Jump to content


Project Cars 2


kyr..

Recommended Posts

59 minutes ago, gchristod said:

Που'σαι ρε mad, χάθηκες..... :p 

 

2 hours ago, liakjim said:

Το pcars έχει άλλο κοινό και πέτυχε. Δεν νομίζω να αλλάξει ρότα προς sim καταστάσεις.
Γραφικά και gamepad...

 

Και εδώ είναι που λένε...όπως και το AC...γραφικούλια, χρωματάκια και τώρα και για κονσόλες !!!

Gamepad και ξερό ψωμί !!!

 

Εγώ αν δεν δω άλλο video του φαλακρού αυγού να παίζει κιθάρα στο youtube θα ζητήσω refund !!!

 

Har har har 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Άστοχο...
 

Μόλις με κάλυψε ο προλαλήσας ↑↑ :D 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν υπάρχει λόγος να τα κάνουμε όλα τα racing games thread ass vs roufaktor.

 

Εδώ έχουμε κοσμογονία σε θέματα graphics απο το Pcars.

Λογικά σε μερικά χρονάκια θα τα δούμε και στο sim μας αυτά.

 

Και σε μερικές δεκαετίες και εσείς στο ρφ:p  

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Όσοι νομίζουν ότι το AC είναι μόνο γραφικά, τους προτρέπω να ρίξουν μια ματιά στα features και στα change logs.
Ελπίζω να έχετε υπομονή, θα σας χρειαστεί...
Μ αρέσει που "καλύφθηκε" ο άλλος με την παρέμβαση του Έλληνα ass0siator...καλό...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μίλησε κανείς για Rf Γιάννο, το point είναι το σνομπάρισμα από τους και καλά "hardcoράδες" των γραφικών και των gamepad. :)

 

πριν 1 λεπτό, το μέλος liakjim έγραψε:

Μ αρέσει που "καλύφθηκε" ο άλλος με την παρέμβαση του Έλληνα ass0siator...καλό...

Είπε ο Έλληνας Hornbuckle :D Με κάλυψε γιατί είπε ακριβώς τα ίδια με σένα. Αυτό είναι το point.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uhu said:

Νομίζω δεν υπάρχει λόγος να τα κάνουμε όλα τα racing games thread ass vs roufaktor.

 

Εδώ έχουμε κοσμογονία σε θέματα graphics απο το Pcars.

Λογικά σε μερικά χρονάκια θα τα δούμε και στο sim μας αυτά.

Mα αυτό λέω...άλλοι παίζουνε για τα γραφικά και άλλοι για τα physics...

 

20 minutes ago, liakjim said:

 

Όσοι νομίζουν ότι το AC είναι μόνο γραφικά, τους προτρέπω να ρίξουν μια ματιά στα features και στα change logs.

 

 

Cute+Cat+Laugh.jpg

37 minutes ago, uhu said:

 

Νομίζω δεν υπάρχει λόγος να τα κάνουμε όλα τα racing games thread ass vs roufaktor.

 

Δεν μας απασχολεί το ΑC...το προσπερνούμε σαν μια επιτυχία του marketing και σαν μια αποτυχία του racing sim.

Link to comment
Share on other sites

Δίνω τόση αξία στα λεγόμενά σου ( μηδενική ), όσο και στου ass0siator ...
Τώρα είσαι ελεύθερος να γυρίσεις πίσω στο - όπως ελπίζεις σύντομα DX11 - λαγούμι σου...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δε ξέρω γιατί υπάρχει τόση διχόνοια ανάμεσα στα διάφορα παιχνίδια. Κακοψυχία και μιζέρια, μόνο έτσι μπορώ να το περιγράψω. Αντί να χαιρόμαστε που έχουμε πια τόσες επιλογές για να ξεδίνουμε και να γουστάρουμε, φωνάζουμε σα κακομαθημένα παιδάκια σε αυλή νηπιαγωγείου. Κρίμα. Να πληρωνόμασταν κιόλας να πω εντάξει...

 

Όσον αφορά το PCARS 2, εφόσον δεν έχει βγει το παιχνίδι είναι ανόφελο να μιλάμε για simcade, και catering στο κοινό της κονσόλας... Δεν είπα να περιμένετε με αγωνία το νέο σχόλιο του Ian Bell, απλώς για ενημέρωση μας βάζουμε πράγματα εδώ πέρα. Όταν κυκλοφορήσει και βγουν και τα σοβαρά review, και όχι αυτά μέχρι στιγμής, τότε ρίξτε όση λάσπη θέλετε.

 

Δεν ξαναποστάρω για το PCARS 2, αυτό το τοξικό περιβάλλον στυλ RaceDepartment μου είναι δυσάρεστο. Τα λέμε σε άλλα threads.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

Σορρυ αλλα το επομενο μηνυμα που δε θα αφορα το παιχνιδι, θα διαγραφτει.
Σα μωρα παιδια κανετε ( και οι τρεις )
Ευχαριστω

ULEegzZ.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Στο πάνω.

Από αρτιστική άποψη. 

Με ενοχλεί λίγο που είναι τόσο καθαρό το παρμπρίζ.

Λίγο χνώτο από μέσα λίγο χιονολασπουριά και πάγος απ έξω θα έδιναν.:jumpy:

 

Στο κάτω τώρα.

Εντυπωσιασμένος από την συμπεριφορά στον πάγο, αλλά, επειδή είναι πάγος που λιώνει και επειδή ο πάγος είναι περίεργο πράγμα, θα ήθελα να δω αντιδράσεις σε ενα οδόστρωμα που έχει τρύπες καλής ασφάλτου σε συνδυασμό με πάγο.

