληροφορίες !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ασχολουμαι με το παιχνιδι ενεργα εδω και 4 μηνες.

Τα αρχικα connection issues εχουν λυθει λογω μεταβασης σε dedicated servers, το balancing ειναι σε καλο σημειο, και γενικα το εχω ευχαριστηθει

οσο λιγα games τα τελευταια χρονια.

Πηρα το starter πακετο μιας και μονο ο Warden με ενδιεφερε και εχω ξεκλειδωσει ως secondary class τον Lawbringer.

Aξιζει να ασχοληθει πλεον καποιος, απο τη στιγμη που τα περισσοτερα issues λυθηκαν, ποσο μαλλον που ειναι free αυτες τις μερες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.