Jump to content



Δημοψήφισμα 5 Ιουλίου 2015.


Αποδοχή ή Άρνηση των νέων εξοντωτικών μέτρων;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ξεκινά καιγοντας το σπιτάκι σου και άσε τα σπιτάκια των υπολοιπων στη ησυχία τους!

Έχουμε πήξει απο αριστερούς του *****. Πάρτε το χαμπάρι βρωμοσυριζαιοι. Οι αριστεροί έχουν κάτι ********** να και ψηφίζουν ΚΚΕ. Δεν δουλεύουν τον κόσμο ψιλό γαζί...

Αστρολαβε καρμεν djd banαρετε με 3 μέρες τουλάχιστον γιατί θα παρεκτραπω περισσότερο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απαντησα. Εδω δινει γραμμη ο μπεκρουλιακας των Βρυξελλων που είπε και το κορυφαιο στους Ελληνες να  μην αυτοκτονήσουν επειδή φοβούνται να πεθάνουν. 

 

Αν θες δημοκρατια και αντικειμενικοτητα να πα να μπιπ πρωτα η ευρωπαϊκη ελιτ και να μην ασχολειτε με τα του οικου μας. Σπιτι μας ειναι. Αμα γουσταρουμε το καιμε το συγκροτημα και χορευουμε στα αποκαϊδια. Και σε οποιον χρωσταμε sorry folks, οποιος δεν εξελισεται ψοφαει αλλα Αδωνις. Αν ηθελες τα δανεικα πισω, να εξελιχθεις να τα βγαλεις απο τον πατο σου, αλλιως ψοφα. Αυτα δεν ελεγε ο μπουμπουκος στους καρκινοπαθεις;

 

Οσο με απειλουν να ψοφησω ησυχα για να μην τους χαλασω την νιρβανα τοσο θελω να γινω Tyler Durden να φτυνω αιμα στα τρομοκρατημενα μην κολλησουν χρεολητιδα ξεδιανδροπα οικονομικα κουφαρια τους

 

Μέχρι τώρα δεν απάνταγες, απλά κατέφευγες σε χαρακτηρισμούς.

 

Αν τώρα ο άλλος είναι μπεκρούλιακας και η ευρωπαική ελίτ δεν πρέπει να ασχολείται με τα του οίκου μας, ίσως και εμείς έπρεπε να βγούμε πριν 5 μήνες και να πούμε τέλος. Να βγει η κυβέρνηση και να πει "Αναλαμβάνω ΕΓΩ την ευθύνη και βάζω ένα τέλος". Το έκανε; Όχι. Έφτασε την χώρα στο και 5 με άδεια ταμεία, βασικά φρόντισε η ίδια να αδείασει τα ταμεία και ωθεί τον λαό να πάρει αυτός την απόφαση. Προπαγανδίζει την απόφαση, ΟΚ, το χειρότερο, κομματικοποιεί την απόφαση που σημαίνει ότι αύριο μπορεί να έχουμε σφαγές στους δρόμους.

 

Τώρα όσον αφορά τα δανεικά, όμορφα και επαναστατικά τα λες, όμορφα και επαναστατικά θα στα πουν και οι άλλοι όταν θα ψάχνεις για χρηματοδότηση και έχοντας βάλει μόνος σου τον εαυτό σου μέσα στον λάκκο των λεόντων, θα ξεπουλάς τον ορυκτό πλούτο σου για ένα κομμάτι ψωμί. Που το ξέρεις ότι οι σημερινοί επαναστάτες δεν δουλεύουν για την ευρωπαική ελίτ; Επειδή σου πλασάρονται για αριστεροί; Επειδή αλληλοκατηγορούνται μπροστά στις κάμερες; Σε αυτή την περίπτωση τι θα επιδεικνύεις; Πίστη ή αφέλεια;

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινά καιγοντας το σπιτάκι σου και άσε τα σπιτάκια των υπολοιπων στη ησυχία τους!

Έχουμε πήξει απο αριστερούς του *****. Πάρτε το χαμπάρι βρωμοσυριζαιοι. Οι αριστεροί έχουν κάτι ********** να και ψηφίζουν ΚΚΕ. Δεν δουλεύουν τον κόσμο ψιλό γαζί...

Αστρολαβε καρμεν djd banαρετε με 3 μέρες τουλάχιστον γιατί θα παρεκτραπω περισσότερο.