Από την πλευρική φόρτιση ανάρτησης και ελαστικού σε τέτοια συγκεκριμένα σημεία μπορείς να πάρεις μια εικόνα του αν και πόσο είναι πειστικά τα physics.  

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2017 at 3:14 PM, konnos said:

Ειλικρινά δε ξέρω γιατί υπάρχει τόση διχόνοια ανάμεσα στα διάφορα παιχνίδια. Κακοψυχία και μιζέρια, μόνο έτσι μπορώ να το περιγράψω. Αντί να χαιρόμαστε που έχουμε πια τόσες επιλογές για να ξεδίνουμε και να γουστάρουμε, φωνάζουμε σα κακομαθημένα παιδάκια σε αυλή νηπιαγωγείου. Κρίμα. Να πληρωνόμασταν κιόλας να πω εντάξει...

 

Όσον αφορά το PCARS 2, εφόσον δεν έχει βγει το παιχνίδι είναι ανόφελο να μιλάμε για simcade, και catering στο κοινό της κονσόλας... Δεν είπα να περιμένετε με αγωνία το νέο σχόλιο του Ian Bell, απλώς για ενημέρωση μας βάζουμε πράγματα εδώ πέρα. Όταν κυκλοφορήσει και βγουν και τα σοβαρά review, και όχι αυτά μέχρι στιγμής, τότε ρίξτε όση λάσπη θέλετε.

 

Δεν ξαναποστάρω για το PCARS 2, αυτό το τοξικό περιβάλλον στυλ RaceDepartment μου είναι δυσάρεστο. Τα λέμε σε άλλα threads.

Γιατί ο άνθρωπος είναι ζώο κοινωνικό κ έχει βαθεία ανάγκη για κάλυψη του αισθήματος του ανήκειν.Έτσι λοιπόν προσπαθεί να καλύψει τις υστερίες του ή υ-στερήσεις δημιουργώντας μικρο-ομάδες ώστε να έχει την αμέριστο προσοχή των υπολοίπων καθώς κ μια ψευδο-ικανοποίηση οτι είναι αναγκαίος-χρήσιμος-γνωστός-εισακουόμενος κλπ.

 

Έτσι βέβαια σταματά να αυτο αμφισβητείται,σταματά να προσπαθεί να θέσει ερωτήματα κ μένει στις φθαρτές κ δήθεν ικανοποιητικές απαντήσεις.

 

Όταν δε του ''προσβάλεις'' την επιλογή του, το παίρνει προσωπικά κ επιδίδεται σε μια εκστρατεία πειθούς με αήθεις ad hominem κ συχνά πυκνά υπό του μηδενός λογικής κ σκέψης επιχειρήματα.

 

Καταλαβαίνει οτι δέχεται επίθεση το ''είναι'' του μετατρεπόμενος σε φερέφωνο κ ζωντανό μάρκετινγκ μπόρντ.Μια μαρκίζα με υπο/επι-βαλλόμενα συναισθήματα κ σκέψεις.Νεκρή κ χωρίς συμπάθεια ενσυναίσθητη κατανόηση κ σεβασμό -πως ναχει θα μου πεις σέβας για τους άλλους αφής δεν έχει σέβας εαυτού-

 

Επίσης η τοξικότητα τον κρατά relevant στους ομοίους του.Δύναμη δε αντλεί από τις επιδόσεις του σε ένα πιξελόκοσμο,δημιουργώντας ένα περιβάλλον ψευδοπραγματικότητας.

 

Δεν ακούει πια κ το καλύτερο ως κεράσι τούρτας,ξέχασε πως να διαλογίζεται.

 

Τόσοι αιώνες πολιτισμού κ γνώσης down the drain.

 

Εγώ ως αρχικός backer στο PC1 πληρώθηκα 2+ φορές όσα τους έδωσα.Ήθελα πάρα πολύ να μου αρέσει αλλά δυστυχώς δεν του έδωσα τον απαραίτητο χρόνο κ με τρόμαξε-αποθάρρυνε τα του ffb -ρυθμίσεις επί ρυθμίσεων που ανάθεμα αν μπορούσα να αποκωδικοποιήσω τίποτε- οπότε το άφησα να σκονίζετε στην ψηφιακή βιβλιοθήκη του στίμ.Μακάρι με το PC2 να διορθώσουν τις ατέλειες κ να είναι μια ακόμη επιλογή για μας.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ότι να'ναι. 

 

Δεδομένο : studio ανακοινώνει τη δημιουργία του "most authentic, beautiful, intense, and technically-advanced racing game on the planet" με "world-class handling".

Αντί αυτού, βγάζουν μια μετριότητα.

 

Δεδομένο 2 : το ίδιο studio ανακοινώνει τη δημιουργία του "the most beautiful, intense, authentic, and technically-advanced racing game on the planet"....

 

Λογικό συμπέρασμα : διατηρώ επιφυλάξεις, στην καλύτερη. 

 

Όταν αναφέρεις τις επιφυλάξεις σου, αυτές χαρακτηρίζονται ως τοξικότητα και εσύ "φερέφωνο, "μαρκίζα" κτλ ( + σάλτσες με λίγη καθαρεύουσα και λίγη αγγλική...) 

 

Τραγικός.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος LazyGreek έγραψε:

Ότι βίντεο βλέπω, φαίνεται πάντως να είναι από PS4.. PC δεν πρέπει να έχουν δείξει τίποτα ακόμα!

Και να πω οτι δε φορας γυαλια, αφου φορας... :p

 

Παράθεση

Platform: PC
Assists: ABS On, TC and SC Off, Manual Gears
Wheel: T300 Servo Wheel Base, Ferrari 599XX EVO 30 Wheel Add-On Alacantara Edition

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.