 

 

Πες τα ρε φιλε μας εχουν πριξει τα καλοπαιδα καθε μερα... Oh wait...

 

1) Δεν ειμαι βρωμιάρης

2) Αν βλεπεις αριστρους του ΚΚΕ με μεγαλα τετοια να το κοιταξεις, να κοιτας τετοια αν εισαι straight παιζει θεμα

3) Δεν ειμαι συριζαίος. Ξεκεθαρα. Ελληνας ειμαι. Κανονικος οχι απο αυτους της Merkel. 

 

Και κυριοτερο, αν φοβασαι το αγνωστο μιας καταρρευσης νομισματος και εισαι κατω απο 65 να πας να δεις ποιος τα εχει δανιστει και το παιζει αντρας. Γιατι αφου γουσταρεις ΕΥΡΩ, ΝΑΙ και στα ΚΚΕδια σου ολοι οι αλλοι που τρωνε απο τα σκουπιδια για τα καριολια τους Στουρναρες, Σαλλιαρηδες 6 χρονια τωρα τοτε εισαι παρτακιας

 

Το εργο το ειδα 6 χρονια με ευρω και λιτοτητα. Τι να με φοβισει;

Link to comment
Share on other sites

οταν θα χρειαστει μπαζουκα να δω τι θα παιξει  
 

 

Αρα ξέρουμε τι θα γίνει; Ε μήπως να μη πάμε να ψηφίσουμε; Αφού θα ακουστεί η κανονιά που θα ακουστεί να μη το ταλαιπωρούμε και το πράμα.

Να πιστεψω ότι το βίντεο του βαρουφάκη ήταν αληθινό αυτή τη φορά και όχι μονταζ δηλαδή; Μιλάω γι αυτό που προτρέπει να τον στηρίξουμε και στη ρήξη. Μη μου τα γυρίσει όμως πάλι μετά δεν αντέχω άλλο...

 

 

Ε ρε που πέσαμε! Δημοκρατία θέλουμε βέβαια :)

Με τις υγείες μας παίδες! καλό καλοκαίρι να έχουμε!

 

Πάω για καμια μπυρίτσα γιατί δε τη παλευω άλλο. Ακουσα και τον Παπά να δηλώνει σίγουρος για το ότι δε θα ακούσει όχι απο τους ευρωπαίους. Καλή ώρα όπως αυτός που δε δίνει ούτε μία στο εκατομμύριο :D

 

32:05 αν δε σας πάει. Αξίζει πάντως να το δείτε.

 

https://youtu.be/rKrIOtGICJo?t=32m05s

 

ΑΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΧΙ

-ΚΑΝΕΝΑ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ

-ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ Η ΜΕΡΚΕΛ ΝΑ ΠΕΙ ΟΧΙ

 

ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΩ τους άντρες που ο λόγος του είναι συμβόλαιο.

 

 

καληνύχτα σε όλους :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα δεν απάνταγες, απλά κατέφευγες σε χαρακτηρισμούς.

 

Αν τώρα ο άλλος είναι μπεκρούλιακας και η ευρωπαική ελίτ δεν πρέπει να ασχολείται με τα του οίκου μας, ίσως και εμείς έπρεπε να βγούμε πριν 5 μήνες και να πούμε τέλος. Να βγει η κυβέρνηση και να πει "Αναλαμβάνω ΕΓΩ την ευθύνη και βάζω ένα τέλος". Το έκανε; Όχι. Έφτασε την χώρα στο και 5 με άδεια ταμεία, βασικά φρόντισε η ίδια να αδείασει τα ταμεία και ωθεί τον λαό να πάρει αυτός την απόφαση. Προπαγανδίζει την απόφαση, ΟΚ, το χειρότερο, κομματικοποιεί την απόφαση που σημαίνει ότι αύριο μπορεί να έχουμε σφαγές στους δρόμους.

 

Τώρα όσον αφορά τα δανεικά, όμορφα και επαναστατικά τα λες, όμορφα και επαναστατικά θα στα πουν και οι άλλοι όταν θα ψάχνεις για χρηματοδότηση και έχοντας βάλει μόνος σου τον εαυτό σου μέσα στον λάκκο των λεόντων, θα ξεπουλάς τον ορυκτό πλούτο σου για ένα κομμάτι ψωμί. Που το ξέρεις ότι οι σημερινοί επαναστάτες δεν δουλεύουν για την ευρωπαική ελίτ; Επειδή σου πλασάρονται για αριστεροί; Επειδή αλληλοκατηγορούνται μπροστά στις κάμερες; Σε αυτή την περίπτωση τι θα επιδεικνύεις; Πίστη ή αφέλεια;

 

Ρε Γιαννακη τί περιμενεις να απαντησω; Εκπροσωπος τυπου κομματος ειμαι ή ο Γερουν μπλουμ μπλουμ? Φταινε ο Τσιπρας 5 μηνες και ο Σαμαρας και ο ΒενιζελοΤζεφρυς οχι; Φταινε οι 5 μηνες και οχι τα 5 χρονια; Φταει ο Βαρουφακης που δεν απολυει 100.000 ΔΥ και δεν ξεπουλαει τα παντα και οχι αυτοι που φορτωσαν τα χρεη των τραπεζων στις πλατες μας; 

 

Για ολα φταει ο παπαρικος που ανελαβε χθες και οχι ο τρισαυτοϊκανοοιουμενος εγωπαθης του χθες.

 

Νταξ

 

Το γεγονος οτι η οικοδομικη δραστηριοτητα επεσε στο -10% φταει ο καιρος που εβρεξε χθες γιατι 5 χρονια καναμε ετοιμασιες να ριξουμε μπετα και χθες εριξε μπορα γμτ τον μαστορα που δεν τα εριξε

 

Λογικη οχι @@...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος αγοραζε αγοραρε; Οι επενδυτες, οι επενδυτες; Ο Μητσος και ο Μπαμπης; Με τοσο χαμηλα επιτοκια κεντρικων, με κατι QE απο εδω μεχρι τον Uranus και με σφαιρες τοσες οσες ειχε ο Gandhi πανω του, οταν θα χρειαστει μπαζουκα να δω τι θα παιξει  

 

 

Μα εσύ δεν έλεγες ότι ξημέρωνε Αρμαγεδών. Α τώρα μας τα γυρίζεις. Περαστικά σου. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Αρα ξέρουμε τι θα γίνει; Ε μήπως να μη πάμε να ψηφίσουμε; Αφού θα ακουστεί η κανονιά που θα ακουστεί να μη το ταλαιπωρούμε και το πράμα.

Να πιστεψω ότι το βίντεο του βαρουφάκη ήταν αληθινό αυτή τη φορά και όχι μονταζ δηλαδή; Μιλάω γι αυτό που προτρέπει να τον στηρίξουμε και στη ρήξη. Μη μου τα γυρίσει όμως πάλι μετά δεν αντέχω άλλο...

 

 

Ε ρε που πέσαμε! Δημοκρατία θέλουμε βέβαια :)

Με τις υγείες μας παίδες! καλό καλοκαίρι να έχουμε!

 

Πάω για καμια μπυρίτσα γιατί δε τη παλευω άλλο. Ακουσα και τον Παπά να δηλώνει σίγουρος για το ότι δε θα ακούσει όχι απο τους ευρωπαίους. Καλή ώρα όπως αυτός που δε δίνει ούτε μία στο εκατομμύριο :D

 

32:05 αν δε σας πάει. Αξίζει πάντως να το δείτε.

 

https://youtu.be/rKrIOtGICJo?t=32m05s

 

ΑΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΧΙ

-ΚΑΝΕΝΑ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ

-ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ Η ΜΕΡΚΕΛ ΝΑ ΠΕΙ ΟΧΙ

 

ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΩ τους άντρες που ο λόγος του είναι συμβόλαιο.

 

 

καληνύχτα σε όλους :)

 

 

 

Αγαπητη μοδερατορα, η εκφραση μπαζουκα ειναι βγαλμενη απο τα γεγονοτα του 2008 και αναφερετε στο μεγεθος της παρεμβασης που πρεπει να κανουν οι κεντρικοι τραπεζιτες στις αγορες (στην δικη μας περιπτωση σε αυτην του συναλλαγματος) για να ισορροπησουν τις τιμες (δικη μας περιπτωση ισοτιμιες) σε δεδομενη στιγμη.

 

Πεφτει το €

 

3 σεναρια

 

Βγαινει ο Draghi, αδειαζει τις τσεπες ακομα και του παρκαδορου εξω απο τας Βρυξελας και παει και αγοραζει ευρω να στηριξει

 

Βγαινει η Janet και "τυπωνει" μεχρι να παρουν φωτια τα πιεστηρια και πουλαει δολαριο για να πέσει - αρα ενισχυθει το ευρω

 

Συνδιαστικα Draghi/Janet 

 

Μονο ο Kuroda τρεχει σαν τον μακακα γιατι η Ιαπωνια εχει πολλα αλλα προβληματα

 

Καλη σου νυχτα :)

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιαννακη τί περιμενεις να απαντησω; Εκπροσωπος τυπου κομματος ειμαι ή ο Γερουν μπλουμ μπλουμ? Φταινε ο Τσιπρας 5 μηνες και ο Σαμαρας και ο ΒενιζελοΤζεφρυς οχι; Φταινε οι 5 μηνες και οχι τα 5 χρονια; Φταει ο Βαρουφακης που δεν απολυει 100.000 ΔΥ και δεν ξεπουλαει τα παντα και οχι αυτοι που φορτωσαν τα χρεη των τραπεζων στις πλατες μας; 

 

Για ολα φταει ο παπαρικος που ανελαβε χθες και οχι ο τρισαυτοϊκανοοιουμενος εγωπαθης του χθες.

 

Νταξ

 

Το γεγονος οτι η οικοδομικη δραστηριοτητα επεσε στο -10% φταει ο καιρος που εβρεξε χθες γιατι 5 χρονια καναμε ετοιμασιες να ριξουμε μπετα και χθες εριξε μπορα γμτ τον μαστορα που δεν τα εριξε

 

Λογικη οχι @@...

Πάλι δεν απαντάς. Πάλι ειρωνεία με τα "Γιαννάκη", πάλι το μέγιστο επιχείρημά σου είναι ένα απαξιωτικό "λογική @@".

 

Όλοι φταίνε. Από τον Ανδρέα και έπειτα. Η πλάκα είναι ότι ίσως ο δράκουλας να φταίει το λιγότερο. Αλλά αν πηγαίνεις παράλληλα στον γκρεμό πλησιάζοντας τον σιγά σιγά και ο τελευταίος οδηγός κόψει το τιμόνι απότομα προς τον γκρεμό, συγνώμη αλλά αυτόν θα βρίσω. Αν ήταν ανίκανος να διαχειριστεί την κατάσταση να μην εκβίαζε εκλογές. Εκτός και αν εκβίασε εκλογές επειδή εξ αρχής θεωρούσε αναγκαία την έξοδο από το ευρώ. Αλλά και τότε θα έπρεπε να έχει το θάρρος να πάρει ο ίδιος την απόφαση. Όχι επειδή ξέρει τις συνέπειες να προσπαθεί να τα φορτώσει στον λαό. Ο Πάγκαλος είπε ένα μαζί τα φάγαμε και άκουσε ΤΑ βρισίδια. Ο άλλος διοργανώνει ολόκληρο δημοψήφισμα "Μαζί αυτοκτονήσαμε", ασχέτως του αν βγει ΝΑΙ ή ΟΧΙ. Διότι και ΝΑΙ να βγει, ότι μέτρα πάρει μετά θα τα χρεώνει στον λαό και το αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος. Αυτό δείχνει θάρρος; Δείχνει σιγουριά ως προς αυτό που αποφασίζει; Απλά δίνει τα ζάρια στον λαό. 

 

Αν τουλάχιστον έγραφες και κάτι σοβαρό να πω να πάει στο διάολο. Μας έχεις ξεσκίσει στην ειρωνεία και τις σπόντες.

Link to comment
Share on other sites

Να πανε να γ@μηθουν και αυτοι που ειναι διακοπες σε καποιο νησι και θελουν 100Ε να γυρισουν οταν το ΑΤΜ τους δινει 60Ε και αν.

Ε ρε μυαλα που κουβαλαν ορισμενοι..

 

 

Ναι να πάνε γ@μηθούν γιατί εγώ έχω να πάω διακοπές 7χρόνια και το χωριό μου έχει να με δει 9χρόνια.....και δεν είμαι ο μόνος.

Και μη μου πετάς σαν επιχείρημα οτι το ATM βγάζει μόνο 60ευρώ την ημέρα. Αν έχουν λεφτά για διακοπές (που για 3ήμερες διακοπές θες ένα 300άρι στο νερό) σίγουρα θα έχουν και ένα έκτακτο 100άρικο για ώρα ανάγκης....αν πήγαν διακοπές με τα τελευταία τους χρήματα δε τους φταίει κανείς που δεν έχουν συναίσθηση τι σημαίνουν 300ευρώ για διακοπές ή τι σημαίνει έχω καβάτζα 100ευρώ για ώρα ανάγκης.

κάνε μου τη χάρη λοιπόν και τέτοια επιχειρήματα του κ@λου δε μου λένε τίποτα.

 

 

Καμμια συνεννοηση δεν υπηρχε.Εκφραζω μια πραγματικοτητα.Διαφωνω απολυτα στα απαραδεκτα λογια του Γιωργου.Το δημοψηφισμα γινεται σε περιοδο Καλοκαιριου - διακοπων για ορισμενους.Το αν σου ειναι ευκολο να δωσεις 100Ε να φυγεις απο τις διακοπες σου, πραγματικα μπραβο.Αληθεια.Για αλλους δεν ειναι.Γιατι θα πρεπει να διαφωνισεις ομως και δε το δεχεσαι ;

 

 

 

Τα τελευταία 7χρόνια παίζουμε τις ζωές μας στα ζάρια κάθε μέρα για το αν θα έχουμε φαγητό στο ψυγείο τον επόμενο μήνα και η ανεργία στην γενιά που μπορεί να προσφέρει έχει αγγίξει το 65%.

και συ μου λες οτι η θυσία να χάσεις 100ευρώ για να γυρίσεις από τις διακοπές σου αξίζει περισσότερο από το μέλλον της χώρας.

 

έ ρε μυαλά που κουβαλάτε ορισμένοι.

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Μα εσύ δεν έλεγες ότι ξημέρωνε Αρμαγεδών. Α τώρα μας τα γυρίζεις. Περαστικά σου. 

 

 

Ειπα οτι θα πεσει ξυλο. Εκτος αν εννοεις τα ποντακια στα Ισπανικα/Ιταλικα/Πορτογαλικα ομολογα business as usual και το -2% @DJI αυτην την ωρα με το -2 εως -3 των ευρωπαϊκων σαν just another Monday

 

Εισαι πολυ πιο εξυπνος απο το να προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις τουλαχιστον σε καποιον που ξερει ενα απειροελαχιστο κατι περισσοτερο απο τον average joe consumer. 

 

Και αν θυμασαι, νεοι παιδι εισαι θυμασαι, την εβδομαδα πριν την Lehman ολα μελι γαλα. Η Ελλαδα ακομα μεχρι Τεταρτη 00:01 δεν εχει κυρηξει επισημα σταση πληρωμων. 

Link to comment
Share on other sites

και τι με νοιαζει εμενα ρε παλικαρι που εχεις να πας 7 χρονια ; Εγω πολεμαω να παω καθε χρονο.βγαζω 300Ε για διακοπες ολο τον χρονο; 400Ε 800Ε? ΤΟΣΑ διαθετω γιατι για αυτα ιδρωσα ολο τον χρονο.Απο που  και ως που βγαινει το συμπερασμα οτι θα εχω αλλα 100;;; Που ζεις ρε Γιωργο ;  Α ξεχασα..εχεις κρανος , μπουφαν μηχανης.ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχεις και εσυ 100Ε να δωσεις.Ειδος πολυτελειας και η μηχανη που οδηγεις.Ουστ.Και διακοπες φιλε μου ειναι και μια σκηνη με την γκομενα σου να την βγαλεις καπου φθηνα.Οχι απαραιτητα στο kempinski.
Αντε με τους παραλογισμους εδω μεσα.Γκρινια συνεχεια.Για αυτο εχεις να πας 7 χρονια.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν απαντάς. Πάλι ειρωνεία με τα "Γιαννάκη", πάλι το μέγιστο επιχείρημά σου είναι ένα απαξιωτικό "λογική @@".

 

Όλοι φταίνε. Από τον Ανδρέα και έπειτα. Η πλάκα είναι ότι ίσως ο δράκουλας να φταίει το λιγότερο. Αλλά αν πηγαίνεις παράλληλα στον γκρεμό πλησιάζοντας τον σιγά σιγά και ο τελευταίος οδηγός κόψει το τιμόνι απότομα προς τον γκρεμό, συγνώμη αλλά αυτόν θα βρίσω. Αν ήταν ανίκανος να διαχειριστεί την κατάσταση να μην εκβίαζε εκλογές. Εκτός και αν εκβίασε εκλογές επειδή εξ αρχής θεωρούσε αναγκαία την έξοδο από το ευρώ. Αλλά και τότε θα έπρεπε να έχει το θάρρος να πάρει ο ίδιος την απόφαση. Όχι επειδή ξέρει τις συνέπειες να προσπαθεί να τα φορτώσει στον λαό. Ο Πάγκαλος είπε ένα μαζί τα φάγαμε και άκουσε ΤΑ βρισίδια. Ο άλλος διοργανώνει ολόκληρο δημοψήφισμα "Μαζί αυτοκτονήσαμε", ασχέτως του αν βγει ΝΑΙ ή ΟΧΙ. Διότι και ΝΑΙ να βγει, ότι μέτρα πάρει μετά θα τα χρεώνει στον λαό και το αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος. Αυτό δείχνει θάρρος; Δείχνει σιγουριά ως προς αυτό που αποφασίζει; Απλά δίνει τα ζάρια στον λαό. 

 

Αν τουλάχιστον έγραφες και κάτι σοβαρό να πω να πάει στο διάολο. Μας έχεις ξεσκίσει στην ειρωνεία και τις σπόντες.

 

 

Αρα ο Τσιπρας ειναι ενας δειλος, απατεωνας και δεν ακολουθει δημοκρατικες διαδικασιες επειδη δεν παιρνει αποφασεις με το 37% που εχει απο τις εκλογες;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και τι με νοιαζει εμενα ρε παλικαρι που εχεις να πας 7 χρονια ; Εγω πολεμαω να παω καθε χρονο.βγαζω 300Ε για διακοπες ολο τον χρονο; 400Ε 800Ε? ΤΟΣΑ διαθετω γιατι για αυτα ιδρωσα ολο τον χρονο.Απο που  και ως που βγαινει το συμπερασμα οτι θα εχω αλλα 100;;; Που ζεις ρε Γιωργο ;  Α ξεχασα..εχεις κρανος , μπουφαν μηχανης.ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχεις και εσυ 100Ε να δωσεις.Ειδος πολυτελειας και η μηχανη που οδηγεις.Ουστ.Και διακοπες φιλε μου ειναι και μια σκηνη με την γκομενα σου να την βγαλεις καπου φθηνα.Οχι απαραιτητα στο kempinski.

Αντε με τους παραλογισμους εδω μεσα.Γκρινια συνεχεια.Για αυτο εχεις να πας 7 χρονια.

 

 

 

λοιπόν επειδή το πας επί προσωπικού να σου πετάξω τα ρέστα στη μούρη.

η ασφάλειά μου για την υγεία μου δεν έχει κόστος. πούλησα αμάξι, πούλησα άλλες ανέσεις για να μπορέσω να μετακινούμε οικονομικότερα και ένα από αυτό το ποσό το επένδυσα στην ασφάλειά μου για να συνεχίσω να επιβιώνω στο καθημερινό γολγοθά της Αθήνας και της ελληνικής οδηγικής παιδείας και να επιστρέφω το βράδυ σπίτι μου σώος.

Αν από αυτά που σου έγραψα η απάντησή σου ήταν σπόντες για το οτι αγόρασα κράνος και μπουφάν μηχανής σου εύχομαι (περισσότερο για κατάρα πρόκειται) να έρθεις στη θέση μου για τα επόμενα χρόνια για να κατανοήσεις τι σκατά γράφεις τόση ώρα.

Ούστ και λοιπά (γκρίνια και γι αυτό έχεις να πας 7χρόνια) στους ομοίους σου καλοπερασάκιδες που κοιτάνε μόνο την πάρτη τους αν θα πάνε το καλοκαίρι διακοπές ενώ ο τόπος γύρω σου καταστρέφεται.

που θα κάνεις και κριτική παλιοτσουτσέκι. Αν σε είχα μπροστά μου θα είχες φάει πολύ ξύλο να στρώσεις χαρακτήρα. Μην ανησυχείς όμως. Δε θα στο ρίξω εγώ το ξύλο. Ο τροχός γυρνάει και με μαθηματική ακρίβεια θα πάρεις και συ το μάθημά σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρα ο Τσιπρας ειναι ενας δειλος, απατεωνας και δεν ακολουθει δημοκρατικες διαδικασιες επειδη δεν παιρνει αποφασεις με το 37% που εχει απο τις εκλογες;

Δημοκρατικά προπαγάνδησε υπέρ του όχι στο διάγγελμά του; Δημοκρατικά κομματικοποιεί την επιλογή; Δημοκρατικά δεν ενημερώνει τον κόσμο για τις συνέπειες της επιλογής του στο δημοψήφισμα; Ότι πεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.